Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

První rande je záludná věc a stává se velmi často, že se tak úplně nevydaří. Vy posuzujete jeho a zároveň si i on tvoří obrázek o vás. Mnohdy stačí drobnost, abyste na druhého změnila názor. Tady je pár věcí, které jak nás, tak i kluky dokážou vyt...

CHYBY na prvním rande, které dokážou ZVEDNOUT MANDLE

Flirt
zdroj: Thinkstockphotos Flirt
aktualizováno 11.09.2017, 00:52 | 11.09.2017, 00:52 | Krásná.cz / sim

První rande je záludná věc a stává se velmi často, že se tak úplně nevydaří. Vy posuzujete jeho a zároveň si i on tvoří obrázek o vás. Mnohdy stačí drobnost, abyste na druhého změnila názor. Tady je pár věcí, které jak nás, tak i kluky dokážou vytočit.

NEPOSLOUCHÁ

 

Co obzvlášť nás ženy dokáže vytočit, je, když něco říkáme a vidíme, že nás náš partner neposlouchá. Někdy to je opravdu tím, že to jsou necitlivá a nevnímavá stvoření, ale někdy to je tím, že prostě moc mluvíme. Myslete zejména na prvním rande na to, že během jedné schůzky opravdu nejde vyklopit na sebe všechno. Hlídejte se, aby konverzace byla vzájemná.

 

GENTLEMANI

 

Nedá se očekávat, že každý má dokonale nastudovanou etiketu. Když vám ale muž přidrží dveře a nechá vás vstoupit jako první, sundá kabát, přisune židli… je to přeci jen příjemnější, než se s ním například v těch dveřích srazit.

 

 

UPŘÍMNOST A NACHYTÁNÍ

 

Povídal vám na začátku rande historku, která se zdála úchvatná, a pak během rande narazíte na podobné téma, a on si najednou v něčem protiřečí? Rázem je jasné, že si vymýšlí, a to dokáže naštvat! To ale platí i pro vás. Buďte upřímná, nehrajte si na něco, co nejste. Jestli s tím klukem chcete začít chodit, stejně by se pravdu časem dozvěděl a nechcete váš vztah přeci postavit na lži.

 

RUČKY ŠMÁTRALKY

 

Dokonalým úkazem tohoto bodu je obrázek, který vidíte níže. Naštve vás, když vám sáhne na zadek? Nebo si naopak říkáte, proč tou rukou nervózně jezdí od ramen do půlky zad a neví, kde zakotvit? Nechte to být a nedělejte z toho závěry, oni to kluci také nemají jednoduché. To, co jedné holce přijde normální, může jiné vadit. V tom je ta krása prvního oťukávání a nebojte se, jestli bude i rande číslo dvě a tři a další, najedete na společnou vlnu a těmto “trapáskům“ se už vyhnete a budete na ně s úsměvem vzpomínat.

 

rande
(Foto: facebook)

 

SKRBLÍK

 

Celý večer je krásný, rozumíte si, dali jste si skvělou večeři a vínko. Rande se blíží ke konci a je čas zaplatit. Bohužel pro vás, kluci, ale je to prostě tak – vy byste to měli zaplatit. Je to tak dáno od dob dávných a my na to prostě čekáme. Není to tak, že bychom na to neměly, nebo by to tak mělo být pořád a my z vás chceme vytáhnout jenom peníze, ale je to hezká pozornost, která k prvnímu rande patří. Samozřejmě to, holky, neberte ale jako samozřejmost! Nabídněte se, že za sebe zaplatít, nebo alespoň přispějete, ale nevyndavejte hned zbrkle peněženku. Stačí, aby viděl, že vám nejde jenom o to, se zadarmo najíst, nebo že jste zvyklá na to, že vás každý zve. Většinou kluk počítá s placením, ale stejně jako vy očekáváte, že zaplatí, on očekává, že se nabídnete k placení a on, jako hrdina, vám může říct, že vás zve.

 

ČTĚTE TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Kámoši versus přítelkyně - s kým radši trávíme čas?

LÍBÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY: Jak na to bez obav a ostudy?

18 otázek, na které SE MUSÍŠ zeptat KLUKA, se kterým chceš ZAČÍT RANDIT

 

Z PRVNÍHO RANDE HNED DO KOSTELA

 

Tato chyba se týká spíše nás, holek. Kluci jsou spíš ti, kteří se bojí závazků a my bychom zase hned chtěly pohádkovou svatbu, postavit dům a mít kupu dětí. Nezastrašte ho hned tím, že mu nabídnete deset dalších volných termínů na schůzku, budete mluvit o tom, kde byste s ním chtěla bydlet a jak by asi vypadaly vaše děti. Užívejte si prostě toho okamžiku teď-a-tady, a jestli si budete rozumět a bude vám spolu fajn, neboj se, že se vám neozve.

 

KAMARÁDI ANO, ALE AŽ POTOM!

 

Co teda udělá čáru přes rozpočet, je to, když si na rande přivede svého kamaráda. To bychom vraždily. Připravovala jste se doma hodiny před zrcadlem, představovala si, o čem si budete povídat…a on přivede kámoše! Opět toto platí i naopak, kluk nestojí o to, aby jste si přivedla kamarádky, aby vám ho pak následně zhodnotily. Rande je čas vymezený JENOM pro vás dva a oba dva byste to měli respektovat. Je to čas, kdy se můžete poznat a to je docela ztížené, když u toho je ještě někdo další. Představit kamarádkám ho můžete až po nějaké té chvilce.1 hlasů
Vaše hodnocení