Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Je jedno, jestli spolu chodíte pár týdnů, měsíců či let. Po čase se může stát, že tě tvůj kluk začne brát jako samozřejmost a přestane se chovat tak pozorně, všímavě a zamilovaně, jako na začátku. Jak znovu vrátit do vztahu zájem a vášeň?

Bere vás jako samozřejmost? Upozorněte na sebe "nevěrou"

Nezájem
zdroj: Thinkstockphotos Nezájem
aktualizováno 09.08.2019, 00:00 | 09.08.2019, 00:00 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Je jedno, jestli spolu chodíte pár týdnů, měsíců či let. Po čase se může stát, že tě tvůj kluk začne brát jako samozřejmost a přestane se chovat tak pozorně, všímavě a zamilovaně, jako na začátku. Jak znovu vrátit do vztahu zájem a vášeň?

Ani nepamatuješ, kdy tě překvapil romantickým tajným rande, kytičkou, nebo jen milou SMS? Má pocit, že tu pořád jsi, a tak to je a nemusí pro to nic dělat? Donuť ho, aby se zase snažil a usiloval o tebe. Jak na to? Vzbuď jeho žárlivost, bez toho, abys ho doopravdy podvedla!

 

Změň své zvyky

 

Přestal tě vnímat, protože tvoříš součást prostředí, ve kterém se pohybuje a má tě po ruce vždy, když potřebuje. Změňte to. Opozdi se cestou z brigády, neplánovaně si vyraz do města s kamarádkou, dejte si dortík u sousedky o sedmé večer, kdy ti zpravidla píše na ICQ. Začne o tobě přemýšlet.

 

Věnuj se koníčkům bez něj

 

Nepřemlouvej ho, aby s tebou šel do divadla, na koncert tvého oblíbeného zpěváka nebo do kina na slaďák. Když nechce, nechce. Přece ale kvůli tomu nebudeš sedět doma. Kup si lístek a jdi sama nebo s kamarádkou. Jen mu oznam, že jdeš večer do kina, tančit či si zacvičit. Schválně neříkej, s kým. Dříve či později pochopí, že není nenahraditelný.

 

Na nic se ho neptej

 

Co jsi dnes dělal? S kým jsi obědval? Všiml sis, že na sobě mám nové šaty? Tisíce otázek, kterými ho denně zasypáváš, už nevnímá a odpověď zdrcne do univerzálního "hm". Je to pro něj obvyklá kulisa, stejně jako tvé vyprávění, co jsi během dne zažila. Přestaň s tím a na nic se ho neptej. Zpozorní a začne si tě všímat.

 

 

Předstírej roztržitost

 

Nevšímá si tě? Dělejte to také! Tvařte se zamyšleně, choď jako ve snu. Jsi u něj na návštěvě? DVD mu strčte do knihovny, místo do poličky, i když víš, že je pedant na pořádek. Zeptej se ho na něco a odejdi do koupelny, aniž bys čekala na odpověď. Postupně se bude podezřívavě ptát, na co - respektive na koho - myslíš?

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Proč žárlíš, když nemáš důvod?
5 lží, které dokážou zničit vztah
Od žárlivosti až k hádkám!

 

Dbej o sebe

 

Oblékej se více sexy, bez dokonalého make-upu nechoď ani vynést smetí, když máte večer po brigádě rande, přijď na něj čerstvě nalíčená a učesaná. Kup si spodní prádlo v barvách, na které u tebe není zvyklý. Bude se ptát: Proč?

 

Směj se s ostatními

 

Když jste spolu ve společnosti, chovej se příjemně, partnerovým vtipům či humorným poznámkám věnuj malý úsměv, nic víc. Výbuchy smíchu si nech pro svou kamarádku, když s ní hovoříš, pro jeho nejlepšího kámoše, kolegu nebo spolužáka, kdykoliv se s nimi setkáte. Nabude dojmu, že s nimi máš důvěrnější vztah, než tomu ve skutečnosti je. Ale rozhodně si uvědomí, že existuješ! A když nic neudělá, možná nakonec váš vztah i přehodnotíš.8 hlasů
Vaše hodnocení