Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vypadalo to, že randíš se skvělým klukem, ale teď ti neodepisuje? Hypnotizuješ zelený puntík u jeho jména, ale stále neslyšíš oznámení nové zprávy? Napsala jsi mu už tři zprávy, u kterých ses místo odpovědi dočkala pouze slovíčka „zobrazeno“? Nebo...

Co dělat, když je online, ale tobě nepíše a neodpovídá?

Čekání na telefon
zdroj: Thinkstockphotos Čekání na telefon
aktualizováno 05.03.2018, 00:19 | 05.03.2018, 00:19 | Krásná.cz

Vypadalo to, že randíš se skvělým klukem, ale teď ti neodepisuje? Hypnotizuješ zelený puntík u jeho jména, ale stále neslyšíš oznámení nové zprávy? Napsala jsi mu už tři zprávy, u kterých ses místo odpovědi dočkala pouze slovíčka „zobrazeno“? Neboj se, rozhodně nejsi jediná holka, která zažívá podobné chvíle nervozity a strachu.

Naštěstí pro tebe máme návod, co bys v těchto chvílích měla udělat.

 

Jak to kluci berou?

Už jsi asi zaznamenala, že někteří kluci mají velmi daleko k zodpovědnosti či empatii. Zatímco holky touží po tom, aby jim vysněný kluk napsal 100 zpráv denně, kluci pohlížejí na online komunikaci z trošku odlišného úhlu. Berou ji spíše jako nutné zlo! Rádi ti napíšou, odpoví, ale zároveň nestojí o to, aby si vylévali srdíčko přes dvacet zpráv. Raději tě pozvou na rande, kde ti své city řeknou z očí do očí, než aby ti poslali dlouhou zprávu plnou pusinek a zamilovaných gifů. Taková je realita, se kterou by se každá holka měla dříve nebo později smířit. Na druhou stranu nesmíme zapomenout na to, že i v této oblasti existují výjimky, které tě budou od rána do večera bombardovat zprávami. Pojďme si ale představit čtyři základní situace, kdy ti kluk nepíše. 

 


Situace č. 1: Randíme spolu


Seznámila ses s fajn klukem, ale v poslední době ti neodepisuje? Pak je na čase, abys zbystřila! Něco není v pořádku a je jenom na tobě, abys zjistila důvod jeho divného chování. Možná z jeho strany nepřeskočila jiskra a teď neví, jak se k celé záležitosti postavit. Nebo má špatnou náladu a nechce si svůj vztek vylévat na tebe. Možností je opravdu mnoho a nejlépe uděláš, když se ho narovinu zeptáš, co se děje.


Rada: „Ahoj, jenom bych se chtěla zeptat, co se děje? Budu ráda za tvou upřímnou odpověď :-).“


ČTĚTE TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Nepíše? Za jak dlouho je vlastně slušné odpovědět?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak nám (ne)dávat najevo svůj zájem!
Poznáš, že vztah už nefunguje?


Situace č. 2: Chodíme spolu krátce


Rozhodně není nic příjemného, když ti tvá krátkodobá známost neodepisuje. Je nám jasné, že propadáš panice a už teď maluješ čerta na zeď. Na druhou stranu bys neměla zapomínat ani na to, že kluci mají mnoho koníčků, kterým se ve svém volném čase věnují. Je tedy možné, že tvůj kluk jenom potřeboval něco rychle vyřídit, a brzy se ti bude zase věnovat. Buď tedy ostražitá, ale zároveň ber toto chování s rezervou. Jste ještě na začátku vztahu a někdy trvá déle, než naleznete společnou „psací“ vlnu.


Rada: „Chápu, že máš plno práce, ale byla bych moc ráda, kdybys mi pak napsal. Moc mi na tobě záleží :-*.“

 


Situace č. 3: Dlouhodobý vztah


I v dlouhodobém vztahu se může stát, že ti kluk přestane odepisovat. Nechceme sýčkovat, ale v tomhle chování nevidíme nic dobrého. Nejlépe uděláš, když se za ním vypravíš a zjistíš, co se děje. Nemusí se nutně jednat o rozchod, ale třeba má problémy doma nebo ve škole. Buď mu v takových chvílích oporou a rozhodně mu nevyčítej, že ti půl dne neodepsal.


Rada: „Ahoj, mohla bych za tebou dneska přijet :-*?“ 

 

Situace č. 4: Včera jsme spolu prožili krátký románek


Včera jsi s klukem prožila vydařený večer a dnes se neozval? Radíme ti jediné, dej mu čas. Pokud o tebe opravdu stojí, pak ti napíše. V opačném případě alespoň nebudeš plýtvat energií pro někoho, kdo o ni ani nestojí. Chápeme, že takové zjištění rozhodně není příjemné, ale zkus se nad tím povznést. Takových románků ještě bude…


Rada: Nepiš mu0 hlasů
Vaše hodnocení