Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Trápí tě během sexu nepříjemná bolest? Poradíme ti, jak s ní hravě zatočíš!

Bolí tě sex? Víme, jak bolest zahnat

Milování
zdroj: Thinkstockphotos Milování
aktualizováno 09.05.2015, 00:41 | 09.05.2015, 00:40 | tej

Trápí tě během sexu nepříjemná bolest? Poradíme ti, jak s ní hravě zatočíš!

Bolest při sexu způsobuje mnoho příčin, proto je léčba trochu obtížnější. Není to ovšem nic, co by se vyřešit nedalo, stačí přijít na to, proč trápí bolesti právě tebe.

 

Nedostatečná lubrikace

 

Jsou holky, na které stačí pouze sáhnout a už jsou připravené k sexu, ale jsou také dívky, kterým nestačí ani tříhodinová předehra. Určitě to neznamená, že by tě přítel dostatečně nevzrušoval. Řešení je zcela jednoduché, postačí ti k tomu totiž pouze lubrikační gel. Nanášej ho před každým sexem a uvidíš, že bude po bolesti. Pořiď si jich klidně víc, ať je máš neustále po ruce, nikdy nevíš, kdy a kde ho budeš chtít použít.

 

Psychický blok

 

Hádáte se s přítelem? Nejde ti to v poslední době ve škole nebo se ti odstěhovala nejlepší kamarádka? Občas se může jednat o maličkost, která tě ovšem trápí tolik, že se během sexu nedokážeš dostatečně uvolnit. Bolest při sexu je z psychiky zřejmě nejčastější. Zde bude „léčba“ trochu složitější. Nejdřív musíš přijít na to, co tě trápí, což vždy není nejsnadnější úkol. Promluv si o tom s partnerem, rodičem nebo kamarádkou. Snaž se uklidnit a během sexu mysli pouze na přítomnost, všechno ostatní se pokus hodit za hlavu.

 

 

Záněty a mykózy

 

Jakýkoliv zánět, či mykóza se většinou jako první projeví bolestí při sexu. Většinou to doprovází ještě výtok nebo svědění genitálií. V první řadě se nesnaž léčit něco, co nevíš, že je. Raději navštiv gynekologa, který ti doporučí vhodnou léčbu.

 

Častý sex

 

Je sice hezké, že máš chuť třikrát denně, ale tvá pochva zřejmě tak nadšená nebude. Jestli tě sex začal bolet po častějším styku, budeš potřebovat chvilku pauzu. Zkus třeba dva dny abstinovat a uvidíš, že to bude mnohem lepší. Při častějším styku bys také měla používat lubrikační gel a občas vyzkoušet méně vášnivější čísla.

 

 

Přítelovo obdařenost

 

Každá holka touží mít přítele s velkým penisem, ale málokterá si uvědomuje, co všechno to obnáší. Většina holek není na větší rozměry připravená, a pak se diví, že se místo slasti přihlásí o slovo bolest. Nic ovšem není ztraceno. Zkuste použít lubrikační gel a začít hezky pomaloučku. Nejdříve prst, pak dva a teprve poté penis. Není kam spěchat. Pro začátek vol polohy, při kterých můžeš korigovat tempo.4 hlasů
Vaše hodnocení