Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Usiloval o vás někdy hodný kluk od vedle a klepete si na čelo, že takové typy stále odmítáte? Jsou spolehliví, věrní, slušní a mají vás opravdu rádi. Co vlastně ještě chceme? Proč dáme raději přednost klukovi, který je třídní frajer, občas zalže a...

Bad boys: Co nás na nich tolik láká a proč kvůli nim odmítáme hodné kluky?

Vztah
zdroj: Getty Images Vztah
aktualizováno 06.10.2018, 00:06 | 06.10.2018, 00:06 | Krásná.cz

Usiloval o vás někdy hodný kluk od vedle a klepete si na čelo, že takové typy stále odmítáte? Jsou spolehliví, věrní, slušní a mají vás opravdu rádi. Co vlastně ještě chceme? Proč dáme raději přednost klukovi, který je třídní frajer, občas zalže a flirtuje s každou holkou v okolí?

Skoro to vypadá, že my holky se prostě rády trápíme. Mozek velí najít si fajn obyčejného kluka, ale srdce se stejně nakonec zamiluje do týpka, který spadá do kategorie tzv. bad boys. Co za tím stojí?

 

1. Bad boy se ničeho nebojí


Hodní kluci se většinou dlouho rozhoupávají k akci, zatímco tzv. bad boy vám vyzná lásku bez zbytečného otálení. Popadne vás za ruku a vykřikne do světa, že jste jeho. Přiznejme si, že po něčem takovém všechny tajně toužíme. Chceme prostě zažít lovestory jako z telenovely a užít si pořádné dobrodružství.

 


2. Má styl a sebevědomí


Tyto atributy se často schovávají pod známým slůvkem charisma. Sebevědomí je, bylo a vždy bude nejvíc sexy věcí, kterou muž nebo žena může mít. Pokud má k tomu ještě styl, žádná holka mu neodolá. Je si toho většinou moc dobře vědomý.

 

Bohatý muž
(Foto: Getty Images)


3. Není s ním nuda


Nebojí se experimentovat a život s ním je pořádná jízda. S tímhle klukem zažijete tu nejlepší party, nejoriginálnější výlet a nejdivočejší milostné hrátky. I v běžný den se budete cítit jako na horské dráze a slovo stereotyp si můžete rovnou vyškrtnout ze svého slovníku.

 

ČTĚTE TAKÉ:

7 typů kluků, na které narazíte na Tinderu

7 chyb, kvůli kterým vám po prvním rande rozhodně nezavolá
2 nápadníci najednou? Jak vybrat toho pravého?



4. Všechny holky nám ho závidí


To může být i nevýhoda. Nejen, že nám ho závidí, občas se nám ho snaží i přebrat. Ženám často hodně záleží na tom, co si o jejich klukovi myslí kamarádky, i když si to nechtějí přiznat. Když se jejich kluk líbí i kamarádkám, cítí pocit pomyslného vítězství.

 

 

 

5. Nemáme ho jistého


Znáte hru na kočku a na myš? Přesně takhle to funguje i ve vztazích. Když o něco musíme bojovat a nemáme to jisté, zoufale po tom toužíme. Když to pak dostaneme a zvítězíme, pomalu to ztrácí na atraktivitě. Je to smutné, ale je to tak.

 

Anketa
Který typ kluka vás nejčastěji zaujme?
152 hlasů
Bad boy
37 hlasů
Hodný kluk
17 hlasů
Romantik
20 hlasů
Pohodář
Hlasovalo 226 lidí
 



0 hlasů
Vaše hodnocení