Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Týká se to zejména dlouhodobých vztahů.

Důležitá věc, kterou téměř každý ZAPOMENE udělat PO ROZCHODU

Rozchod
zdroj: Thinkstockphotos Rozchod
aktualizováno 08.08.2017, 16:57 | 08.08.2017, 16:57 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Týká se to zejména dlouhodobých vztahů.

Samotný rozchod a období po něm není nikdy procházka růžovou zahradou. Ani pro jednoho z partnerů. Pokud to neuděláte správně, může se z něj stát noční můra. Když ukončíte vztah, je důležité, abyste udělali jednu věc, na kterou většina z nás zapomene.

 

Týká se to zejména dlouhodobých vztahů. Váš život a život vašeho partnera je již natolik propletený, že jste prakticky jako jedna osoba. To znamená, že sdílíte jednu postel, jeden počítač (se zapamatovanými přihlašovacími údaji), možná i jeden účet na sociální síti nebo dokonce znáte svá hesla.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

20 znamení, že rozchod je na spadnutí
Rozchoď rozchod: S našimi tipy to zvládneš!
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak se vyrovnáváte s rozchodem?

 

Proto je důležité, abyste po rozchodu změnili všechna hesla, na což mnozí z nás zapomenou. Abyste se vyhnuli jakékoliv dramatu na sociálních sítích nebo ještě něčemu horšímu, nezapomeňte se odevšad odhlásit a změnit si heslo.

 

 

News.com odhalil některé z nejhorších věcí, které si rozejité páry prováděly:


* Jedna z uživatelek popsala, jak se přihlásila na expřítelův účet a komunikovala s jeho novou přítelkyní. "Chci, aby si změnil heslo, protože stále truchlím a nedokážu se ovládnout," napsala.

 

* "Prožila jsem něco takového s expřítelem. V jednu chvíli jsem ho dokonce sama požádala, aby si změnil hesla, protože jsem bojovala s touhou přihlásit se na jeho konto a pátrat," napsala jiná.2 hlasů
Vaše hodnocení