Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V tomhle počasí není nad to, naložit se do voňavé teplé vany plné pěny. Může to být ale ještě příjemnější – když tam s sebou zatáhneš svého miláčka.

OŽIVTE SI SEX! Dovádějte spolu ve vaně

aktualizováno 11.10.2011, 10:53 | 11.10.2011, 00:00 | Krasna.cz/trm

V tomhle počasí není nad to, naložit se do voňavé teplé vany plné pěny. Může to být ale ještě příjemnější – když tam s sebou zatáhneš svého miláčka.

Dát si společnou sprchu už jste možná zkusili. Ať už kvůli hygieně jako příjemnou předehru, nebo jako mazlivé osvěžení po promilované noci. Co se ale tentokrát naložit společně do vany a užít si romantickou relaxaci?


Možná to zní jako klišé z romantických filmů, jenže kdo to jednou zkusí, ví, jaká je to lahoda. Horká voda, voňavá pěna, hebký olejíček, vzájemné tulení, mazlení, otlapkávání... K tomu intimní světlo svíček a příjemná hudba. To přímo vybízí k realizaci vašich sexuálních fantazií.


Klidně si do koupelny s sebou vezměte i nějaké dobroty. Drobné ovoce, jahody s obligátním šampaňským, nebo želé bonbony. Vše, čemu horko neublíží a klidně se nebojte rozpatlat to po svých tělech, hned se přeci můžete pohodlně umýt.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Okořeňte si sex
Proč tě bolí sex?
Sex a menstruace - jde to dohromady?


Do koupelny si můžete vzít i spoustu pomůcek, kterých je v obchodech s hračkami pro dospělé požehnaně. Pokud vám ještě nebylo osmnáct, pobavit se můžete i s domácími zdroji. Co takhle zchladit horké tělo kostkou ledu, nebo zkusit, co dokáže masážní hlavice vaší sprchy.


Nezapomeňte s sebou vzít také voděodolný lubrikační gel. Ve vodě je sice mokro, přirozené vlhkosti tvých intimních partií ale voda spíš škodí, takže lubrikant přijde v pravý okamžik vhod.

 


Překážky


Ve filmech to vypadá vždycky náramně, dejte si ale pozor na pár věcí, které by vám mokré dovádění mohly zkomplikovat.
 

• Úzký prostor – Samozřejmě ideální je naložit se do prostorné rohové vany. Klasické úzké panelákové vany jsou pro společné koupání trochu nepohodlné, pokud se tam chystáte provozovat sexuální akrobacii, chce to trochu promyslet a improvizovat.
 

• Kluzký povrch – Mokrá vana samozřejmě klouže, obzvlášť když si navíc dopřejete pořádnou porci olejíčku. Takže pozor, ať si v tom nejlepším neublížíte.
 

• Špatná teplota – Někomu vyhovuje horká voda, někdo jiný si libuje při vlažnější teplotě. Problém může nastat, když to máte každý jinak. V příliš horké vodě se ti může udělat nevolno, v moc vlažné ti bude zima, a to tě může rozptylovat a odvádět tvou pozornost od milování.
 

• Ochrana - Pokud nebereš antikoncepci a jsi zvyklá chránit se kondomem, ve vodě to může být potíž. S kondomem to v ní totiž moc nejde, horká voda mu může uškodit, a riskovat sex bez ochrany není rozhodně dvakrát moc uvážené. Radši si užívejte jen mazlení a dílo dodělejte na suchu v posteli.3 hlasů
Vaše hodnocení