Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jak vidí dokonalou ženu muži? A jak ji vidí ženy? Nepřekvapivě se jejich názor dost liší. Podívejte se, jak zástupci obou pohlaví složili dokonalou ženu z částí těl různých celebrit.

Dokonalá žena? Muži i ženy ji vidí zcela rozdílně!

Dokonalá žena
zdroj: oficiální zdroj Dokonalá žena
aktualizováno 21.04.2014, 00:00 | 21.04.2014, 00:00 | pul

Jak vidí dokonalou ženu muži? A jak ji vidí ženy? Nepřekvapivě se jejich názor dost liší. Podívejte se, jak zástupci obou pohlaví složili dokonalou ženu z částí těl různých celebrit.

Ženám se líbí tajemný vzhled, velká ústa a samozřejmě hodně štíhlá postava. Prsa nemusí být příliš velká, hlavně, aby byl malý zadek.

 

Jaké celebrity kvůli vzhledu obdivují? Pokud jde o vlasy, je to jednoznačné, u něžného pohlaví vyhrála vévodkyně Kate. Dámy by se chtěli podobat modelkám a herečkám. Dále se jim líbí boky Emmy Watson a prsa Jennifer Aniston, pánové spíše preferují boky Kelly Brook a prsa Kim Kardashian. Ženy by chtěly mít obličej jako Cara Delevingne, zatímco pánům by se líbilo dívat do očí Megan Fox.

 

Zatímco ženy by chtěl mít ultra tenkou postavu s přirozenými prsy, mužům by se líbilo, kdyby měli vedle sebe ženu ala Kim Kardashian - takzvaný typ krev a mléko.

 

Dokonalá žena podle žen
Dokonalá žena podle žen (Foto: oficiální zdroj)

 

Naopak muži mají rádi, když jsou ženské vnady trochu vidět. Na hrudi musí být minimálně trojky, tvář by měla být Pamely Anderson (nebo Megan Fox, jak vidíte na fotografii) a žena musí být blondýna, jak jinak.

 

Dokonalá žena podle mužů
Dokonalá žena podle mužů (Foto: oficiální zdroj)

 

Souhlasíte? Takto vidí dokonalou ženu a dokonalého muže pánové a dámy, které v rozsáhlém průzkumu oslovila značka spodního prádla Bluebella.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Video: Jak by to vypadalo, kdyby měly ženy erekci

Pánové, co vy na to? Toto jsou šaty, které zprůhlední, když se ženě zalíbíte11 hlasů
Vaše hodnocení