Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ráda byste se toto léto vášnivě zamilovala? Pak musíte překročit osm bloků, které vám v cestě k milostnému vzplanutí stojí.

Co musíš změnit, abys TOHLE LÉTO NAŠLA LÁSKU?

Rande
zdroj: Getty Images Rande
aktualizováno 26.06.2018, 16:06 | 26.06.2018, 16:06 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Ráda byste se toto léto vášnivě zamilovala? Pak musíte překročit osm bloků, které vám v cestě k milostnému vzplanutí stojí.

Grilovačky, dovolené, fesťáky – to vše byste si ráda užila, ale nemáte s kým? Už nemusíte být single. Stačí jen vědět, jak na to a trochu osudu dopomoci. George Watts je autor známého bestselleru, který radí mužům i ženám, jak si najít pravou lásku.


Popracujte na nových kontaktech


Pokud se ten pravý ve vašem životě dosud neobjevil, musíte tomu pomoci. Jediný způsob, jak potkáte nové lidi, je změnit prostředí. Pokud se pohybujete jen v práci a čas trávíte se starými přáteli, připravujete se o možnost potkat potenciálního partnera. Vezměte to do svých rukou. Přidejte se do facebookových skupin ve vašem okolí nebo se zapojte do aktivit ve vašem městě. Ani členství v té posilovně na rohu není špatný nápad. Nikdy nevíte, koho tam potkáte.

 

Anketa
Jsi právě teď zadaná?
 


Neztrácejte čas


Právě teď sice s někým randíte, dáváte do tohoto potenciálního vztahu spoustu energie, ale nakonec to ani tak nevyjde. Zapomeňte na takový postup. Pokud přijde ten pravý, budete to cítit. Neztrácejte čas s někým, kdo vám hned od začátku zcela nesedí. On se nezmění a vy zůstanete zklamaná. Důvěřujte instinktům a nechte se vést. Pokud budete plýtvat energií s někým, kdo za to nestojí, zbytečně se připravíte o možnost potkat toho pravého.


Uvolněte se


Ať chcete nebo ne, jiskra mezi dvěma lidmi nevznikne násilím. Proto se přestaňte křečovitě soustředit na hledání muže svých snů. Zjeví se totiž právě tehdy, když to nejméně čekáte. Vynucený vztah nebude mít pevné základy. Zapomeňte na všechno a trochu se uvolněte. Budete působit přitažlivější a s otevřenou myslí snadněji najdete toho správného muže.

 

Letní láska
(Foto: Getty Images)


Nepodceňte druhé rande


Setkali jste se poprvé a cítíte, že sympatie fungují? George radí, abyste v takovém případě nepodcenili situaci a iniciovali druhé setkání. Pokud si i na něm porozumíte, je to skvělý znak toho, že to může fungovat.


Řekněte všem, že jste single


Toto je jednoduchý trik, ale vřele ho doporučujeme vyzkoušet. Dejte všem vědět, že jste momentálně bez partnera. Ale ne s nářky! Zažertujte o tom před přáteli, změňte si stav na facebooku, naťukněte to před těmi správnými lidmi. Lidé milují klepy, ani nebudete vědět jak a vaše kamarádka se o tom náhodou zmíní před jejím nezadaným bratrancem, toho to zaujme, řekne si o kontakt na vás a vy budete mít o jednoho nápadníka více.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Má LÁSKA Z DOVOLENÉ šanci na přežití?
13 věcí, které by měla teenagerka vědět o lásce
Je to láska na celý život? Otestuj si ho


Najděte si nový koníček


Pokud sedíte doma se sklenkou vína a truchlíte, určitě si tím nepomůžete. Přestaňte se litovat. Pokud většina vašich myšlenek směřuje k tomu, že toužíte po lásce, něco děláte špatně. Najděte si smysluplnou zálibu a zamiřte energii jiným směrem. Možná objevíte cennou činnost, která vám pomůže cítit se lépe. A s pozitivním myšlením jednodušší přitáhnete dobrého muže. Většina z nich totiž nechce randit s hromádkou neštěstí.


Milujte samu sebe


Toto je zřejmě jeden z nejdůležitějších bodů. Než se naučíte bezpodmínečně milovat sama sebe, plnohodnotný vztah si prostě nenajdete. Jak vás může někdo milovat, když vy si sama sebe nevážíte? Vězte, že sebevědomí muži podvědomě vycítí. Jakkoliv banálně to zní, měly byste na sebelásce zapracovat.


Zastavte se a myslete na budoucnost


Jedna věc je nechat běžet věci přirozeně a druhá nad nimi trochu přemýšlet. Musíte vědět, co přesně od vztahu očekáváte. Zhodnoťte si priority a zaměřte se na ně. Vyhnete se tak pobláznění, které nebude trvat dlouho a zlomí vám srdce. Nechte se ovládnout city, ale nedovolte jim převzít nad vámi kontrolu. Práva láska není jen o přitažlivosti, ale také o tom, aby si partneři sedli i v jiných oblastech života. Hledejte tedy pozorně a uvidíte, že pan dokonalý vám náhodně zkříží cestu.0 hlasů
Vaše hodnocení