Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zkus na svatého Valentýna překvapit tvého milence, přítele nebo manžela tak, aby našel i on ve svátku zamilovaných zalíbení.

Dárky, kterými ho překvapíš na svatého Valentýna

Sexy prádlo
zdroj: Archiv firem Sexy prádlo
aktualizováno 04.02.2013, 00:00 | 04.02.2013, 00:00 | Krasna.cz/trm

Zkus na svatého Valentýna překvapit tvého milence, přítele nebo manžela tak, aby našel i on ve svátku zamilovaných zalíbení.

Nabídni mu nevšední menu, které dovedně namícháš z gastro pokrmů nečekaných tvarů, evokujících mužský svět. Připoj také afrodiziakální účinky vybraných potravin, které doplníš nově pořízeným sexy prádlem. Buď originální a dráždivá. Uvidíš, že tvůj drahý najde ve valentýnských oslavách nejen zalíbení, ale i chuť ti překvapení oplatit.

 

Originální květina nebo ozdobná vazba z uzenin a mincí


„Muži kupují ženám většinou růže, sami si ale na květiny příliš nepotrpí. Pokud již chcete pánům zakoupit květinu, tak volte spíše exotičtější rostliny, jako jsou strelície, anturie nebo květiny tmavších barev,“ říká Kateřina Hurdesová z květinářství Flamenco OC Park Hostivař. Více než květinou muže překvapí ozdobná vazba z uzenin, mincí nebo nářadí, prostě podle toho, co má tvůj drahý nejraději. „Stačí si k nám přinést věci, ze kterých chcete udělat vazbu, a my se již postaráme, aby výsledek vašeho miláčka opravdu potěšil,“ dodává Kateřina Hurdesová.

 

Exotické rostliny
(Foto: Archiv firem)

 

Pošli přání k Valentýnu a udělej přání svým blízkým!

 


Afrodiziakální menu s čokoládovou masáží


Láska prochází žaludkem, ale proč lásce nedodat i pořádnou vášeň v podobě lákavého menu z potravin, které mají afrodiziakální účinky? Neznamená to, že po jednom jídle ze sebe strháte během vteřiny šaty, ale spíše vás afrodiziakální pokrmy příjemně uvolní a dodají správnou náladu.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Tvoje dietní valentýnské menu
Nezadaná na den svatého Valentýna? Co s tím?
Den svatého Valentýna: kde se vlastně vzal?

 

Při přípravě jídla rozhodně nešetři kořením jako je hřebíček, skořice, šalvěj nebo tymián. Ze zeleniny je výborný celer, který v sobě obsahuje látku podobnou feromonům. Již ve starém Egyptě využívali celer jako přírodní afrodiziakum. Polévku doporučujeme chřestovou, protože chřest je známý svými pozitivními účinky k navození správné nálady. A jako hlavní jídlo nemůže být nic jiného než ústřice, které jsou královnou mezi afrodiziaky. Chybu neuděláš ani pokrmem s přídavkem chilli papriček, s těmi ale opatrně.

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Poklička.cz pro tebe má pár inspirativních receptů:

Jahody v hořké čokoládě
Chřest se sýrem a šunkou
Ústřice

 

Jako dezert je ideální čokoláda, nejlépe hořká. Ta díky obsahu antioxidantu, kofeinu a fenyletylaminu navozuje slastný pocit a je skvělá k romantické předehře. Čokoládu lze použít i k masáži. Zakoupit si můžeš speciální voňavé čokolády určené přímo pro masáž.


Striptýz v sexy prádélku


Po lákavé večeři, která nabudila vaše smysly, zbývá do šťastného konce ještě jedno překvapení v podobě sexy prádélka. Pořiď si na valentýnský večer nějaký nový komplet, kterým šokuješ svého partnera. „Nejlepší barvou je černá nebo červená, která u mužů evokuje vášeň. Bílé nebo růžové prádlo je zase vhodnější pro romantické chvilky. Záleží jen na vás, jak chcete naladit váš mužský protějšek,“ říká Jana Navrátilová z Takko Fashion OC Park Hostivař. Letošním trendem je opět krajka, která podtrhuje ženskou smyslnost. Pokud chceš vypadat opravdu dráždivě, pořiď si sexy kombinaci korzetu, tang a podvazků.5 hlasů
Vaše hodnocení