Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Někdy je to opravdový oříšek přejít z kamarádského vztahu do partnerského, specielně, pokud si nejsi úplně stoprocentně jistá, že to kamarád cítí stejně jako ty. Co o to, vztah by to mohl být krásný a plný porozumění, ale musíš se nejdříve přesvěd...

Bože, jsem zamilovaná do kamaráda! Krok za krokem, co dělat

Šok
zdroj: Thinkstockphotos Šok
aktualizováno 13.09.2015, 00:26 | 13.09.2015, 00:26 | krasna.cz/roh

Někdy je to opravdový oříšek přejít z kamarádského vztahu do partnerského, specielně, pokud si nejsi úplně stoprocentně jistá, že to kamarád cítí stejně jako ty. Co o to, vztah by to mohl být krásný a plný porozumění, ale musíš se nejdříve přesvědčit než uděláš ten zásadní krok. Postoupit na další metu úplně změní celou dynamiku vašeho vztahu. V zásadě to znamená, že jestli tvé romantické pokusy ztroskotají, může to trvale změnit celý váš vztah. Takže chceš vědět jak na to?

1. Krok: Pokus se identifikovat své pocity.
Dej si chvilku na rozmyšlenou a prober se svými platonickými pocity ke svému kamarádovi a těmi romantickými. Nebylo by dobré, zaměňovat intimitu přátelství za něco víc, takže si to opravdu pořádně promysli.

 

 

2: Krok: Prozkoumej své možnosti
Ujisti se, žes ocenila všechny možné výhody, které ti odhalení tvých pocitů může přinést ve srovnání se ztrátou přátelství. Být v tomto ohledu upřímná si vyžaduje velkou kuráž, protože se vystavuješ riziku z odmítnutí. Na druhé straně právě tento složitý první krok při kterém ukážeš svou zranitelnost, může postavit silné základy pro krásný vztah. Pokud totiž čekáš až přijde ten pravý okamžik a nebudeš mít žádné pochybnosti, je možné, že se nikdy nedočkáš.

 

ČTĚTE TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Tohle po nás v posteli nechtěj

 

Kluk pozná, když orgasmus předstíráš! Řekneme ti jak

Top 10 sexy mužských vlastností, které ženy vzrušují

 

3. Krok: Udělejte společnou dohodu
Oba musíte chápat, že tímto krokem se radikálně změní váš vztah a to hned v několika směrech. Ovšem přátelství mezi ženou a mužem je často plné vášní a jsou jen zřídka jednoduchá. Jako všechny ostatní vztahy mezi lidmi zahrnují široké spektrum emocí. Prodiskutujte tedy fyzické i psychické změny, ke kterým dojde, když spolu začnete chodit a dohodněte se, že zůstanete přáteli, pokud ta romantická část dopadne fiaskem.

 

4. Krok: Vystříhejte se moc rychlému tempu
Všechno chce čas a i na změny se nedá spěchat. Proto si dejte na čas s budováním té romantické stránky vašeho vztahu. Odolej pokušeni vrhnout se do toho po hlavě. Všechno najednou přináší nové úhly pohledů, tak si na to pomalu zvykni. Nech pocity pěkně dozrát od platonických k těm milostným.

 

 

5. Krok: Pěstujte své přátelství
Nezapomeň si zachovat to pouto, které jste mívali jako přátelé předtím, než jste spolu začali chodit. Připomeň si jak jste se vzájemně svěřovali jeden druhému, brečeli si na rameni nebo se chechtali jako pominutí. Protože jak říkají odborníci, celoživotní vztah nezaložíš jen na lásce, ten koho si vybereš by měl být především tvým nejlepším přítelem!
 14 hlasů
Vaše hodnocení