Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Říká se, že je nejlepší přirozenost, ale můžeš se i trochu snažit. Tady máš pár rad, jak toho docíliš!

Chceš klukům připadat sexy?

Rande
zdroj: Thinkstockphotos Rande
aktualizováno 23.01.2017, 00:34 | 23.01.2017, 00:34 | Tereza Červená/Krasna.cz

Říká se, že je nejlepší přirozenost, ale můžeš se i trochu snažit. Tady máš pár rad, jak toho docíliš!

Upravené nehty
Kluci se dívají na nehty, pokud je má holka upravené, tak na kluky dělá dobrý dojem. Nemůsíš mít nutně gelové nehty, stačí, když je budeš mít čisté, zastřižené a třeba i nalakované.
 

Vlasy
Pokud máš dlouhé vlasy, můžeš použít sprej na větší objem, trochu je rozcuchat, ale zdůrazňuji trochu! Bude to působit na kluky sexy!

Sexy oblečení
Vyzývavé oblečení kluci prostě zbožňují. Ale nebuď jako štětka, začli by se k tobě chovat jako ke kusu hadru. Je jasné, že se klukům líbí výstřihy, ale rozhodně bys je měla začít nosit až tak od 14 let. V mladším věku to není pěkné, doporučuji se oblékat vhodně ke svému věku.

Líčení
Mnohem víc než červenou rtěnku kluci ocení lesk na rty. Nelič se moc výrazně, postačí tužka na oči, řasenka, lesk, tvářenka popř. make-up a pudr.

 

 

ANKETA:

 

Dá kluk přednost holce, která není moc hezká, ale je inteligentní, nebo krásné, ale jednoduché holce?

2 z 10 dotázaných přiznali, že jim na inteligenci nezáleží a dají přednost kráse, 8 z 10 má jiný žebříček hodnot a radši mají holku, se kterou se dá normálně povídat. ,,Nechci módní doplněk, chci pohodovou holku, ale měla by aspoň trochu vypadat..." zněla kulišácká odpověď jednoho z oslovených kluků.

 

Mohl by se třeba dvacetiletý kluk zamilovat do mnohem mladší holky?

4 z 10 tvrdí, že to nejde! ,,Připadal bych si jako úchyl," přiznává jeden z dvacátníků. 6 z 10 připouští, že lásce neporučí, ale v případě hodně mladých holek je podle nich lepší se jen koukat. Klukům se většinou líbí holky, které nejsou o moc mladší, takže tady není co řešit...

 

Co je pro kluky u holky hodně důležité a dívají se na to jako první?

Jednoznačně oči, prozradili 3 z 10. Další 3 se koukají na zadek nebo výstřih a postavu a a ostatní zabrousí na nehty nebo vlasy! Co to pro nás znamená? Klučičí oči sledují snad vše!

 32 hlasů
Vaše hodnocení