Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Většina z nás to zná. Ten pocit, když si připadáte tak samy a už konečně toužíte po tom dokonalém vztahu bez chyb a starostí. Jenže ten stále nepřichází. Není to tím, že mu v tom bráníš tak trochu ty sama?

Chceš vztah? Tak se mu přestaň (ne)vědomě vyhýbat

Romantický polibek
zdroj: Thinkstockphotos Romantický polibek
aktualizováno 03.05.2015, 00:00 | 03.05.2015, 00:00 | Krasna.cz/Sese /

Většina z nás to zná. Ten pocit, když si připadáte tak samy a už konečně toužíte po tom dokonalém vztahu bez chyb a starostí. Jenže ten stále nepřichází. Není to tím, že mu v tom bráníš tak trochu ty sama?

V této době je to dost těžké, zvláště proto, že se každá musíme smířit s tím, že tu vždy bude krásnější a chytřejší holka než jsme my a všechny kluky nám uloví. Každá máme v okolí ty napovrch dokonalé, namyšlené, hubené blondýny s pověstí lehké holky, co jsou vždy před námi. I já to znám. Myslím, že to nikdy nebylo jinak a to štěstí potkává polovinu téhle planety. Samozřejmě že ze špatné nálady nám pomohou řeči typu, že někdo někde na světě tu pro nás rozhodně je, ale mnohem lepší je žít v realitě. V našem věku je ještě hodně času na trvalý vztah. Je fajn si užít každý den. Přijít k „miláčkovi“a dát mu pusu. Ano, ale obnáší to dost těžkých věcí. Například začátek.
 

Pokud jste se rozhodly přetrpět všechnu tu bolest a pocit, že nejste dokonalé, mám pro vás pár rad...


* Rozhodně nepomáhá, když se budete akorát trápit. Utrpení a slzy jsou někdy pomocí z depresí, ale i to může být důvod, proč o vás ti pohádkový kluci nezavadí. Věřte, že nechcete být jako mé kamarádky, které si kluka dohazují sebe-ubližováním. Je to ubohé a ke vztahu se tak dostanete donucením. Je to nesmysl! Pokud jste nějaká z vás na tom, tak špatně tak s tím přestaňte!
 

 

* Sebedůvěra je velmi důležitá. I když se tomu kolikrát vyhýbáte, či nemáte důvod, proč byste si měly věřit, věřte, že každá dívka důvod má. Podívejte se do zrcadla. Máte trošku špekaté nohy nebo břicho? Máte rovnátka nebo akné? Každá je krásná! Pokud se s tím samozřejmě snažíte něco dělat, je to obdiv. Vzhled není důležitý? Ano, v této době už je hodně důležitý. I když si o sobě myslíte, že nejste krásné, řekněte si, že něco na vás je originálního. Myslíte si, že kluci si raději vyberou tichou dívčinu, která sama neví, kdo je, a nebo si vyberou holku, která vyzařuje svým charakterem? Někdy je lepší jít s hlavou vzpřímenou, aniž by byl důvod. Mohlo by to mnohé upozornit na to, že tu vůbec jsi a stojíš za poznání. Jestli jste ta krásná hubená blondýna, ale stále se vám nepoštěstilo, může to být ze stejného důvodu. Všechno je jen o vás samotných, a pokud nepřišel žádný kluk, někde chyba bude.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Nejlepší místa, kde najít kluka
TEST: Chce tebe, nebo jen sex?
Sex na jednu noc – nová zábava náctiletých?


* Myslíte si, že vám pomůže vyzývavé oblečení a pověst lehké holky? Rozhodně ne. To, že budete znát díky tomu hodně lidí a též vás hodně lidí osloví, je sice dobrý pocit, ale všichni chtějí jenom jedno. Hodně holek se snaží získat kluka tímto způsobem, ale je rozdíl, když kluk přijde k holce, chytne ji za zadek a řekne „jsi tak sexy“, a nebo přijde k holce, usměje se a řekne, „jsi krásná“. Který vás zaujme víc?

 


* Vyber si sama. Kamarádka ti dohazuje kluka, který je tak strašně hezký? Z těchto kluků se vyklubou většinou blbci. Nejde o to, že je tak strašně hezký, ale o to, že přistoupí na jakoukoliv šanci potkat holku. Správný kluk by k tobě měl přijít sám od sebe a rozhodně by to nemělo být kvůli nátlaku kamarádů.

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Přes postel cesta do vztahu nevede
Kde najít fajn kluka?
TEST: Jsi na kluky moc náročná?


Shrnutí…


Je těžké to shrnout, už jen díky tomu, že to není jen ledajakým tématem. Tohle je jen pár lehkých rad, ale vztah se utvoří sám a lze ho ovlivnit jen pár detaily. Může to přijít kdykoliv a kdekoliv, a proto nemá cenu házet vše na sebe. Je to vlastně o štěstí. Když vidíte šťastnou kamarádku ve vztahu, rozhodně si tam umíte představit sebe. Určitě byste si mohli rozumět, ale ona ho potkala dřív. Neřešte to čokoládou a přejídáním, romantickými filmy... Mnohem lepší pocit byste mohly mít z toho, že pro sebe něco uděláte. Koupíte si něco, a nebo si prostě uvědomíte, že chtít vztah je jako kdybyste měli šanci žít svoje sny. Je to nemožné a zároveň strašně těžké. Jediné, v co můžeme všechny doufat, je, že to přijde. A z vlastní zkušenosti mohu napsat, že to přijde v nejméně očekávanou chvíli. Jen si musíte uvědomit hodně věcí a projít si bolestí reality.


Holky… Ani já nejsem krásná co by si mohla vyskakovat a chtít nějaké nároky. Jen už jsem sama zjistila, že utápět se ve všem není dobré. A chci, aby i vy jste se zapřemýšlely a uvědomily si, že jste každá dokonalá a originální a to vám nemusí dokazovat kdejaký kluk.11 hlasů
Vaše hodnocení