Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neschopnost vyvrcholit je spíš častým problémem žen, může se však týkat i velkého procenta mužů. Jak si s tím poradit, aby byl sexuální život vás obou uspokojivý?

Co dělat, když kluk nedosáhne orgasmu

pár v posteli - 2
zdroj: Getty Images pár v posteli - 2
aktualizováno 28.01.2019, 10:28 | 28.01.2019, 10:28 | Krásná.cz

Neschopnost vyvrcholit je spíš častým problémem žen, může se však týkat i velkého procenta mužů. Jak si s tím poradit, aby byl sexuální život vás obou uspokojivý?

Známější je případ, když kluk dosáhne orgasmu příliš brzy a dívka si to ani nestihne užít. Tento problém se však dá odstranit cvikem a častějším pohlavním stykem.

 

Stejně tak by se ale mělo mluvit i o úplně opačném problému, když orgasmus nechce přijít ani po hodině poctivého sexu. To pak vede k frustraci partnera, nemluvě o tom, kdyby chtěl počít dítě. Řešení tohoto problému je o kapku složitější, nejprve totiž musíte odhalit, co vašemu klukovi v orgasmu brání.

 

pár v posteli - 3
(Foto: Getty Images)


Psychické problémy


Pokud je fyziologicky v pořádku, mohl by se problém nacházet v jeho psychice. S dosažením orgasmu může mít potíže, když se zrovna nachází v těžké životní situaci a stresu. Možná dokonce bere antidepresiva nebo jiné léky, které mohou jako vedlejší účinek vyvolávat právě neschopnost dosažení orgasmu. Pozor však, aby neměl problémy s drogami, ty totiž mohou také stát nejen za sexuálními nesnázemi.


Není příčinou ani jedna z uvedených možností? Tak byste měly zjistit, zda není základem jeho problému nějaký vztahový problém.

 

Jestli spolu chodíte jen krátce, třeba si po rozchodu s bývalou přítelkyní vytvořil v sexu psychický blok vůči nové partnerce. Také je však pravděpodobné, že má strach, aby něco nepokazil. Zvlášť když se ještě tolik neznáte. Tady je asi nejlepším řešením promluvit si.

 


Fyzické problémy


Jestli je však psychicky naprosto v pohodě, musíte popřemýšlet také o možných fyzických příčinách nesnází. Váš protějšek třeba potřebuje v sexu větší stimulaci, aby se mu podařilo dosáhnout vyvrcholení.

 

Někdy sladké tečky nedosáhne při styku, ale při masturbaci ano. Tomu se říká anorgasmie, která by mohla vést až k upřednostňování masturbace před sexem s vámi. Abyste tomu předešly, nechte ho ukázat vám, jak masturbuje. Naučte se to přímo od něj!

 

Vztah
(Foto: Getty Images)


Také je dobré vydržet, třeba orgasmu dosahuje až po dlouhé době. Tato odchylka se nazývá opožděná ejakulace. Její příčinou může být například nedostatek testosteronu, ale i třeba přemíra alkoholu. Ačkoliv dvě sklenky vína neuškodí a naopak sexuálnímu životu prospějí, opilost mu akorát škodí. Příliš mnoho alkoholu totiž tupí smysly, tedy i vzrušení.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Největší mýty o klučičím orgasmu

Opravdu máš ORGASMUS?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Orgasmus nikdy nepředstírej!


Suchý orgasmus nebo předstírání?


Ačkoliv to může být matoucí, někteří muži orgasmu dosahují, přestože neejakulovali. Jde o suchý orgasmus, který však může být pro kluky stejně tak nepříjemný. Sice se uvolnili a orgasmus se dostavil, ale jak v budoucnu zplodí potomka? Navíc to může signalizovat i potíže s průchodem spermatu.


Je známo, že některé ženy jsou expertky v předstírání orgasmu. Část mužů, kteří mají s orgasmem problém, se však předstírání také nijak neštítí. Zvlášť pokud mají kondom, tak ženy nemusí nic postřehnout. Předstíráním se zbaví další akce. Hlavně když jsou opilí nebo jim přijde příliš dlouhá doba sexu vůči partnerce trapná.


Promluvte si o tom s partnerem, nechte ho svěřit se vám a dosáhnout orgasmu.0 hlasů
Vaše hodnocení