Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Řeč je samozřejmě o vaší bývalé lásce.

Jak na něj KONEČNĚ zapomenout?

rozchod
zdroj: Thinkstockphotos rozchod
aktualizováno 09.09.2018, 00:00 | 09.09.2018, 00:00 | Terezie Gáborová

Řeč je samozřejmě o vaší bývalé lásce.

Rozchod je jedna z nejtěžších věcí na světě a trápení způsobené rozchodem útočí především na vaši psychiku. Myšlenky vás stále táhnou do minulosti, stále přemýšlíte, co teď asi dělá, s kým je, co jste udělala špatně... Tímto způsobem se s rozchodem nevyrovnáte, je čas se vzchopit a vzít život do vlastních rukou!
 

Nevíte, jak na bývalého přítele zapomenout a nedá vám to v noci spát? Přečtěte si několik našich tipů, které vám pomohou se v životě posunout na další metu.

 

Zbavte se všeho, co vám ho připomíná


Společné fotky, dárky, vůně jablečného šampónu, který používal – tohle všechno musí pryč. Jak se říká „sejde z očí, sejde z mysli“ a v určitém směru je to pravda. Nechoďte do restaurace, kam jste chodili spolu. Nedívejte se na film, na kterém jste spolu byli v kině. I takové maličkosti vám dokážou bývalého partnera připomenout, tak se jim ze všech sil snažte vyhnout.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak se snadno vypořádat s bolestivým rozchodem?

Poslední rozchod dost bolel? Co udělat, aby tě v novém vztahu nečekalo totéž

13 věcí, které by měla teenagerka vědět o lásce

 
Urovnejte si své myšlenky


Je čas si v hlavě udělat konečně jasno. Sice to bude bolet, ale vztah zkrátka skončil a je potřeba si to uvědomit. Jednoduše si musíte říct: „Skončilo to a já musím jít dál“. Život přeci nekončí rozchodem, čeká vás toho spoustu dalšího. Život je jedno dobrodružství za druhým a tím, že se budete zbytečně trápit, akorát ztrácíte drahocenný čas.

 

 
Obnovte staré vztahy


Co si budeme povídat, ve vztahu jste se kamarádkám nevěnovaly tolik, jako když jste byly single. Teď to můžete napravit a zároveň to pomůže vašemu psychickému stavu. Zkuste zavolat kamarádkám, se kterými jste se dlouho neviděly. Zajděte si třeba do vaší oblíbené kavárny a zjistěte, co je u nich nového. Uvidíte, že každý člověk má nějaké strasti a problémy, se kterými se musí vypořádat.


Buďte společenská


Pokud si pokecáte se svými starými kámoškami, je možné, že si s vámi budou chtít brzy zase zajít někam do baru na skleničku. Tuto nabídku rozhodně neodmítejte, naopak! Oblečte si ty nejhezčí šaty a vyrazte do společnosti. Uvidíte, že na světě jsou i jiní muži, kterým nejste lhostejná. Toto zjištění vám zaručeně zvedne sebevědomí.

 

 
Veďte si deník


Pořiďte si nějaký pěkný sešit, do kterého si budete zapisovat vaše „úspěchy v zapomínání“. Můžete si tam třeba zapsat, kolika společenských akcí jste se zúčastnila nebo kolik mužů vás požádalo o telefonní číslo. Zpětné pročítání vám ukáže, jak dlouhou cestu jste ušla od dob, kdy jste byla zabedněná doma pod peřinou s kýblem zmrzliny.

 

Máte nějaké další tipy, jak zapomenout na bývalou lásku? Napište nám je do komentářů.0 hlasů
Vaše hodnocení