Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Rozchod je špatná věc a spoustu holek se na ní nemůže připravit. Nechceš aby tě tento fakt zasáhl z čistého nebe? Pozoruj ho a všimni si toho dřív, než bude pozdě.

Jak poznáš, že se blíží rozchod?

Problémy ve vztahu
zdroj: Thinkstockphotos Problémy ve vztahu
aktualizováno 26.11.2015, 00:03 | 26.11.2015, 00:03 | tej

Rozchod je špatná věc a spoustu holek se na ní nemůže připravit. Nechceš aby tě tento fakt zasáhl z čistého nebe? Pozoruj ho a všimni si toho dřív, než bude pozdě.

Je sice jasné, že je každý úplně jiný a házet všechny do jednoho pytle opravdu nemá cenu. Jenže co se týče blížícího se rozchodu, jednají všichni vesměs stejně. Pokud se tedy nerozejdete po velké hádce nebo kvůli jinému závažnému problému, máš možnost to zjistit ještě dřív, než k tomu dojde.

 

Má pořád něco na práci

 

Dřív jste spolu byli denně, ale teď se vymlouvá na hodně práce, či školy? Pokud má zkouškové období, nebo se učí na maturitu, tak to rozhodně pochop. Jestliže ovšem víš, že nic velkého před sebou nemá, zpozorni. Lidé, kteří jsou před rozchodem, se snaží být se svým partnerem co nejméně. Vymlouvají se proto na všechno možné, jen aby se ze schůzky s tebou vyhnuli. To opravdu není růžové.

 

Vše co uděláš, je špatně!

 

Pokud víš, že má problémy doma nebo ve škole, mohla bys to zkusit pochopit, nebo si s ním promluv. V případě, že na tobě hledá samé chyby a kritizuje tě za každou maličkost, asi to není zrovna nejlepší. Lidé, kteří se milují, přehlížejí drobnosti, nebo jim dokonce některé malé prohřešky připadají roztomilé. V době, kdy se hádáte i kvůli tomu, že ti upadla na zem vidlička, je opravdu k zamyšlení.

 

 

Hlídá si telefon

 

Může to být známkou nejen rozchodu, ale také nevěry. Dřív ho položil na stůl a za celý den si ho nevšiml, ale teď si ho bere i na záchod, či do sprchy? Buď k tobě nemá důvěru, nebo v něm má prostě něco, co bys určitě neměla vidět. Může to být psaní s jinou, nebo svěření svým kamarádům.

 

Vztah bez intimností

 

Během posledního měsíce jste spolu spali jen dvakrát? Nehladí tě několikrát denně a políbí tě, jen když přijde a odejde? Asi to není zrovna nejlepší signál vašeho vztahu. Zmizely z vašeho vztahu veškeré intimnosti? Promluvte si a zjistěte, proč!

 

 

Nemáme si co říct

 

Voláš mu, ale nezvedá to? Když jste spolu, tak vázne hovor a řeknete se stěží pár vět? Je jasné, že po nějakém čase nebude vaše komunikace stejná, jako na začátku vztahu a smsek ubude, ale když je to již opravdu k nevydržení, bude někde chyba!

 

Nedokáže se ti podívat do očí

 

Při každé vaší konverzaci uhýbá pohledem? Když ti řekne, že tě taky miluje, tak se ti nepodívá do očí? Asi ho něco trápí a buď něco provedl, nebo se chce rozejít. V každém případě nevyšiluj, ale raději si s ním promluv. Třeba je pro jeho chování vysvětlitelný důvod a pořád lepší se ho na to zeptat, než se deptat strachem z rozchodu.
 12 hlasů
Vaše hodnocení