Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ne vždy se dokážeme během milování uvolnit, být samy sebou a komunikovat s partnerem. Někdy by nám pomohlo, kdybychom mohli klukům na chvíli vidět do hlavy.

Jak být dobrá v posteli? TIPY přímo od kluků

Problémy v posteli
zdroj: Thinkstockphotos Problémy v posteli
aktualizováno 01.08.2015, 00:33 | 01.08.2015, 00:33 | Krásná.cz/MyŽeny.sk

Ne vždy se dokážeme během milování uvolnit, být samy sebou a komunikovat s partnerem. Někdy by nám pomohlo, kdybychom mohli klukům na chvíli vidět do hlavy.

Přinášíme ti rady přímo od kluků, jak být v sexu nejlepší a co nejsmyslnější.

 

1. Snaž se sama uspokojit, ale dej partnerovi najevo, že pracuješ jak na svém, tak i na jeho vyvrcholení. "Když ze ženy cítím, že mě chce jen rutinně uspokojit a sama z milování nemá požitek, ani já si sex neužiju," vysvětluje Jan.

 

2. „Miluj své tělo a neskrývej ho," radí Roman. Když se před klukem sama sebe ráda dotýkáš, pak i on se toho chopí s o mnoho větší vášní. Navíc mu ukážeš, jaké dotyky ti dělají dobře, a tak nebude tápat.

 

3. Kluci rádi vidí, že je chceme stejně jako oni nás. Když už se vrhneš na sex, tak na něj měj skutečně chuť. „Když vidím, že se do toho má holka nutí jen kvůli mě, nebaví mě to a nedokázal bych si jí vážit,“ vysvětluje Dušan.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

TEST: Jsi v sexu spíš začátečník?
Předstírání orgasmu? Špatný nápad!
Postelové triky dokonalých milenek

 

4. Říkej v posteli nahlas věci, které by tvoji rodiče nikdy nechtěli slyšet. „Líbí se mi, když holka dokáže říct, co jí mám dělat, a když u toho klidně mluví trochu sprostě,“ popisuje Majk.

 

5. Když jste už s partnerem "jedno tělo", pak se jemně prohni v pase a zakloň se. „Nejde jen o střídání poloh, ale i o úhel, ve kterém do své holky pronikám,“ prozrazuje tajemství skvělého sexu Marian. „Mám rád pestrost.“

 

 

6. Riskuj a objevuj. "Není nic smyslnější než žena, která touží poznat každý kousek našeho těla," shodli se mnozí kluci.

 

7. Šeptem mu pomalu prozrazuj, co všechno s ním chceš dělat. A pak to také udělej. „Ještě se nemusí ani nic dít, ale fantazie nám pracuje naplno,“ prozrazuje Darek, co ho dokáže rozpálit.

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Opravdu milujeme orální sex?
Tvůj první anální sex? Jak na to?
Doma.cz: Neuvěřitelné sexuální úchylky: někoho vzruší nafouknutý balónek, jiného stromy

 

8. „Dívejte se nám intenzivně do očí,“ prozrazuje Pavel a dokazuje, že i kluci jsou romantici.

 

9. Před, během i po sexu dej svému klukovi najevo, jak si užíváš každou chvíli jejich blízkosti. „Nechci holku, která by se se mnou v posteli nudila,“ vysvětluje Karel. A Mirek dodává: „Holka, která neumí dát najevo, že se jí sex líbí a že ji rozpaluji, u mě nemá šanci.“

 

10. Jak být lepší? "Rozhodně nám řekněte, co děláme špatně. Nepředstírejte orgasmus. Když si to neužijete vy, jak si to pak máme užít my? Navíc, každý se má co učit," shodli se všichni.5 hlasů
Vaše hodnocení