Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Prázdniny bez milostných zážitků jsou poloviční prázdniny. Kluků je všude kolem dost, ale kterého z té záplavy vybrat, aby tě potom nebolelo srdíčko?

9 TYPŮ prázdninových kluků. S kterým si začnete?

Letní láska
zdroj: Thinkstockphotos Letní láska
aktualizováno 31.07.2019, 00:00 | 31.07.2019, 00:00 | Krásná.cz

Prázdniny bez milostných zážitků jsou poloviční prázdniny. Kluků je všude kolem dost, ale kterého z té záplavy vybrat, aby tě potom nebolelo srdíčko?

Kde sbalit kluka, se kterým bys prožila nezapomenutelné chvíle? Jakým typům se vyhnout, protože si nezaslouží ani minutu tvého drahoceného času? Než půjdeš lovit k rybníku, na pláž, do kina nebo na diskotéku, uvědom si, že výběr místa má rozhodující význam. V různých oblastech se vyskytují různé typy pro tebe více, nebo méně atraktivních kluků. Tak se pojď společně s námi podívat, kde potkáš toho ideálního letního prince právě ty.

Plážový svalovec

Pro tohoto týpka je voda tou poslední věcí, kterou na koupališti, u rybníka či u moře potřebuje. Zastává názor, že prázdniny nejsou od toho, aby nachytal trošku bronzu, ale proto, aby všem ukázal své krásné a vypracované tělo. Proto před odjezdem na dovolenou tráví dost času v posilovně, nezapomene navštívit svého kadeřníka, zajde na kosmetiku... Prostě udělá vše, co musí, aby působil dokonale. K vodě pak chodí proto, aby si vyhlédl tu nejlepší kočičku a pěkně si s ní užil. Jestli chceš něco víc než letní úlet, tomuto typu se vyhni. A upřímně - i na letní lásku můžeš najít někoho lepšího. Třeba nebude vypadat tak dobře, ale budeš si s ním moct i popovídat.

 

Letní láska
Letní láska může být krásná, ale většinou je i krátká... (Foto: Thinkstockphotos)

 

Lesní muž

Je umění vůbec ho objevit, protože turistickým davům se vyhýbá a tráví hodně času na čundru v přírodě. Má s sebou pár kamarádů, ale může být klidně i sám, protože příroda mu je dobrým společníkem. Místo hovoru naslouchá zpěvu ptáků, a dokonce obětuje i část svého pohodlí, aby pro záchranu přírody něco udělal. Potkáš ho spíš náhodou v krásných lesích České republiky. Než se pokusíš ho sbalit, sežeň si starý folkový zpěvník a nauč se pár písní. Jestli tě však nebaví spaní pod stanem, nebo dokonce pod širákem a neobejdeš se bez fénu a make-upu, rovnou na tento typ zapomeň. Pokud si umíš představit život bez moderních vymožeností, máš šanci, že místo letního románku získáš dlouhodobý vztah, protože tyto kluky na nějaké krátkodobé flirty moc neužije.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Letní lásky – vzrušující, ale i nebezpečné
Sex v Chorvatsku – padají všechny tvoje zábrany!
Když přátelství přeroste v lásku

Party typ

Tenhle kluk využívá léto k tomu, aby navštívil co nejvíce akcí - diskoték, večírků, party. Najdeš ho všude tam, kde je rušno, zábava a teče alkohol proudem. Poznáš ho, protože vždy patří mezi ty nejhezčí kluky v podniku, má účes podle poslední módy a značkové oblečení. S pivem ho moc nepotkáš, bude popíjet redbull s vodkou nebo jiný míchaný drink. Pokud se mu zalíbíš, bez váhání tě osloví a pozve tě k baru nebo na parket. Bude okouzlující, přesně ví, co má říkat, a brzy se ti dostane pod kůži. Jenomže je v tom tak dobrý, protože to dělá často. Vlastně sbalí holku téměř na každé party, kam se vypraví, a na dlouhodobé vztahy ho moc neužije. Takže na jednu noc se s ním skvěle pobavíš, ale víc od něj nečekej.

Cizinec

Pochází ze vzdálené, pro nás exotické země, má rozkošný přízvuk a jiné chování, než jsi zvyklá od českých kluků. Je pěkný, má charisma. Tebe na něm přitahuje právě to, že je cizinec a neprobádané věci jsou přece tak lákavé. Nečekej ale, že z vaší lásky bude něco víc. Až odjedeš zpět domů, pravděpodobně si najde jinou. To ale neznamená, že si to nemůžeš užít, jen buď opatrná a mysli na ochranu.

