Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když kluk dostane erekci, hodně dívek si myslí, že má v tu chvíli nezadržitelnou chuť na sex. Jenže ne vždy to tak musí být a vy pak můžete celou situaci špatně odhadnout, když se na něj začnete vrhat. Jak tedy rozpoznat, kdy je ta správná chvíle ...

Erekce vždy neznamená, že máte mít sex tady a teď! Kdy se na to vykašlat?

pár v posteli
zdroj: Getty Images pár v posteli
aktualizováno 10.06.2019, 00:00 | 10.06.2019, 00:00 | Krásná.cz

Když kluk dostane erekci, hodně dívek si myslí, že má v tu chvíli nezadržitelnou chuť na sex. Jenže ne vždy to tak musí být a vy pak můžete celou situaci špatně odhadnout, když se na něj začnete vrhat. Jak tedy rozpoznat, kdy je ta správná chvíle a kdy naopak za jeho vztyčeným penisem nestojí jen chlípné myšlenky, popřípadě vaše přítomnost?

Samozřejmě že tvrdý penis je spolehlivým ukazatelem sexuálního vzrušení u muže. Někdy by ale nedopadlo dobře, kdybyste ji chtěly hned využít. Kdy si tedy raději nechat zajít chuť?


1. Když je šest hodin ráno


Ranní sex může být skvělým začátkem dne. Jenže někdy se může stát, že sex s vámi kluk v brzkou ranní dobu odmítne jen proto, že by se rád ještě chvíli dospal. Zato vy nedokážete pochopit, proč tedy cítíte, že se mezi jeho nohama něco děje, když vás pak odstrčí a zase usne. Má erekci, a tak je potřeba ji využít, no ne? Nebo se mu snad zdálo o nějaké jiné?

 

problémy v sexu
(Foto: Getty Images)


Ranním nedorozuměním se vyhnete, když budete pro příště vědět, že v tuto denní dobu je erekce jen samovolnou reakcí. Kluci mají zkrátka po ránu příliš vysoké hladiny hormonu testosteronu, které se projeví právě na jejich pohlavních orgánech. Podle jedné vědecké studie má ranní ztopoření dokonce sloužit k tomu, aby se kluk během poslední fáze spánku nepomočil! To už není tak přitažlivé, že ne?


2. Když pil alkohol


Jistě, alkohol snižuje zábrany a kluk se snadno vzruší. Když to ale přežene, tak mu pak bude dlouho trvat dosáhnout orgasmu nebo se mu to ještě hůře nepovede vůbec. Pokud si dá sklenku vína, tak je to ještě v pořádku, když se ale váš kluk vrátí z diskotéky a s alkoholem podpořeným sebevědomím by vám nejraději hned ukázal své nejtajnější sexuální představy, tak se na to raději vykašlete a pošlete ho spát.

 

alkohol
(Foto: Getty Images)


3. Když už jste to dělali třikrát


Hlavně na začátku nového vztahu máte dojem, že je kluk vzrušený skoro pořád. Hodně mladých dívek má dojem, že ho tak musí dovést k vyvrcholení pokaždé, když se u něj objeví sebemenší náznak vzrušení. To byste ale měly rychle přehodnotit!


ČTĚTE TAKÉ:

Je moc rychle? Triky, jak ho ZPOMALIT
9 pikantních detailů, týkajících se největší mužské chlouby
Z čeho máme při sexu největší strach? TOP 10 postelových nočních můr!


Příliš mnoho sexu vztahu škodí stejně tolik jako jeho nedostatek. Pokud vám tedy za jeden den třikrát předvedl, co v posteli dokáže, nechte už ho pro dnešek v klidu odpočívat. Když ho totiž budete dál svádět a budete chtít víc a víc, snadno se může stát, že se sexu s vámi přejí. Také by mu mohlo začít připadat, že nedokáže dostatečně ukojit vaše sexuální potřeby.


Jestli má erekci, ale nesnaží se vás svést, nemusí to ještě znamenat, že chce nechat veškerou aktivitu pro změnu na vás. Ví, že po tolika číslech po sobě už by se počtvrté tak lehce neudělal a připadal by si pak trapně. Někdy tedy vezměte iniciativu do svých rukou, když opravdu máte chuť, častěji ho ale nechte, ať se svou erekcí naloží, jak sám uzná za vhodné! Pokud chce opravdu sex, tak se nemusíte bát, že byste nakonec neskončili v posteli.


4. Když je gay


Sice jde o vzácný případ, někdy se ale může stát, že předmětem klukova vzrušení vůbec nejste vy. Dobře si tedy ověřte, co nebo kdo způsobuje jeho erekci, ať předejdete případným sexuálním nedorozuměním.0 hlasů
Vaše hodnocení