Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chceš si udržet vztah s tím skvělým klukem, se kterým právě chodíš? Tak si dávej pozor na totální zabijáky lásky.

Čím si koleduješ o kopačky?

Krize ve vztahu
zdroj: Thinkstockphotos Krize ve vztahu
aktualizováno 20.05.2014, 00:00 | 20.05.2014, 00:00 | Krasna.cz/trm

Chceš si udržet vztah s tím skvělým klukem, se kterým právě chodíš? Tak si dávej pozor na totální zabijáky lásky.

Vlastně to ale jde použít i obráceně. ;-) Když se budeš chtít kluka zbavit, protože zjistíš, že to s ním není to pravé, a neumíš mu to říct na rovinu, začni se chovat podle těchhle rad a uvidíš, že tě brzy on sám pošle k vodě.

 

Zabiják č. 1: Tvá věčná nespokojenost
Pořád mu něco vyčítáš! Že pro tebe nepřijede ke škole autem, že ti koupil jinou kytku, než máš ráda, že jeho triko je naprosto nemoderní a takhle s ním na rande fakt nejdeš... Jestli se do něj budeš často navážet, ponižovat ho, nebo zesměšňovat, nebo ho všelijak citově vydírat, koleduješ si hodně rychle o rozchod. Záleží, jakou s tebou bude mít trpělivost, ale takové peskování ani ten nejhodnější kluk nevydrží věčně.


Zabiják č. 2: Ztrapňování před jeho kámoši
"Včera jsme s broučínkem koukali na děsně romantický film a mazlíneček probulil půlku filmu. To je můj citlivej meďáneček, co." Ano, přesně takové hlášky ho před jeho kamarády naprosto ztrapní. Obzvlášť, jestli si buduje image drsňáka a ty mu ji svými řečmi nabouráváš, hrozí ti brzké vymazání z jeho světa.

 

Zabiják č. 3: Flirtování s jeho kámoši
Když jsi zadaná, měli by pro tebe být jiní kluci tabu. Jasně, můžeš se podívat a s holkama klidně okomentovat sexy zadek blonďáka, který kolem vás projde. Ale před tvým klukem ani muk. Nejhorší, co můžeš udělat, je flirtovat s některým z jeho kámošů. Že se ho chystáš podvést bude jasné nejen jemu, ale i jeho partě. Nálepky paroháče se nezbaví, ani když si s žádným z jeho kamarádů doopravdy nic nezačneš.

 

 

Zabiják č. 4: Organizování jeho života
Chodí každý čtvrtek na basket, ale ty chceš, abyste se přihlásili do kurzu salsy? Žádný problém, přihlásíš vás, basket si přesune nebo zruší. Dala jsi mu k vánocům plyšáka a rámeček s vaší fotkou, a nikde to u něj v pokoji nevidíš? Hned po tom zapátráš a vystavíš to... No třeba tady na polici, místo té dětinské sbírky autíček. Myslíš to dobře, ale on bude pěkně zuřit. Ty bys přece taky nechtěla, aby ti někdo organizoval život?

 

Zabiják č. 5: Odmítání sexu
Jasně, v sexu by ses neměla nechat nutit do ničeho, co nechceš. Ale je přece spousta věcí, co dělat můžete, i když zatím nechceš přijít o panenství. Jestli ho ale vždycky odstrkuješ a ještě se u toho znechuceně tváříš, začne mít pocit, že se ho štítíš. Pokud mu nedopřeješ ani pusu a budeš se vykrucovat, ať na tebe nesahá na veřejnosti, brzy tě vymění za jinou.

 

Zabiják č. 6: Lhaní o tom, co (a s kým) děláš
Tahá tě ve středu večer na rande, ale ty nemůžeš, protože jdete s kamarádkama do kina. Ani ve čtvrtek to nejde, to máš spicha s dávným kamarádem, a v pátek jdeš přece na oslavu ke kámošce, takže smůla. Jenže když mu řekneš, že jsi nějaká nastydlá a že radši zůstaneš doma, a on pak najde na facebooku spoustu fotek z vaší páteční jízdy a ve tvé kabelce lístek ze středečního kina, bude zklamaný. A bude mít pocit, že ti nemůže věřit. Hned mu leccos začne vrtat hlavou. Co když jsi v tom kině byla s jiným klukem? A kdo je ten černovlasý týpek, co se k tobě na party pořád tiskne?

 

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak správně zalichotit svému miláčkovi

Pořiď si sexy sebevědomí

Kopačky! A co dál?

 

Zabiják č. 7: Kašlání na tvůj vzhled
Už tě viděl v teplákách i s mastnou hlavou, tak se o sebe nemusíš starat. Má tě přece rád takovou, jaká jsi, ne? Jenže když se na dámské jízdy i do školy pořád fintíš, a
na krášlení kašleš, jen když tě čeká rande s ním, začne mít pocit, že už ti na něm a na tom, co si o tobě myslí, nezáleží.

 

Zabiják č. 8: Chození pozdě
Občas se prostě nezadaří a přijdeš na rande pozdě. Jestli to ale děláš pravidelně a nejde jen o pár minut, pěkně ho tím vytočíš. Obzvlášť, jestli mu ani nezavoláš nebo nepošleš SMS, že budeš mít (hodinu) zpoždění. Jednou ho to čekání přestane bavit.

 

Zabiják č. 9: Hloupé výmluvy a pláč
Nejspíš ho svým chováním taky umíš někdy pěkně naštvat. Jestli ve chvíli, kdy ti něco vyčte, nasadíš ty nejhloupější výmluvy, pláč a citové vydírání, bude mít brzy strach, ti cokoli vytknout. Jenže když to ze sebe nedostane, tenhle vztek se v něm nahromadí, a pak se můžeš dočkat pěkně ostrého rozchodu.


Jakým zlozvykem sis vysloužila kopačky ty? Piš do komentářů.19 hlasů
Vaše hodnocení