Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dělat TO pořád jenom ve tvém pokojíčku v posteli by asi byla trochu nuda. Občas to prostě chce změnu a pořádné zpestření. Jsou ale místa, která jsou sice lákavá, ale kde by tvoje sexovací hrátky nemusely dopadnout vůbec dobře, pokud to předem nepr...

Chceš si užít sex? SEZNAM MÍST, kde to fakt nestojí za to

aktualizováno 16.01.2011, 23:55 | 13.01.2011, 00:12 | Krasna.cz/trm

Dělat TO pořád jenom ve tvém pokojíčku v posteli by asi byla trochu nuda. Občas to prostě chce změnu a pořádné zpestření. Jsou ale místa, která jsou sice lákavá, ale kde by tvoje sexovací hrátky nemusely dopadnout vůbec dobře, pokud to předem nepromyslíš. Kde a na co si dát pozor?

Temná ulička
Dělat to někde na veřejnosti, ale zároveň se nenechat přistihnout... O tom sní kdekdo. Jenže když oba zmíráte touhou, tak hrozí, že si úplně stoprocentně neuhlídáte, že vás fakt nikdo nevidí. Vrávorající opilec nebo zvědavý důchodce za záclonkou blízkého okna může rázem z opuštěné uličky udělat uličku dost frekventovanou. A ani netušíš, kde všude jsi pod dohledem bezpečnostních kamer.

 

 

Kabinka v obchodě
Prodavačky musí uhlídat, aby jim zákazníci nekradli, takže jim neunikne ani podivný šramot v kabince. Jsi si jistá, že jsi připravena na jejich nepříjemné pohledy? V horším případě i na vyvedení z obchodu ochrankou? Kam pak budeš chodit nakupovat oblíbené hadříky?

 

 

Kino
Představ si to z druhé strany. Sedíš v kině, natěšená na svého hereckého oblíbence, a najednou tě ze soustředěného sledování filmu vyruší podivné mlaskání, šustění a otřásání celé řady sedadel. Do kina lidi chodí kvůli filmu a může se najít někdo, kdo si ho nebude chtít nechat zkazit a vaši vášeň zchladí dobře mířenou trefou máslového popcornu nebo obřího kelímku s colou.

 

 

 

Opilá v baru
Alkohol boří zábrany a jestli na něj nejsi zvyklá, mohla bys po něm pěkně vyvádět. Navíc hrozí, že si druhý den nic nebudeš pamatovat. O "záložní paměť" se ti určitě rádi postarají škodolibí kamarádi, kteří tě zvěční při tvé divoké akci v tmavém koutu baru nebo na nechutném pánském WC a vystaví tvé ponižující fotky na facebooku.


Vana

Vana plná teplé vody a voňavé pěny vyloženě láká k sexy hrátkám. Jenže pokud nemáte doma velkou rohovou vanu, může to být pěkná akrobacie. V klasické úzké vaně se toho totiž moc dělat nedá, v mokré vaně to nepříjemně klouže a ještě budeš muset po akci (bude-li vůbec nějaká) nejspíš vytřít celou koupelnu.


Park v zimě

V létě jsou parky plné lidí a zvědavých psů, teď jsou liduprázdné a tudíž k milování ideální? Omyl. Až se budete potmě schovávat mezi stromy, můžeš šlápnout do něčeho, co vám atmosféru dost rychle pokazí. ;-) Nemile budeš překvapena asi i tím, jaká je venku kosa, když člověk odloží pár svršků.

 


 

 

Stolek v obýváku
Rychlovka na stole v kuchyni může být zajímavá záležitost, pokud tedy nemá váš stůl svá nejlepší léta už za sebou a nehrozí mu, že se během vaší akce rozpadne. A nezapomeňte po sobě uklidit. Když si tam vychutnáváš večeři, určitě nechceš myslet na to, od čeho jsou všelijaké fleky na ubrusu. Naprosté tabu je ale křehký skleněný stůl v obýváku. To by totiž nemuselo končit orgasmem, ale voláním pohotovosti.

 

 

Postel rodičů
Vážně to chceš dělat ve stejné posteli, ve které spí tvůj táta? A ve které tvoji rodiče pořád ještě nejspíš vedou nějaký sexuální život? To je prostě divný.

 

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Pozor! Kterým jídlem zabiješ první rande?

Jaké vůně kluky nejvíc vzrušují?

Chceš klukům připadat sexy?

 

 

U babičky na oslavě
Rodinné sešlosti nejsou vždycky nejzábavnější, což? A pokud na nich jsi i se svým klukem, možná vás napadne, že kdybyste se na chvíli ztratili, nikdo si toho ani nevšimne. Omyl. Zákon schválnosti funguje znamenitě, a čím víc příbuzných je na místě, tím větší pravděpodobnost je, že vás někdo načape. To bude pro babičku vážně dáreček.

  

WC
Veřejné toalety nebo záchodky ve škole? To je tedy opravdu romantická atmosféra. Při představě té čistoty tam se budeš štítit o cokoli opřít a v duchu jen budeš prosit, ať už je to rychle za vámi.


Auto

Vybavuješ si divokou chvilku Leonarda a Kate v Titaniku? Ve filmu to vypadalo dobře, realita může být ale úplně jiná. V osobáku moc prostoru není, naopak se tam najde dost věcí, které tě při TOM budou nepříjemně tlačit. A ještě riskujete, že auto nedopatřením odbrzdíte a to je pak teprve mela. Navíc opuštěnou lesní cestu, na které zaparkujete, si může pro svůj výlet nečekaně vybrat banda zvědavých skautíků.34 hlasů
Vaše hodnocení