Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čím své drahé, ale i naše kamarády vytáčíme k nepříčetnosti? Jaké jsou největší holčičí prohřešky? Podívej se pravdě do očí.

Co štve kluky na holkách

aktualizováno 09.03.2011, 00:24 | 09.03.2011, 00:11 | Krasna.cz/trm

Čím své drahé, ale i naše kamarády vytáčíme k nepříčetnosti? Jaké jsou největší holčičí prohřešky? Podívej se pravdě do očí.

Co štve nás holky na klucích, v tom máme jasno a dokážeme vychrlit klidně deset jejich strašných vlastností z fleku. Ale máme na kritiku právo? Ani my totiž nejsme bez viny.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Co štve holky na klucích

 

Zkus se sama nad sebou kriticky zamyslet. Vzpomeň si na všechno, co ti vyčítali tvoji kluci, kamarádi, brácha, spolužáci... Prostě všechny osoby mužského pohlaví, co ti procházejí životem. Určitě na pár věcí přijdeš. A jestli ne, zkus si pročíst níže nejčastější holčičí prohřešky, kterými pány kluky umíme pěkně vytočit.

 

Překrucování


Když kluk řekne ANO, je spousta holek schopna slyšet MOŽNÁ a některé dokonce NE. A ty "šikovnější" dokonce klukovi dokážou vnutit představu, že to Ne prostě řekl. Hučí do něj a dělají mu scénu tak dlouho, až radši rezignuje a přijme jejich verzi. V překrucování a podsouvání jsou prostě holky expertky. Díky bohu za kluky, co s námi mají svatou trpělivost.

 

Chození pozdě


Když tvůj kluk přijde o pět minut pozdě na rande, hned mu uděláš scénu. Jenže zapomínáš, že ty mu děláš totéž. Před rande se musíš převléct, cestou ze školy ještě překontrolovat make-up, těsně před kinem musíš něco nutně probrat s kamarádkou. On přece počká, co by pro tebe neudělal? Mnohdy si ani neuvědomuješ, jak často ho necháváš čekat.
 

Trapka


Když jsi ve společnosti svých kamarádek, tak ječíte, pištíte a smějete se jako pipiny? Na kluky působíš jako královna kačen. Zkus se chovat jako dospělá, a ne jako malá holka, co se hádá o panenku.

 

Klíšťátko


,,Lásko, co děláš?" Po deseti sekundách: ,,A co děláš teď?" Za pět minut SMS: "Miláčku, myslím na tebe." Myslíš, že je rád za takovou pozornost? Naopak, to kluky maximálně odradí. Dej mu prostor, nech mu čas na kámoše, stejně jako ty nezanedbávej kámošku - ona nemůže za to, že ty
máš kluka a určitě tím hodně trpí. A navíc, když ses tvou láskou neuvidíte delší dobu, tak se na sebe budete ještě více těšit.

 

 

 


Zákaz dotýkání


Když s tebou kluk chodí, připadáš mu vzrušující, atraktivní, sexy. Takže by tě nejradši pořád líbal, hladil a dotýkal se tě. Jenže ty nemáš ráda, když tě olizuje na veřejnosti, nebo nechceš, aby ti zničil pracně vytvořený make-up a účes. Jde to říct ale normálně, ne se od něj odtahovat a tvářit se, jako by ses ho štítila.

 

Fňukání


Když se klukovi něco nedaří, stáhne se do sebe a bez emocí vyčkává, až než se to přežene. Nás holky to pěkně štve, protože se svým drahým chceme každý problém řešit a ukázat mu, že se o nás může opřít. Jenže když je ouvej nám, strašně dramaticky to prožíváme a pořád fňukáme, od kluka pak čekáš, že tě bude konejšit a bude pro tvé nářky mít vždycky pochopení. Jenže takové množství kluci prostě nevydrží. Jasně, jsou tu pro tebe, když jde o něco vážného, jako když ti zemře babička, zradí tě kámoška nebo se nedostaneš na vysněnou střední školu. Ale tvůj zlomený nehet, to, že ti nesedla barva na vlasy, nebo že ve tvém oblíbeném seriálu se věci nemají tak, jak chceš, na to vážně nemá.


Nejsem tlustá?


Nemám větší zadek? Asi se mi zhoršila celulitida, že? A ten šílený pupínek na čele. Líbím se ti vůbec? A miluješ mě? Jestli chrlíš takové a další otázky, tvému klukovi z toho může hlava prasknout. Jenže ty ani vlastně odpověď slyšet nechceš, tvé otázky jsou prostě jen tvé pochybování o sobě samé. A potřebuješ slyšet, že pro svého kluka jsi krásná, skvělá a jedinečná.


Musím si odskočit


Za to, že na toatetu potřebuješ asi tak pětkrát do hodiny, nemůžeš. My holky prostě máme menší močový měchýř. Ale než vystojíš frontu, a pak než zkontroluješ v zrcadle, zda je tvůj outfit a líčení OK, může to trvat pěkných pár minut. Které tvůj kluk tráví potupným čekáním před WC, někdy dokonce s tvou kabelkou v ruce a připadá si jak hlupák. Svému močáku neporučíš, ale svého milého můžeš příště odeslat "počkat" do obchodu s počítačovými hrami nebo do sportu. A bez tvé kabelky.


Kouření


Holka se má chovat jako holka. Spousta kluků prostě pořád chce křehkou květinku, co mohou opečovávat, a ne slečnu, co mluví sprostě a kouří. Možná si tím připadáš dospělejší a zkušenější, ale pro spoustu kluků budeš spíš za trapku.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Čím si koleduješ o kopačky?

Proč ještě nemáš kluka II

Pomoc! První rande po dlouhé době

 

Zdrobněliny


Zamilovaný kluk je sice používá víc, rozhodně mu nebude vadit oslovení, jako je miláček nebo láska. Ale dej si pozor na přehnaně sladká slova, která mají trošku negativní nádech, jako je třeba trdýlko, blbounek, nebo která vyslovuješ se šišláním. Je možné, že některým klukům to nevadí, já ale takové neznám.

 

Přehnanost


Ať už to přeháníš s make-upem, vůní, lakem na vlasy nebo se sprostými slovy – nikdy to nezaujme, alespoň ne v tom dobrém slova smyslu. Přirozenost se cení víc.

 

Drby


Samozřejmě, i kluka občas zajímá, co je nového. Ale že by zrovna stál o to, abys mu hodinu vyprávěla o tom, kdo s kým spí, kdo ztloustl a kdo se po kom opičí, to se říct nedá. Radši mu povídej o sobě a svých plánech a snech. A taky nech mluvit jeho.

 

Kamarádky


Ne, že by mu vadily hned, už z principu. Pokud jim ale pokaždé dáš přednost před svým klukem, nebo dorazíš na rande v jejím doprovodu, vážně nebude nadšený.

 

Je ještě hodně věcí, které kluky rozčilují. Můžou to být opilé holky, holky, které jsou moc vyzývavé, holky, které jsou moc zakřiknuté... Nikdy se nemůžeš líbit všem, každopádně se nesnaž si na něco hrát a buď milá. Tím nic nezkazíš.


Na článku se jako autorky podílely čtenářka Lůůca (lusyka.blog.cz) a Aneta (sannette.blog.cz).


Jakými vlastnostmi vytáčíš kluky ty? "Pochlub se", třeba tím pomůžeš ostatním.22 hlasů
Vaše hodnocení