Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Tvůj nový objev je dokonalý společník, vtipný, hezký, inteligentní, perfektní gentleman. Máš strach, že se přeci jen musí najít nějaké jeho mínus a bojíš se, že se bude týkat jeho postelových dovedností? Jaký bude milenec, můžeš odhalit ještě dřív...

Bude dobrý v posteli? Tyto signály ho prozradí!

aktualizováno 17.01.2012, 00:00 | 17.01.2012, 00:00 | Krasna.cz/trm

Tvůj nový objev je dokonalý společník, vtipný, hezký, inteligentní, perfektní gentleman. Máš strach, že se přeci jen musí najít nějaké jeho mínus a bojíš se, že se bude týkat jeho postelových dovedností? Jaký bude milenec, můžeš odhalit ještě dřív, než spolu do postele hupsnete.

Možná už tušíš leccos o jeho povaze, smyslu pro humor, zájmech. Ale tebe zajímá i to, jestli vám to bude klapat v posteli. Nemusíš čekat až na vaše poprvé. Jeho milostný talent lze rozpoznat i jinak.

 

Jaký tanečník, takový milovník

 

Říká, se, že když to kluk umí rozbalit na parketu, nezklame tě ani v posteli. Nemusí to být školený tanečník, spíš sleduj, jestli je uvolněný, vnímá rytmus, nestydí se to rozbalit. Je z něj cítit pohoda a sebevědomí? Stejně uvolněný bude i v ložnici.


Bavíš se s ním?

 

Něco ti vypráví? Uvědom si, co s tebou jeho proslov dělá. Padá ti hlava únavou a stojí tě hodně přemáhání, abys neusnula? Stejně monotónní, jako je jeho hlas, bude i jeho přístup k sexu. Žádné experimenty, žádné zkoušení nových praktik, místo toho zajeté techniky a líné tempo. Je to vtipálek, který u hovoru živě gestikuluje rukama, energie z něj přímo srší a jeho dobrá nálada je víc než nakažlivá? Podobnou smršť čekej i v posteli. Propaluje tě pohledem, ze kterého ti až běhá mráz po zádech? Je to dominantní člověk, který ví, co chce a umí si o to říct. Necháš si v sexu poroučet?

 

 

Pozdrav ho prozradí

 

Už obyčejný pozdrav o něm řekne mnohé. Sleduj, jak se zdraví s tebou, ale i s kamarády. Řekne jen obyčejné ahoj? Nečekej od něj záplavu citů. Chladně ti (nebo kámošovi) podá ruku? Drží si odstup a i při sexu se bude stydět projevit své prožitky naplno. Když se s tebou ale hned na úvod obejme, nebo ti vlepí pusu, můžeš se těšit na mazlivé milování plné dotyků.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

TEST: Necháš se snadno sbalit?
Chce vztah, nebo jen sex? Odhal ho DO PĚTI MINUT!
Erotický horoskop: Znamení odhalí jeho touhy v posteli!

 

Láska prochází žaludkem

 

I vztah k jídlu ti o něm může něco prozradit. Cpe se k prasknutí? Nedokáže si jídlo vychutnat a kvantitou nahrazuje kvalitu. Stejně tak prožívá i sex. Milování s ním je uhoněné a bez pravého prožitku. Je to naopak gurmán, který si jídlo užívá a dokáže si ho doopravdy vychutnat. Stejný přístup bude mít i k milování. Pozval tě na vlastnoručně vytvořenou večeři? Pokud v kuchyni rád improvizuje, dává si záležet i na tom, aby jídlo vypadal dobře, a je zvědavý na tvůj názor, čekej milence, který rád experimentuje a je pozorný i k tvým touhám a potřebám. Jí rád rukama? Je to požitkář a zažiješ s ním nespoutaný živočišný sex.10 hlasů
Vaše hodnocení