Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Není pravda, že každý kluk musí holku podvádět. A není ani pravda, že jsou holky vždy jen trpící oběti. Víme, čeho by ses měla vyvarovat, když nechceš, aby tě tvůj kluk podváděl.

Čím ho doženeš k nevěře

Nevěra
zdroj: Thinkstockphotos Nevěra
aktualizováno 16.08.2016, 00:29 | 16.08.2016, 00:29 | Krasna.cz/lk

Není pravda, že každý kluk musí holku podvádět. A není ani pravda, že jsou holky vždy jen trpící oběti. Víme, čeho by ses měla vyvarovat, když nechceš, aby tě tvůj kluk podváděl.

Podle statistik až polovina párů zažije nevěru, což pro ně může být likvidační. Nevěra bolí a těžko se s ní vyrovnáváme. Není ale pravda, že když se ve vztahu objeví, může za to jen jeden. Často je totiž vina na obou stranách.

Neexistuje žádný ověřený recept, jak bys mohla nevěře zabránit, protože pokud jeden z páru bude chtít mít sex s někým cizím, vždycky ho mít bude, i kdybys ho bedlivě sledovala každý den. Ale podle psychologů existují důvody, které riziko nevěry zvyšují. Pojďme se na ně podívat zblízka, abys takovou chybu neudělala i ty.

Věčně nepříjemná


Ujasněme si jednu věc. Klukům nevadí, když vidí tvé slzy, protože tehdy se mohou projevit jako ti silnější, mohou tě přivinout na svou mužnou hruď a utěšit tě. Ale vadí jim ufňukané nebo věčně naštvané holky, které si pořád na něco stěžují.

Každý může mít špatný den, to je naprosto normální, ale být neustále naštvaná přeci není normální. Tvůj kluk se do tebe určitě nezamiloval v okamžiku, kdy jsi po něm házela kyselé obličeje, ale tehdy, když jsi na něj byla milá a usmívala ses.

 

 

Rozzlobená
Věčně naštvané holky nikoho nebaví. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Začni se na svět dívat víc optimisticky, zapomeň ty ošklivé věci, které se ti staly, a vyprávěj mu o těch hezkých, i kdyby to byly maličkosti. Přestaň na všem vidět chyby a prospěješ nejen sobě, protože budeš mít lepší život, ale i svému vztahu.

Nedostatek sex
u

Uvědom si, že kluci sex milují. Je to pro ně důležitá součást vztahu, daleko důležitější než pro holky, které spíše touží po blízkosti. Ale nejde jen o prostý sex, jde o sex, který je plný vášně a který oba baví.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Opravdu chceš vědět o přítelově nevěře?
Vidělas ho s jinou? Nebuď hloupá a řekni: "Táhni!"
Podvádí tvou kámošku a ty to víš! Co dělat?
Kdy je lepší nechat ho jít?

Takže musíš svému příteli dát najevo, že tě baví se s ním milovat. Užívej si všechny pocity, které ti sex přináší. Nesnaž se skrývat své nedostatky, ale ukazuj své přednosti. Neboj se experimentovat.

Nemluvíte spolu

Jen si vzpomeň, jak to bylo, když jste spolu začínali chodit. Probrali jsme jste spolu každou hloupost, mluvili jste hodiny a hodiny, a když jste se nemohli vidět, aspoň jste si zatelefonovali. Tak to má být. Vztah není jen o postelových hrátkách. Partner by ti měl být oporou v dnešním zlém světě, abys neměla pocit, že jsi na všechno sama a aby ses měla o koho opřít, když budeš potřebovat. Partner je od toho, aby sis měla s kým popovídat, když je ti dobře, ale také, když je ti smutno.

 

Hádka
Když spolu přestanete mluvit, nebudete spolu dlouho. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Ale jak je to teď? Pořád spolu mluvíte a povídáte si o všem, co se vás týká, nebo když budeš upřímná, přijdeš na to, že daleko víc věcí sdílíš se svou kamarádkou? Pokud ano, je něco špatně. Blízkost je pro vztah velice důležitá a když ve vztahu není, bude ji tvůj kluk hledat někde jinde. Jen si představ sebe. Když si nebudeš mít s kým popovídat, také budeš hledat někoho, kdo ti bude rozumět. A když to bude kluk, tím líp. A od porozumění už není k lásce tak daleko...

Nezájem o jeho osobu

Potřeba posílit si sebevědomí je dalším důvodem, který vede k nevěře. A k tomu, že tvůj kluk bude mít sebevědomí nízko, můžeš jednoduše přispět i ty. Ptáš se jak?

Třeba tím, že ho budeš věčně sekýrovat a říkat mu, co udělal špatně. Tím, že budeš upozorňovat na jeho chyby a vady na jeho vzhledu. Tím, že budeš básnit o tom, jak jiní kluci jsou skvělí. A nebo jen tím, že budeš na poslední chvíli měnit své plány a odkládat domluvené schůzky s ním, protože budeš svůj čas raději věnovat svým přátelům než jemu.

BUDE TĚ ZAJÍMAT:
Doma.cz píše: 
10 příznaků nevěry: Jak poznat, že vás podvádí?
Kamarádku denně podvádí manžel. (Ne)říct jí to?
Jediný lék na nevěru? Prozradil ho psycholog Šmolka!

Z člověka, který pro tebe byl dřív jedinečný a měl ve tvém životě své místo, je najednou jistota, která má čekat v koutku, až na ni budeš mít čas? Tak to dokáže pořádně zahýbat sebevědomím. Pak se není co divit, že se ten kluk poohlédne po jiné slečně, která v něm bude vidět hrdinu.

Pomsta

Třeba jsi ho taky podvedla a třeba si to jen myslí, ale každopádně je touha po pomstě dalším nejčastějším důvodem k nevěře. Podvedený partner se snaží "vyrovnat skóre", a tak skočí do postele s první vhodnou osobou, která se vyskytne. 5 hlasů
Vaše hodnocení