Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Možná ani nevnímáte, že to, co v posteli děláte, může být pro opačné pohlaví nepříjemné. Kvůli tomu se pak často divíte, proč vašemu klukovi najednou povadla erekce nebo se po souloži chová tak nějak chladně. Kvůli zdánlivým maličkostem se dokonce...

Co kluky při sexu zaručeně naštve? Tohle nedělejte!

problémy při sexu
zdroj: Getty Images problémy při sexu
aktualizováno 16.09.2019, 00:00 | 16.09.2019, 00:00 | Krásná.cz

Možná ani nevnímáte, že to, co v posteli děláte, může být pro opačné pohlaví nepříjemné. Kvůli tomu se pak často divíte, proč vašemu klukovi najednou povadla erekce nebo se po souloži chová tak nějak chladně. Kvůli zdánlivým maličkostem se dokonce může zvednout a snažit se z vašeho pokoje co nejrychleji odejít!

Kvůli čemu klukovo nadšení ze sexu opadne a dokáže se velmi rychle naštvat? Tohohle se raději vyvarujte.


1. Kousání


Ve filmech jsou sice zranění po sexu jako škrábance nebo modřiny prezentovány coby známka vášně, ve skutečnosti tomu ale tak úplně není. Drobné škrábnutí vašeho vyvoleného sice nevytrhne, mít poškrábaná celá záda ale rozhodně nechce. Pokud mu to tedy „dopřejete“ například hned při vašem prvním sexu, tak už by vám také nemusel zavolat, protože by se vás třeba lekl. Stejné je to i s kousáním, zuby moc nepoužívejte ani při líbání, ani při orálním sexu. Nechcete přece působit děsivě!


2. Šišlání nebo zdrobněliny


Váš miláček vám sice možná připadá roztomilý, při sexu si ale projevy roztomilosti nechte pro sebe. Neexistuje větší zabiják vášně, než když jeho penisu řeknete lulánek nebo na vašeho kluka začnete například šišlat. Váš přítel si chce připadat jako drsňák, který vás přivede k vyvrcholení, raději se proto v této situaci vyhněte i přezdívkám jako je brouček nebo myšák.


3. Hraná stydlivost


Během vašich prvních sexů je sice jasné, že se ještě oťukáváte a působit až moc zkušeně by vám mohlo spíš ubrat body. Po roce vztahu už ale stydlivost není na místě. Až vám proto přítel sundá podprsenku, rozhodně si hned nezačněte zakrývat prsa. Mohl by si myslet, že máte problém se sebevědomím.

 

ČTĚTE TAKÉ:

6 míst, kde si užít sex na podzim
Má malý penis? V těchto polohách to nevadí
Jak mu říct, že nechcete mít sex? 3 různé důvody, 3 skvělá řešení


4. Když mu řeknete jiným jménem


Možná nejste dlouho po rozchodu s vaším ex, splést si jména dvou kluků a ještě k tomu při sexu je ale naprosté tabu. Dejte si proto pozor, čí jméno při orgasmu vykřiknete.


5. Na konečník si dejte pozor


I když chce většina kluků alespoň jednou zkusit anální sex, rozhodně byste to vašemu milému neměly hned oplatit. Některým klukům se sice takovéto experimenty líbí, provádět byste je však měli až po domluvě. Spousta mužů má totiž zapojování svého konečníku do sexu spojené s homosexualitou.


6. Kritika přirození


Při sexu je ta nejnevhodnější doba vašemu klukovi říct, že se mu na penisu objevily nějaké bílé pupínky a určitě by si s tím měl někam zajít. Také se vyvarujte toho, že se vám dnes jeho chlouba zdá být nějaká menší. Povolena je pouze chvála, zbytek si nechte pro sebe!

 

Problémy při sexu
(Foto: Getty Images)


7. Hlasitost


Být při orgasmu potichu působí stejně zvláštně, jako když začnete křičet, aby vás nepřeslechli ani sousedi. Při sexu sice není na místě se moc kontrolovat, rozhodně byste ale nemusely přehrávat jen proto, že se to tak podle vás má dělat. Zůstaňte přirozené i v posteli!


8. Sprostá slova


Přestože jste v běžném životě za drsňačky, nadávky a sprostá slůvka vašeho kluka spíš nevzruší. Najdou se sice výjimky, které to mohou vyžadovat, ve většině případů však chtějí kluci spát se svou dívkou a ne s někým, kdo zní jako jejich parťák z hospody.


Každý kluk je ale jiný a to, co většině sex znepříjemní, se může jiným líbit. Pokud proto váš přítel některou z těchto věcí vyloženě vyžaduje, tak mu to nemusíte odepírat.0 hlasů
Vaše hodnocení