Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Bez kluků to v životě není ono. Jenže co když se zakoukáš do někoho, kdo tvé city neopětuje? Jak se z toho nebláznit?

Co dělat, když o tebe nestojí?

rozchod
zdroj: Thinkstockphotos rozchod
aktualizováno 31.07.2016, 00:04 | 31.07.2016, 00:04 | Krasna.cz/trm

Bez kluků to v životě není ono. Jenže co když se zakoukáš do někoho, kdo tvé city neopětuje? Jak se z toho nebláznit?

Lidské city a vztahy nejsou jednoduché. S tím se prostě smiř. Své pocity nemáme napsané na čele a porozumět tomu druhému, není vždycky snadné. A v lásce je to o to složitější.

 

Pokud máš o někoho zájem, nenechej se rozhodit tím, když on necítí totéž. Překonej splín z odmítnutí. Stačí si jeho nezájem racionálně odůvodnit.

 

Tobě se také nelíbí každý!


Je to prostě o chemii. Někteří kluci se ti líbí, jiní ne. Není to jen o fyzickém vzhledu, ale o tom, jak ti dotyčný „voní“. Když ne, smůla, jiskra nepřeskočí. Smiř se s tím, že i když tenhle kluk by tobě vyhovovat mohl, nemusí to být nutně vzájemné.


Neznamená to, že nejsi dost dobrá


Hlavně nepropadej do sebelítostivých stavů. Nechce mě, protože jsem ošklivá, nudná, tlustá… Nic z toho není pravda. Jsi úžasná a jedinečná bytost. Jen zrovna nevyhovuješ tomu, co on hledá. Existuje ale celá řada kluků, kteří ocení právě tvoje kvality. Chce to jen neztratit elán a zkoušet to dál.

 

Když on je tak boží


Nehodláš se představy, že by to s ním mohlo vyjít, jen tak vzdát? Proč sis umanula, že právě on je tak skvělý? Skutečně ho znáš, nebo sis ho jen zidealizovala ve svých snech a představách o vaší společné budoucnosti? Sundej si růžové brýle a podívej se na něj s čistou hlavou.


PŘEČTI SI TAKÉ:

Kdy je načase ukončit vztah?
Proč toužíme po klucích, kteří nás nechtějí?
Vztah na dálku – může to vyjít?

 

Ujisti se, že jsi ho pochopila


Skutečně tě odmítl? Podle čeho jsi to poznala? To, co si vysvětluješ jako odmítnutí, je ve skutečnosti třeba jen plachost, momentální nenálada nebo jen šum v komunikaci. Možná máš kamaráda, se kterým jsi kdysi chtěla chodit, ale myslela sis, že on o víc než o kamarádění nestojí. Až po letech jste si své city vzájemně přiznali, ale na chození už možná bylo pozdě. Nepromarni šanci, a pokud si nejsi jistá, že tě skutečně odmítl, zkus se znovu ujistit.

 

 

Pro jedno kvítí…
 

…slunce nesvítí. To říkaly s oblibou už naše babičky a babičky mají vždycky pravdu. ;-) Nevyšlo to s jedním? To neznamená, že už to tak bude napořád. Hlavně nepropadej nějakému sebetrýznivému litování. Nedolejzej, nevnucuj se mu, neponižuj se. V životě budeš mít ještě spoustu příležitostí na seznámení s jinými kluky.


Přepadl tě smutek z odmítnutí? Sprav si náladu filmem. Existuje spousta filmů právě o odmítnutí a složitosti lidských vztahů.


Jak ztratit kluka v deseti dnech
Zas tak moc tě nežere
Láska nebeská
Manželé a manželky
Prázdniny


Máš pro ostatní také svůj filmový tip? Nebo trik, jak se srovnat s odmítnutím? Piš do komentářů.11 hlasů
Vaše hodnocení