Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Kluci snáz dosáhnou orgasmu, rychleji se vzruší, mají chuť kdykoli... Mají se v sexu lépe než my? Budeš se divit, ale v mnohém nad mini máme v posteli navrch!

Co nám kluci v posteli závidí?

Sexuální hrátky
zdroj: Thinkstockphotos Sexuální hrátky
aktualizováno 31.12.2017, 00:40 | 31.12.2017, 00:40 | Krásná.cz/MyŽeny.sk

Kluci snáz dosáhnou orgasmu, rychleji se vzruší, mají chuť kdykoli... Mají se v sexu lépe než my? Budeš se divit, ale v mnohém nad mini máme v posteli navrch!

Kluci nemají vždy na růžích ustláno. Chceš vědět, v jakých situacích by si to s námi holkami raději vyměnili? Kluci neřeší jen velikost svého penisu, ale trápí je i jiné věci. Kdy si myslí, že jsou holky ve výhodě?


1. Nemusíme maskovat erekci

 

Ano, my holky to máme jednodušší. Když nechceme, nikdo nezjistí, že máme chuť na sex. Nemusíme řešit snížený odtok krve z našeho přirození, ani nepříjemný tlak krve, který vede k nežádoucímu odhalení.

 

2. Můžeme si to užít vícekrát za sebou

 

Po jednom kole nemusíme čerpat síly na to další jako naše drahé polovičky. Kluci si obvykle musí dát nějakou chvíli pauzu, zatímco my můžeme mít za sebou klidně i tři orgasmy.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Co štve kluky na holkách
Co štve holky na klucích
TEST: Proč nemáš orgasmus?


3. Jsme stále připravené

 

A pokud se nám náhodou nechce, stačí trocha lubrikantu a můžeme mít sex prakticky kdykoliv. Kluk podlehne stresu či nervozitě, a je po zábavě. Strach ze selhání z něj dělá nepoužitelnou trosku. Když kluk jednou selhal, přistupuje k dalšímu styku s obavou, problém už očekává, soustředí se na výkon, pozoruje svůj penis a přemýšlí o jeho tvrdosti. To my, holky, rozhodně nemusíme nic podobného řešit.

 

Milostné hrátky
Neužíváš si v posteli víc než tvůj kluk? Chce to se uvolnit a zahodit stud. (Foto: Thinkstockphotos)

 

4. Máme více možností

 

Zatímco oni mohou při sexu nabídnout jen ústa, prsty a penis, my máme kromě úst, prstů a rozkroku k dispozici i prsa a zadek, které jsou pro kluky velmi vzrušující podívanou a objektem touhy. Opět jednoduše skórujeme.


BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Doma.cz doporučuje:

Opakovaný orgasmus: Naučte se, jak na to
Trefíte se do společného orgasmu? RADY jak se to povede

 

5. Můžeme předstírat

 

Zatímco kluci poruchu vzrušivosti sotva zamaskují, protože bez erekce se k sexu dopracují jen těžko, my můžeme předstírat jedna radost. Trochu nefér, že? Ale popravdě – téhle "výhody" je lepší nevyužívat. Jinak se připravuješ o skutečný prožitek.

 

V čem myslíš, že my holky máme ještě v posteli navrch? Na tvůj názor se těšíme v komentářích.6 hlasů
Vaše hodnocení