Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Máš přítele, ale bojíš se, nebo ještě nemůžeš, žít sexuálním životem? Nemusíš! Obyčejné mazlení to může hravě nahradit.

I nevinné mazlení může být sexy

Mazlení
zdroj: Thinkstockphotos Mazlení
aktualizováno 10.05.2015, 00:43 | 10.05.2015, 00:43 | tej

Máš přítele, ale bojíš se, nebo ještě nemůžeš, žít sexuálním životem? Nemusíš! Obyčejné mazlení to může hravě nahradit.

Máte již za sebou první polibek, chození za ruce, francouzské líbání, ale chtěli byste se posunout o další krok dál? Další krok rozhodně neznamená sex v jakémkoliv smyslu, takže se nemusíš bát. Navrhni mu jako první krok nevinné mazlení.

 

Domluvte se

 

Je důležité, abyste oba dva počítali s tím, že vše mazlením skončí a nebude po tom druhém vyžadovat víc. Domluvte se, co je pro vás přípustné a co nikoliv. Stanovte si hranice, které ani jeden z vás nesmí překročit. Například mu vysvětli, že podprsenku ti sundat může, ale kalhotky ne.

 

 

Svlékání

 

Jelikož nedojde k sexu, můžete si pečlivě užít každou část mazlení a svlékání je jednou z nejvzrušivějších částí. Nespěchejte nikam, ale užijte si pomalé odkrývání tajemství toho druhého. Pamatujte si ale, jaké hranice jste si dali. Pokud jste se dohodli, že si spodní prádlo necháte, tak to dodržte. Během svlékání se můžete třeba líbat.

 

Necking

 

Necking je název druhu mazlení. V podstatě to znamená, že se s přítelem laskáte od pasu nahoru. Dovoleno je líbání úst, ale také celé horní části těla. Hlazení, mazlení, jemné kousání, olizování, prostě co tě napadne. I v tomto si ovšem určete hranice, protože třeba každému se jemné kousání nelíbí. Můžete si třeba po bříšku přejíždět kostkou ledu nebo peříčkem. Během neckingu si můžete nechat oblečené kalhoty a snaž se zaměřit opravdu pouze na horní část partnerova těla.

 

 

Petting

 

Máte za sebou mazlení v horní části těla a chcete pokročit o kousek dál? Dalším krokem by mohl být petting, což se v podstatě překládá jako mazlení. Zde si můžete zvolit, jestli chcete být oblečení, či nazí. Znovu platí, že jsou hranice, které prostě nemůžete překročit. Nechceš, aby ti zatím sáhl na pochvu? V tom případě se na tom domluvte. Částí pettingu totiž může být i pouhé tření genitálií o sebe, ale je lepší začít trochu nevinněji a postupně se dostat k tomuto kroku.

 

Jak udělat mazlení ještě hezčí

 

Jestli chcete zažít úžasné mazlení, na které budete dlouho vzpomínat, myslete i na maličkosti. Základem je skvělá atmosféra. Pusťte si oblíbenou hudbu, přineste si nějaké jídlo, zapalte svíčky a hlavně nikam nespěchejte. Každé části se věnujte dostatečně dlouho, abyste si vše pořádně stihli užít. Velmi důležitým krokem je také naprosté soukromí. Počkej s mazlením na dobu, až budete mít stoprocentní jistotu nevyrušení. Vypněte si telefony, zamkněte se a vnímejte pouze jeden druhého. Nenechte si své zážitky zkazit nečekanou návštěvou, ani nějakou pohromou. Jestli použijete svíčky, dbejte na to, aby byly na bezpečném místě a nezapomeňte je dát na nějakou mističku. Možná si myslíš, že by to napadlo každého, ale divila by ses, kolik výjezdů mají hasiči jen kvůli špatně položené svíčce.4 hlasů
Vaše hodnocení