 

Letní láska
Cizinec tě přitahuje tím, že je prostě jiný než kluci u vás doma. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Sportovec

Miluje nebezpečné sporty a různé adrenalinové aktivity. Jestli dovolí, aby ses k němu připojila, určitě se nebudeš nudit. Tenhle typ žije naplno a na gauči před televizí ho příliš často nenajdeš. Jediným problémem je, jak upoutáš jeho pozornost, protože donutit ho na chvíli zastavit, aby si tě všimnul, může být dost obtížné. Pokud bys chtěla s někým takovým chodit, vyraz na kolo, nasaď brusle, nebo zajdi někam, kde se provozují adrenalinové aktivity. Můžeš třeba předstírat defekt na kole a požádat o pomoc. Sportovci jsou většinou galantní, takže ti rád pomůže. Připrav se ale na to, že to může být zcela nezištná pomoc a že místo tebe bude obdivovat tvé kolo. Jestli si ale neumíš představit život v pohybu a svůj čas raději trávíš klidnějším způsobem, vaše láska nebude mít dlouhého trvání. Jeho totiž ke klidu nepřinutíš.

Počítačový maniak

Tohohle kluka potkáš jen náhodou, protože ho někdo nebo něco donutilo na chvíli vypnout počítač a jít mezi lidi. Pro něj není ani léto a krásné počasí důvodem, aby omezil hraní her. Naopak, léto nesnáší, protože kvůli slunečním paprskům nevidí na monitor, a tak si doma zatahuje závěsy. Pokud používáš počítač jen na internet a Facebook, pravděpodobně si nebudete mít moc o čem povídat. Můžeš s ním zažít letní lásku, ale zřejmě nebude mít dlouhého trvání, protože prostě nebudete mít dostatek společných témat ke konverzaci. A navíc on se nenechá příliš dlouho zdržovat od počítače, a jakmile vyjde nová hra, zavře se zase doma.

Umělec

Lze jej potkat na různých filmových festivalech, v letní filmové škole, na kurzu malování či fotografie nebo na hudebních soutěžích. Rád ti povypráví o tom, co právě dělá, a nabídne ti, že tě vyfotí, natočí či nafilmuje. Zpočátku může být zábavný, ale delší kontakt s ním může být skličující. On totiž nemá žádný pevný režim, žije v mlhavém snu a na praktické věci ho moc neužije. Taky má silnou lásku k alkoholu, večírkům a různým party.

Intelektuál

Když se na tebe podívá očima ukrytýma za tlustými skly brýlí, málokdy v tobě vidí osobu, která by o něj mohla mít zájem. Spíš tě chápe jako objekt svého výzkumu nebo si na tobě ověří novou psychologickou studii. Problém je, že on svůj mozek nikdy nenechává doma a málokdy ho přestane používat, takže tě bude často překvapovat, co všechno z něj vypadne za moudra. Je to životní styl, vyhýbá se přeplněným plážím, hlučným diskotékám, ukrývá se v temných koutcích a historicky zajímavých místech. Potkáš ho v muzeích, divadlech, na koncertech vážžné hudby. Uvědom si, že s tímhle hochem si nebudeš jen tak povídat, spíš budete neustále rozebírat životně důležitá témata a filozofické otázky. Nemusí tě to odradit, ale pokud hledáš jen letní flirt, poohlédni se někde jinde.

 

Letní láska
I během léta můžeš potkat toho pravého. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Ideální typ

Během prázdnin taky můžeš potkat někoho, kdo absolutně nezapadá do žádné výše uvedené škatulky. A může se to stát naprosto nečekaně a už ve chvíli, kdy ho poznáš, zjistíš, že tě k němu něco velmi přitahuje. Dokonale si rozumíte, máš pocit, že jsi našla svoji druhou polovinu. Je citlivý, starostlivý a pozorný a jeho cíl je udělat tě šťastnou. Při pohledu na něj ti měknou kolena a v břiše se objevují motýlci. V tom případě odhoď zábrany a vrhni se do vztahu po hlavě, protože tato setkání jsou vzácná a vy máte velkou šanci na dlouhodobý vztah. A i kdybyste se po prázdninách rozešli, bude navždy hezky zapsaný v tvých vzpomínách.
 3 hlasů
Vaše hodnocení