Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Které vlastnosti na holkách kluci zbožňují? Odhalili jsme devět těch nejžádanějších. Když je budeš mít, málokterý kluk odolá síle tvé osobnosti.

9 vlastností, pro které tě bude milovat navždy

Láska
zdroj: Thinkstockphotos Láska
aktualizováno 10.11.2015, 00:56 | 10.11.2015, 00:56 | Krasna.cz/trm

Které vlastnosti na holkách kluci zbožňují? Odhalili jsme devět těch nejžádanějších. Když je budeš mít, málokterý kluk odolá síle tvé osobnosti.

Jsi laskavá


I když se doba mění a ženy se stále více stávají samostatné a nezávislé na mužích, měla by sis svou ženskost hýčkat. Buď milá, laskavá, jemná a něžná, to od partnerky očekává každý muž.Projevuj starost o druhé, neváhej pomoci vlídným slovem i vyslechnutím, nebuď hrubá a neochotná. Bude si tvého přístupu vážit a oplatí ti ho stejnou kartou, protože o milé a křehké dívky se každý správný gentleman stará a chrání je.


Jsi krásná


Nemluvíme o posedlosti svým zevnějškem. Ale o tom, že jsi sebejistá, spokojená sama se sebou, že se na sebe umíš usmát a mít se ráda. Když budeš o svém vzhledu před svým klukem brblat, začne o tobě pochybovat i on. Nedávej tomu zbytečné podněty. Ale mít se ráda neznamená přehlížet své chyby. Abys své tělo mohla mít ráda, musíš se v něm cítit dobře. Buď upravená, pečuj o sebe, starej se o vnitřní harmonii, svůj zevnějšek i svou kondici.


Jsi chytrá


Kluci na svých partnerkách obdivují, když jsou chytré a mají přehled. Ne nutně ve všem, ale musí vidět, že se o něco zajímáš a jsi v této oblasti znalá a jistá v kramflecích. Obdivuje, když mu dokážeš poradit a inspirovat ho, doplnit, ale nepovyšuješ se nad něj, když nemá stejné znalosti.


Jsi živel


Nudy a stereotypu máme kolem sebe dost. Ty bys měla být pro svého drahého vždy zárukou svěžího vánku, zpestření. Když se s tebou bude cítit pln energie, když spolu budete zažívat dobrodružství, štěstí a pocit naplnění, těžko tě opustí.

 


Miluješ na 110 %


Muži potřebuji lásku, obdiv a úctu. Je jasné, že když si někoho vybereš, miluješ ho, vážíš si ho a obdivuješ ho pro jeho vlastnosti a schopnosti. Nezapomeň mu to říkat a dávat mu to najevo. Kluci jsou na těchto vyznáních závislí snad ještě víc, než ženy.


Umíš komunikovat


Komunikace je základem přežití všech vztahů - partnerských, přátelských i rodinných. Když to dře, nesmíš utéct, musíš mluvit, mluvit, mluvit. A také poslouchat a hledat cesty. Občas je nutné slevit, najít kompromis, ale hlavní je, že se spolu domluvíte. Nebuď ani moc paličatá, ani laxní typ, který s sebou nechá cloumat podle přání druhých. Kompromisem nesmí trpět ani jeden z vás.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

5 pravidel PRAVÉ lásky
30 rad na cestu za pravou láskou
TEST: Chybuješ v lásce?


Umíš nastavit zrcadlo


Říct pravdu, když není zrovna pěkná, je těžké, o to víc, pokud ji máš sdělit partnerovi. Ale pravá žena to umí. Nekárá, nevysmívá se, neshazuje před přáteli... Ale dokáže taktně naznačit, když se její drahý chová jako hlupák - a za hlupáka je před lidmi, na kterých mu záleží. Měl by pochopit, že tvá slova jsou pro něj záchranným kruhem, nikoli výčitkou nebo káráním.

 


Jsi hrdá


Ne pyšná a nafoukaná, ale hrdá na to, že jsi žena. Buď za dámu, když se to od tebe čeká, nedávej se lacino, vymez se, když tě někdo shazuje. Ženy jsou silnější, než si muži někdy myslí, nenech ze sebe dělat laciný kus hadru. Když budeš znát svou cenu a nebudeš z ní slevovat, pochopí i on, jaké bohatství v tobě má.


Jsi vášnivá


Ukaž, že si umíš užívat - jídlo, sex, koníčky. Vášeň je nakažlivá, strhni ho pro své nadšení a bude se s tebou cítit nejšťastnější na světě.

 

Pokud máš tyto vlastnosti, zakládáš si na nich a vystavuješ je na odiv, můžeš si být jistá, že jen hlupák by se tě vzdal. Proč, když jsi po všech stránkách dokonalá?3 hlasů
Vaše hodnocení