Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nad některými věcmi lidem zůstává rozum stát.

Bizarní SEXUÁLNÍ NEJ, která vás dostanou

V posteli
zdroj: Thinkstockphotos V posteli
aktualizováno 02.09.2018, 00:00 | 02.09.2018, 00:00 | Terezie Gáborová

Nad některými věcmi lidem zůstává rozum stát.

Možná si občas říkáte, že se nudíte a váš vztah vás nebaví. Nicméně někdy je to možná ta lepší varianta. Posuďte sami, chtěli byste poznat některého rekordmana z tohoto žebříčku?

 

Nejdelší mužská chlouba


V téhle kategorii jsou hned dva výherci na první příčce. Dlouhou dobu se na prvním místě zabydlel Američan Jonah Falcon, ke kterému byl Bůh opravdu štědrý (nebo měl smysl pro humor). Jeho chlouba měří úctyhodných 34 centimetrů. Jednoho dne se však zjevil Mexičan Roberto Esquivel Cabrera a dožadoval se spravedlnosti. Vytasil úd délky 48 centimetrů, váhy 0,9 kilogramů a hned bylo jasno, kdo je tady zasloužené číslo jedna. Sám však tvrdí, že ženy před jeho chloubou spíše utíkají, než aby o ni jevily nějaký zájem.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Petting není jen pro sexuální začátečníky! Tipy, rady a vše, co jste o něm nevěděli

Sex? Víme, co kluci dělají po večerech mnohem radši!

O čem kluci sní? 10 nejoblíbenějších erotických představ

 

Nejkratší mužská chlouba


Říká se, že na velikosti nezáleží, ale u tohoto nádobíčka asi budeme muset udělat výjimku. Podle Guinessovy knihy rekordů totiž existuje penis, o kterém bychom mohli s nadsázkou říct, že vlastně nestojí ani za řeč. Měří totiž 1,15 centimetru. Nutno dodat, že ve ztopořeném stavu. Dost smutné, že?

 

Nejbláznivější orgasmus


Přihlédneme-li k faktu, že některé smolařky nezažijí vyvrcholení ani jednou za celý život, má jistá Američanka skutečný dar. Absolutního milostného ráje dosáhla celkem 234krát. Ptáte se, jestli za týden? Tak to tedy pěkně přidejte, dámy. Za 60 minut! Těžko říct, jestli je to ještě příjemná záležitost, jelikož dosahovat takového množství orgasmů během hodiny je abnormální.

 

 

 

Nejlevnější prostitutka


Navštěvovat nevěstince pěkně leze do peněz, tedy pokud si panáček hodlá vyhodit z kopýtka několikrát za měsíc. To ovšem neplatí na hranicích Bangladéše s Indií, konkrétně ve městě Petrapole. Tam jsou ženy poněkud smířlivější a skromnější. Ať už máte jakýkoliv tip, kolik ženy v této lokalitě žádají za sexuální služby, vsadíme se, že se ani zdaleka neblížíte realitě. Místní „obchodnice“ si účtují za své služby něco kolem deseti korun. Poněkud nízká cena, možná to bude i odpovídat kvalitě.

 

 

Jaký rekord vás nejvíce dostal? Znáte ještě nějaké další bizarnosti ohledně sexuálních rekordů? Napište nám je do komentářů.0 hlasů
Vaše hodnocení