Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Své poprvé už máš za sebou. Jenže s tvým prvním klukem jste se rozešli a teď se rýsuje vztah s novým. Jak dlouho s ním máš čekat na sex?

Jak dlouho počkat se sexem?

aktualizováno 08.04.2011, 11:34 | 08.04.2011, 00:00 | Krasna.cz/trm

Své poprvé už máš za sebou. Jenže s tvým prvním klukem jste se rozešli a teď se rýsuje vztah s novým. Jak dlouho s ním máš čekat na sex?

Svůj úplně první sex většina holek docela dlouho odkládá, protože je to pro ně něco nového, nepoznaného, z čeho mají tak trochu strach. Ve chvíli, kdy s ním začnou, zjistí, že je to vlastně moc fajn záležitost. :-) Jenže pak přijde rozchod, chvíle samoty... A po čase nová láska.

 

S dalším klukem už asi nebudeš vaše poprvé odkládat tak dlouho. S tvou první láskou jste si možná počkali i rok nebo více, jak dlouho ale postelové hrátky odkládat teď? Nechceš vypadat ani jako moc velká upejpavka, ale ani jako holka, co je snadno k mání. Kolik času byste spolu měli strávit, než na to prvně vlítnete?


Hned na první rande, počkat týden, měsíc, nebo snad rok? Na kdy si naplánovat první postelové skotačení, to je otázka, která při randění s novým klukem vrtá hlavou většině holek. A klukům samozřejmě taky.

 

Hodně záleží na vás obou, na tom, jak si rozumíte a jak to mezi vámi postupuje. Je ale hezké, o tom chvíli jen snít a představovat si, jak asi líbá, jaký bude v posteli, jestli je pozorný a vnímavý... Až k tomu dojde, na tyhle fantazie už nebude příležitost. A ty jsou přece tak krásné.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Polovina teenagerů se při sexu nechrání!

Kolik partnerů je tak akorát?

Zbavit se panenství za každou cenu!

Co dělat v posteli, když ještě nechceš sex

 

Zpravidla platí, že na prvním rande by na to ještě dojít nemělo. I kdybyste oba zmírali touhou a chtěli to, odložením rozhodně nic nezkazíte. Svému vyvolenému ukážeš, že se dokážeš ovládnout, nejsi tak snadno dostupná a že ho chceš nejdřív lépe poznat.


Kluci dokážou čekat. Pokud se po dvou třech týdnech urazí, že na sex pořád ještě nedošlo, nejspíš mu jde hlavně o sex. Pokud i ty hledáš jen rozptýlení, je to v pořádku, ale jestli hledáš vztah a opravdovou lásku, u něj ji asi nenajdeš.


Naopak když bys svého kluka nechala čekat několik měsíců nebo i více než půl roku, asi bude sotva chápat, proč tomu tak je. Panna už nejsi, tak proč sex odmítáš? Jestli je za tím nějaké trauma nebo nechuť k sexu, měla bys mu to říct. Jinak začne mít pocit, že o něj doopravdy nemáš zájem a jen si s ním hraješ.
 

Díky tomu, že si počkáš, tak výrazně eliminuješ i množství svých sexuálních zářezů, které v průběhu života nastřádáš. A věř, že vysokým číslem bys mohla spoustu kluků vystrašit. Většina z nich se shodne v tom, že mají rádi, když už je holka trochu zkušená, ale vysoký počet jejích milenců je umí pěkně zaskočit. Zaprvé se bojí, že ve srovnání s nimi neobstojí, a za druhé o tobě získají mínění, že jdeš do postele s každým. Na místě je i obava z nějaké pohlavní nemoci.
 

Ideální doba je mezi několika týdny (minimálně dva) až třemi měsíci. Během té doby máš možnost ho poznat a zjistit, jaký je, a jestli vám to spolu může klapat. Vztah vybudovaný jen na sexu totiž moc dlouho nevydrží.

 

Anketa
Jak rychle dojde na sex s novým klukem?
 6 hlasů
Vaše hodnocení