Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý jsme sice originál, některé vlastnosti se ale u spousty lidí podobají. Obzvlášť ty špatné. Kolik bys jich dokázala vyjmenovat v souvislosti s klukama? Čím nás vytáčejí nejvíc? Odpovědi znají blogerky a čtenářky magazínu Krásná.cz.

Co štve holky na klucích

aktualizováno 08.03.2011, 12:23 | 08.03.2011, 00:00 | Krasna.cz/trm

Každý jsme sice originál, některé vlastnosti se ale u spousty lidí podobají. Obzvlášť ty špatné. Kolik bys jich dokázala vyjmenovat v souvislosti s klukama? Čím nás vytáčejí nejvíc? Odpovědi znají blogerky a čtenářky magazínu Krásná.cz.

Špindírové

 

Už nejsme v době, kdy neexistovaly žádné deodoranty. Myslím, že tohle je docela důležitá věc a spoustě holek není příjemné, vidět u svého kluka velké kruhy potu v podpaží. To ale není jediné místo, kde kluci svou hygienu poněkud zanedbávají. Dalším tématem jsou vlasy. Kluci si přece nebudou mýt vlasy, nejsou holky, ne? Co to je za názor? To se pak kluci nemohou divit, že jim např. při líbání do vlasů holka radši ani nehrábne. ;) K tomuhle tématu taky nesmím zapomenout na ústa. Aby kluk zabodoval u nějaké holky, tak by mu hned při prvním oslovení nemělo „páchnout“ z pusy. Po tomhle by se s ním holka nechtěla už ani bavit, protože by měla strach, že se za chvilku pozvrací.

 

První krok

 

Důležitá věc, kterou by měli vědět všichni kluci. Spoustě holek vadí, že se kluk neodhodlá a neosloví holku jako první. Tohle by opravdu měl udělat kluk. V dnešní době se často stává, že nakonec musí holka oslovit kluka první, jinak by se ničeho ani nedočkala. Takže kluci, nebojte se a začněte s oslovením první. ;)

 

Psaní SMSek jiným holkám

 

Domluvili jste se, že spolu zajdete ven, ale místo toho, aby si s tebou povídal, píše jiným holkám SMSky. Tohle není příliš příjemné. Když už se s nějakou holkou domluví, a to i klidně s kamarádkou, není zrovna slušné, si dopisovat s někým jiným.

 

Andrea Bone (15let), www.Andrea--Bone.blog.cz: "Mně by hodně vadilo, kdyby mi kluk nevěnoval pozornost. Vadilo by mi, kdyby víc chodil ven s kamarády než se mnou. A co u kluků úplně nesnáším, je, že se otočí skoro za každou, která je trochu obdařená."

 

Vulgarismy

 

Některým holkám to možná připadá vtipné a zasmějí se. Většině holek tohle ale vadí! Povídáte si a on ve svých větách nepoužívá nic jiného než sprostá slova. Nebo když se procházíte venku, on nedělá nic jiného, než že někoho sprostě pomlouvá nebo na idi dokonce pokřikuje a uráží je. Za tyhle kluky se holky velice stydí.

 

Vydírání

 

Nejhnusnější věc. "Nebudeš se mnou chodit, tak se podřežu!" Hra na city vážně není nic moc pěkného.

 

Suchaři

 

U některých kluků mi vyloženě chybí smysl pro humor. Nudného trapáka nikdo nechce.

 

 

Bez emocí

 

Vadí mi, že někteří kluci nechtějí dávat najevo svoje pocity. Nikdy nevíš, co od nich čekat a jak se zachovají. Jestli jako citlivky, nebo borci s chladným srdcem.

 

Nechutné zvuky

 

Krkání, říhání, prdění. To všechno nahlas a ještě si libují, jak zamachrovali. Je to nechutné a civilizovaný člověk to nedělá.


Machrování

 

Když je víc holek spolu, štěbetají jako hejno slípek. Co dělají kluci, když je jich banda? Machrují a předhánějí se, kdo je větší borec. To je mnohem horší a ubožejší než naše klábosení. Nejhorší je, jak přehánějí a vymýšlí si, jací jsou lovci a sexuální mašiny. Každý si občas realitu trochu přibarví, ale kluci to fakt dost přehání. Každý pak jejich lež prokoukne a jsou k smíchu.

 

Karolína (13 let), www.about-kajulka.blog.cz: "Já osobně třeba na klucích nesnáším, když se schválně před holkama vytahují a dělají ze sebe něco jiného! To mi přijde leda tak maximálně trapný a směšný! Když kluk před holkou dělá ze sebe něco jiného, než co doopravdy je, aby se jí líbil. Vždyť je to vážně k smíchu a taky pěkně dětinský! Stejně jednou ta holka pozná, že je to úplně někdo jiný!"

 

Nucení do změny

 

Kluk by se měl svojí holky vážit takové, jaká je. Ne se ji snažit přetvářet a kritizovat za to, že něco dělá jinak, než jak by to dělali oni.

 

Chození pozdě

 

To je fakt hulváctví a neúcta k holce. Když už jde pozdě, ať aspoň napíše SMS a přinese holce kytku jako omluvu.


Přetvařování

 

Když jste spolu venku, je to nádherné. Je milý, pozorný, říká ti miláčku nebo lásko. Ale jakmile se ocitne mezi svými přáteli, vše nabírá jiný spád. Najednou je velký borec, mluví sprostě a směje se trapným věcem a příhodám. Proč se kluci nemůžou v každé situaci chovat přirozeně?


PŘEČTI SI TAKÉ:


Čím si koleduješ o kopačky?

Co dělat, aby nežárlil na tvého ex?

O čem kluci v posteli lžou?


Totální ignorace

 

Mám pocit, že i kdyby přišla blondýnka obarvená na černo s rudým melírem na ofince, některý zabedněnec by si toho ani nevšiml. Copak jsou kluci takoví ignoranti? Proč věnují tak málo pozornosti svým partnerkám?

 

Sexuální nepoměr

 

Kde se píše, že když klukovi projde ložnicí 100 dívek, je king, a když to samé dělá slečna, je hned levná coura? Sexualita je individuální, každý má apetit jinak velký. Proč by si slečna nemohla užívat stejně jako kluk?

 

Nerozumí náznakům

 

Napovídáme jim, možná tak trochu v šifrách, aby na to přišli sami a zeptali se nás, co nás trápí. Jenže kluci tyhle náznaky nepoznají a netrkne je to, ani kdyby to měli před očima.

 

Tolerance


Každý je jinak tolerantní. Někteří kluci netolerují holkám vůbec nic. Ale samozřejmě, že když to dělají oni sami, je to v pořádku. Tak například oni si mohou flirtovat s kýmkoli, dokonce i s tvojí ségrou nebo nejlepší kámoškou, když na to přijde. Ty samozřejmě podle nich flirtovat nesmíš.

 

Na článku se podílely blogerky Andrea Hrabinová, Michaela Vančurová, a čtenářky Blonde Sarah (12 let), www.blonde-s.blog.cz a Gabriela (16 let), amazing-beauty.blog.cz.7 hlasů
Vaše hodnocení