Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dát někomu kopačky je dost komplikovaná situace, o tom žádná. Základ je - být upřímná.

Jak klukovi říct, že je konec?

aktualizováno 07.01.2011, 22:00 | 30.12.2010, 15:13 | / Wendy Vill Felton/Krasna.cz

Dát někomu kopačky je dost komplikovaná situace, o tom žádná. Základ je - být upřímná.

Jak klukovi říct, že je konec?
Jsi se svým protejškem už příliš dlouho, váš vztah už ztrácí šťávu, anebo jste prostě po nějáké době přišli na to, že to mezi vámi dál nemá cenu, že vaše hodnoty jsou příliš odlišné. Jak jen mu to sdělit?

 

Na férovku anebo kličkovat?
Jasně, že na férovku! Bohužel většina z nás raději kličkuje. A najde si tisíce důvodů, proč… Jenomže spousta z nás si také neuvědomuje, že právě takto svému protějšku ubližujeme. A navíc z něj částečně děláme blbečka. A otázka je: jak dlouho můžeme kličkovat? Pravda vyjde stejně najevo.Tak není jedno, zda to bude dřív, či později?

 

 

Třeba se to změní
Myšlenky jako "třeba se to změní", "chce to jen čas a bude to fajn" jsou úplně zcestné. Víš, že to je nesmysl. Tak 1 z 10 případů změní čas… Buďme realisti! Zapomeň na výmluvy a seber odvahu a řekni mu, jak to je, protože to je jediná správná cesta, ač chceme nebo ne. ;-)A co ty dárky?

Cože? Že ti dal dárek, bude Valentýn nebo se blíží vaše výročí? To nejsou důvody. Ani tohle bohužel nemůže změnit tvoje city k němu. Možná by sis ten okamžik užila, možná by to byla naopak křeč, ale jen odsouváš to, co stejně přijít musí.


Budete kamarádi?

Jestli je rozumný, pochopí to a i když se rozejdete, budete dál kamarádi. Pokud ne, neobviňuj se, není to tvoje chyba. Lidé se rozcházej a scházej, ne?! To musíme my všichni pochopit.8 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •