Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Přiznejme si to, penis je tak trochu divný. Moc o něm jako holky nevíme, protože tu legračně visící věc, na kterou jsou všichni kluci tak pyšní, prostě nemáme.

9 pikantních detailů, týkajících se největší mužské chlouby

Socha
zdroj: Thinkstockphotos Socha
aktualizováno 16.06.2013, 00:00 | 16.06.2013, 00:00 | krasna.cz/roh

Přiznejme si to, penis je tak trochu divný. Moc o něm jako holky nevíme, protože tu legračně visící věc, na kterou jsou všichni kluci tak pyšní, prostě nemáme.

No, ale neuškodí, když se o tomhle orgánu dozvíš pár zajímavých pikantností. Možná, že po jejich přečtení trochu lépe pochopíš, pro jsou na něj chlapci tak fixovaní.

 

1. Hrozně málo mužů potřebuje extra velký kondom
Na základě statistik vypracovaných společnostmi, zabývajícími se výrobou kondomů, pouhých šest procent mužské populace potřebuje extra velký kondom. To znamená, že většina chlapů, kteří nosí kondomy na viditelném místě a jsou extra velké, pravděpodobně hraje pěknou komedii.


2. I kluci mají rádi vibrace

Možná sis myslela, že potěšení z vibrací je jenom pro holky, ale to není vůbec pravda. I kluci mohou používat vibrátory, ten pocit je pro ně dokonce super silný. Nevěříš? Je tak silný, že i paralyzovaný kluk se zraněnou páteří, který si už sex bohužel neužije, může dosáhnout orgasmu pomocí vibrátoru.

 


3. Většina kluků se klidně spokojí s opravdu krátkým sexem
Ano, opravdu je to tak. Muži mohou užít vyvrcholení mnohem dřív, než ženy. Osmdesát pět procent mužské populace může být se sexem hotová za pouhé tři minuty, ale i méně, a budou i tak spokojeni. My holky? Pro nás to bohužel tak úplně neplatí. Proto se snaž nebýt moc naštvaná, když skončí dřív, než ty vůbec začneš.

 

ČTĚTE TAKÉ:

8 pikantních zajímavostí o tom, co skrýváš mezi nohama

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Tohle po nás v posteli nechtěj

Problém s EREKCÍ? SEX ho nebaví! Už mě nemiluje a nelíbím se mu!

 

4. Zdravější kvůli erekci
Nebuď na svého kluka naštvaná proto, že se dívá na porno a u toho masturbuje. Průzkumy totiž prokázaly, že chlapi potřebují pravidelnou erekci i ve jménu svého dobrého zdravotního stavu. Jak se říká: Cvičení dělá mistra. Penis potřebuje dostávat pravidelný pohyb, aby zůstal v kondici.

 

5. Začínají brzy
Tento fakt je opravdu zajímavý! Věděla jsi například, že když je klučík ještě miminko u maminky v bříšku, tak v posledních třech měsících, něž se dostane ven, může mít erekci? Dokazují to ultrazvukové testy. Kluci vážně neztrácejí čas!

 

6. Někteří kluci jsou tak ohební, že si mohou sami poskytnou orální potěšení
Musí to vypadat jako vystoupení hadího muže, ale je fakt, že jeden ze čtyř set chlapů se dokáže orálně uspokojit. No nevím, asi si to nechci ani představovat!

 

 

7. Kluci mají erekci opravdu často
V podstatě jsou kluci věčně nadržení. Průměrný kluk má něco kolem jedenácti erekcí během dne a devět v noci. Průměrný muž také ejakuluje sedm tisíc dvě stě krát v životě. To je velká nálož potěšení!

 

8. Průměrná velikost penisu je….
Dle statistik se průměrná délka penisu pohybuje mezi dvanácti a patnácti centimetry. Jestli ti to vrtá hlavou, tak si vezmi metr a přeměř si svého drahého. Uvidíš, jestli patří mezi průměr. Jo a ještě jedna věc. Nehleď na to, co jsi slyšela, ale velikost mužské chlouby nepoznáš podle velikosti ruky, nohy ani nosu.

 

9. Mužský orgasmus je velmi rychlý
Jeho orgasmus trvá pouhých šest sekund, což je pouze zlomek toho, jak dlouho si užívá tohoto pocitu žena. Není divu, že by to chtěli mnohem častěji. Pro tvoji informaci, ženský orgasmus trvá dvacet tři sekund! Vyhráváme na plné čáře.
 7 hlasů
Vaše hodnocení