Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chodíš krátce s novým klukem a samozřejmě bys hned ráda věděla, jaký je a co od něj můžeš čekat. Něco o jeho povaze ti o něm kupodivu prozradí jeho spodní prádlo. Tedy v případě, že si ho vybírá sám a nekupuje mu ho maminka. ;-)

Co o něm prozradí jeho spodní prádlo?

aktualizováno 06.10.2011, 14:55 | 06.10.2011, 14:55 | Krasna.cz/trm

Chodíš krátce s novým klukem a samozřejmě bys hned ráda věděla, jaký je a co od něj můžeš čekat. Něco o jeho povaze ti o něm kupodivu prozradí jeho spodní prádlo. Tedy v případě, že si ho vybírá sám a nekupuje mu ho maminka. ;-)

To, jestli upřednostňuje pohodlné trenýrky nebo sexy boxerky o něm prozradí docela dost věcí. Podle toho, co skrývá pod oblečením, zjistíš mnohé o jeho povaze, nárocích na jeho partnerku i o tom, jaký bude v posteli.


Když nosí boxerky

 

Je společenský, otevřený, rád se baví a život si užívá naplno. Nepotřebuje před ostatními machrovat, ale má rád zájem a chce se líbit. I on o sobě někdy pochybuje, ale kvůli nějakým nedostatkům si zbytečně nepěstuje mindráky. Nenechá se převálcovat stresem, prostě si jede svým tempem.


Jaké holky se mu líbí? Ty, které ví, co chtějí. Zakřiknuté chudinky u něj nemají šanci, holka jeho snů musí mít zdravé sebevědomí a umět v něm vzbudit zájem.


Jaký bude v posteli? Je vášnivý a důležité je pro něj nejen jeho vlastní uspokojení. Prostě si potřebuje dokázat, že je chlap. V posteli to s ním bude pořádná jízda.

 

Když nosí trenýrky

 

Jeho vlastní pohodlí a svoboda je pro něj nejvíc. Nerad se nechává svazovat – konvencemi, pravidly ve škole, ale ani ve vztahu. Někdy působí uzavřeně a nezúčastněně. To je ale způsobené spíš tím, že nemá potřebu řešit každou hloupost, která se kolem něj děje.


Jaké holky se mu líbí? Nechce holku, co se nad něj bude povyšovat a bude mít potřebu mít ve vztahu navrch. Chce usměvavou a veselou slečnu.


Jaký bude v posteli? Má rád akci a v posteli rád vezme všechno do svých rukou. Prostě potřebuje ukázat, že má ve všem navrch.

 

 

Když nosí slipy

 

Je samostatný, cílevědomý, než něco udělá, dost o tom přemýšlí. Má rád preciznost, pořádek, má dobrý organizační talent. A nesnáší lenochy a lidi bez názoru.


Jaké holky se mu líbí? Ke své přítelkyni se chová rád galantně a jako pravý muž, proto mu vyhovují křehké dívky s povahou romantičky.


Jaký bude v posteli? Možná trochu konzervativní, když najde polohy a praktiky, které vám oběma vyhovují, nemá potřebu, dál experimentovat. Ale nevadí mu, když vezme iniciativu do ruky holka a přijde v sexu s něčím novým. Dokáže být pozorný a není to kluk, který by si užíval sám, a na tvé potřeby nemyslel.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Klučičí bradavky: citlivá zóna?

O čem kluci v posteli lžou?

Erotogenní zóny tvého kluka


Když nosí tanga


Je trochu výstřední, potřebuje být neustále středem pozornosti a miluje obdiv. Spoustě lidí se může zdát nafoukaný a samolibý, ale ti, co ho znají blíž, vědí, že pod touhle image je zábavný král večírků, který nikdy nezkazí legraci.


Jaké holky se mu líbí? Sexy tajemné svůdnice. Tenhle kluk je náročný a potřebuje, aby ho jeho holka naprosto uhranula.


Jaký bude v posteli? Má rád sám sebe a může se stát, že ty budeš v posteli tím posledním, co bude sledovat. Víc ho bude zajímat, jak se při které poloze šponují svaly na jeho vypracovaném břiše.

 

Trenky nebo slipy? Tuhle otázku řešili i v Magazínu Víkend:

 

 

Když nenosí nic


Rád si dělá věci po svém, je rebel a umí to dát najevo. Je sebevědomý, nespoutaný, život si užívá na tisíc procent. Věří si, všechno, do čeho se pustí, dokončí, protože je to pro něj výzva. Rád si dává velké cíle a miluje dobrodružství a změnu.


Jaké holky se mu líbí? Nemá rád pijavice, co potřebují být se svým klukem 24 hodin denně sedm dní v týdnu. Miluje svou svobodu. Ideální holka pro něj je stejně praštěná, musí milovat dobrodružství a nebát se do čehokoli pustit po hlavě.


Jaký bude v posteli? Je pozorný a vynalézavý, rád experimentuje. Jenže moc nekouká na to, jestli to takhle vyhovuje i tobě. A taky mívá dost sklony k nevěře.

 

A co o něm řekne barva prádla?

 

* bílá: maminčin mazánek. Je trochu nesamostatný a přecitlivělý, zas ale dokáže být věrný a je na něj spoleh.


* černá: tajemná sexy barva pro kluky, který chtějí holku okouzlit a zapůsobit na ni. Rádi flirtují a působí tajemně.


* červená: rudou oblékají holky vášnivky a u kluků je to stejné. Kluk v červeném prádle má rád sex – kdykoli, kdekoli. I když se s holkou zná třeba jen krátce, nemá problém s ní hned skončit v posteli.


* vínová: je trochu snob. Hodně dbá na svůj zevnějšek a i u partnerky je alergický na její nedostatky.


* šedivá: šedá barva je taková nevýrazná a neutrální. Stejně jako její nositel. Tenhle kluk není rád středem pozornosti, chce svůj klid a nemuset nic řešit. A to platí i v posteli. Sex má rád, ale na nějaké experimenty ho neužije.


* modrá: modrá je barva chladná, stejně jako její nositel. V posteli můžeš v tomhle klukovi narazit na sobce bez fantazie.


* zelená: kupodivu neprozrazuje milovníka přírody, ale velkého romantika. S tímhle klukem si užiješ spoustu mazlivých chvilek a romantických procházek.


* vícebarevné: je to pohodář, co si rád život vychutnává. Ale má rád, když k němu všechno přijde samo. Nerad o věci bojuje, nebaví ho ani moc dobývat ženy.
 

* obrázky a legrační motivy: tady má někdo velký smysl pro humor a miluje, když je středem pozornosti. Je sebevědomý, živelný, všude je ho plno. Umí být ale i dětinský a občas neumí svoje chování vhodně přizpůsobit situaci.

 10 hlasů
Vaše hodnocení