Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Láska si nevybírá, a tak se občas stane, že vám do oka padne někdo, kdo by neměl. Může jít o partnera vaší nejlepší kamarádky, jiné kamarádky, sestry a v krajním případě dokonce vaší matky. Jak se zachovat, když se vám taková situace přihodí, abys...

Co když se vám líbí (bývalý) kluk vaší kámošky nebo sestry?

milostný trojúhelník
zdroj: Getty Images milostný trojúhelník
aktualizováno 18.06.2019, 00:00 | 18.06.2019, 00:00 | doma.cz

Láska si nevybírá, a tak se občas stane, že vám do oka padne někdo, kdo by neměl. Může jít o partnera vaší nejlepší kamarádky, jiné kamarádky, sestry a v krajním případě dokonce vaší matky. Jak se zachovat, když se vám taková situace přihodí, abyste z toho nějak vybruslily bez větších škod?

V první řadě je potřeba si uvědomit, že se vám dotyčný líbí skutečně kvůli jeho kvalitám, a nejen proto, že jde o zakázané ovoce. Měly jste s vaší kámoškou nebo sestrou vždycky stejný vkus na kluky? Líbil by se vám dotyčný, i kdyby nebyl ve vztahu s někým, kdo je vám blízký? Tyto otázky si zodpovězte a posuďte, jestli nejde jen o váš dočasný rozmar. Důležité je také to, jak vztah toho kluka s jeho současnou přítelkyní začal.


Kdy je povoleno jít do akce?


Pokud jste se totiž svěřily kamarádce, že se vám někdo líbí a ona ho pak přesto neváhala sbalit, tak je to něco jiného. V tomto případě zkuste klidně o kluka zabojovat a přetáhnout ho na svou stranu, zvažte ale cenu, že tím svou kamarádku možná ztratíte. I ona si však to samé určitě promyslela předtím, než si s takovým klukem něco začala, a zřejmě vaše přátelství postavila na vedlejší kolej.

 

milostný trojúhelník
(Foto: Getty Images)


Zjistěte situaci


Jestli se vám ale někdo zalíbil až poté, co začal chodit s někým z okruhu vašich přátel nebo rodiny, tak by bylo vaše chování trochu nefér, kdybyste se ho rozhodly balit. Namlouváte si, že mu to v současném vztahu moc neklape a ta, se kterou teď je, ho stoprocentně doopravdy nemiluje? Abyste měly jistotu, tak byste to měly nejdřív probrat s ní, ať už přímo nebo nenápadně.


Jestliže se svěří, že jim to opravdu zase tolik nefunguje, klidně vyložte karty na stůl. V opačném případě si však uvědomte, že jestli ho budete svádět i přesto, že má váš vyhlédnutý idol ta dívka skutečně ráda, tak si pak o vás udělá hodně lidí špatný obrázek.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jsi doopravdy ZAMILOVANÁ? 15 znaků, že v tom lítáš až po uši
Zamilovaná do celebrity? Jak se z toho nezbláznit
Zkušenosti čtenářek: Začít si se spolužákem?


Bývalý partner někoho blízkého


Když se vám stane, že se zamilujete do někoho, s kým v minulosti chodila vaše sestra nebo nějaká kamarádka, tak si s tím moc nelamte hlavu a berte to spíš jako výhodu. Samozřejmě pouze v případě, že je to mezi nimi už dávno vyřešené. Plus můžete najít v tom, že budete mít s jeho ex spoustu témat k hovoru a když jste se s ní už dávno předtím bavily, poradí vám, jak na takového kluka vyzrát.


Matčin přítel


Nestává se to sice moc často, ale někdy se dospívající dívky zblázní do nového partnera jejich matky. Jde o to, že to sice není váš otec, ale další muž v domácnosti, ke kterému vy cítíte důvěru a z jeho strany zase ochranu. Pokud vám to přijde povědomé, uvědomte si, že nejde o skutečnou lásku, ale pouze o kompenzaci nějakého citu, který vám chybí. Raději se poohlédněte po svých vrstevnících.


Na to, jak jeden muž dokázal sbalit babičku, matku a dceru z jedné rodiny, se podívejte ve filmu Co je šeptem s Jennifer Aniston v hlavní roli. Mladá Sarah je zasnoubená, ještě se ale nechce usadit a ráda by něco vzrušujícího zažila.

 

Co je šeptem
(Foto: Archiv distribuční společnosti)

 

Když se však Sarah dozví, že její matka měla před svatbou poměr, začne pochybovat o tom, zda je její otec opravdu biologickým tátou. Vydá se proto po stopách matčina milence. Nikdy by však nečekala, co všechno se jí přihodí. Zjistíte to v sobotu 22. června 2019 od 17:20 na Nově.

 

Co je šeptem
(Foto: Archiv distribuční společnosti)0 hlasů
Vaše hodnocení