Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každá z nás to zná. Začínají letní prázdniny a všichni se rozutíkají na dovolené, tábory, k babičce nebo ke vzdáleným příbuzným. Všichni včetně tvého kluka, se kterým jsi během školního roku prožívala téměř každý den a teď si to odloučení nedokáže...

Jak přežít prázdniny bez svého milého? Nezoufej!

Sama
zdroj: Thinkstockphotos Sama
aktualizováno 08.07.2018, 00:00 | 08.07.2018, 00:00 | Terezie Gáborová

Každá z nás to zná. Začínají letní prázdniny a všichni se rozutíkají na dovolené, tábory, k babičce nebo ke vzdáleným příbuzným. Všichni včetně tvého kluka, se kterým jsi během školního roku prožívala téměř každý den a teď si to odloučení nedokážeš ani představit!

Nevěš hlavu, máme tu pro tebe několik rad, jak být se svým klukem v kontaktu a zároveň si naplno užít letní prázdniny!

 

1) Telefon
Pravděpodobně nejčastější forma kontaktu. Pokud se ti po tvé lásce zasteskne, můžeš mu přeci kdykoliv zavolat. Uslyšíš jeho hlas a hned ti bude lépe! Zjistíš jak se má, jak si prázdniny užívá a ty mu také můžeš říct, jaká dobrodružství jsi zažila. Pokud tedy není v nějaké daleké cizí zemi a ty nemáš povolení volat do zahraničí. V tu chvíli můžeš poprosit rodiče, aby ti hovory do ciziny zařídili a třeba jen na léto připlatili. Pokud to nebude možné, existují oblíbené sociální sítě, přes které můžete komunikovat a posílat si fotografie.


2) Dopisy, pohlednice
Existuje pro holku něco romantičtějšího, než milostný dopis? Pokud je tvůj milý například na prázdninách u babičky v nějaké vzdálenější vesnici, mohl by ti takový pěkný romantický dopis poslat. Škoda jen, že neuvidí tvůj úsměv na tváři, až dopis obdržíš. Je to jiná forma dopisování a i když se to nezdá, dokáže to pár ještě více sblížit.

 

 

3) Dělej věci, na které jsi předtím neměla čas
Chtěla ses začít věnovat nějakému novému sportu, ale jelikož jsi každou volnou chvilku trávila s přítelem, nezbyl ti na to čas? Máš pocit, že jsi zanedbávala rodinu včetně mladších sourozenců? Teď je čas, kdy můžeš všechno napravit! Můžeš vzít mladšího bráchu na pouť, jít s mamkou na nákupy, pomoct taťkovi vyčistit auto. Zkrátka můžeš dělat věci, na které jsi s přítelem neměla čas. Zkusit upevnit vztahy s rodinou, to nikdy není na škodu.


4) Kamarádky!
Čas strávený bez přítele nemusíš brát jen jako bolestné odloučení. Můžete si s holkama udělat dámskou jízdu! Ráno vyrazit někam na dobrou snídani, potom na nákupy do obchoďáku a večer obléknout tvoje oblíbené šaty s flitry a vyrazit někam na drink! Zaručeně se odreaguješ a přijdeš na jiné myšlenky.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Randíme přes appky, posíláme sexy SMSky: Co říká sexting tobě?
Kde najít LETNÍ LÁSKU? Vyraz na tato místa!
VZTAH S EX: Kdy to může vyjít a co MUSÍTE udělat hned na začátku

 

5) Nestresuj, vždy může být hůř!
Když už budeš vážně bezradná a nebude zabírat ani jedna z doporučených rad, nesmutni! Musíš se snažit vždy na tom najít pozitivum. Odjel tvůj kluk na měsíc do Bulharska? Podívej se například na nějaký film, kde je odloučení mnohem delší. Třeba na zamilovaný film o válce, kde hlavní hrdina odcestuje a jeho milá neví, jestli se vůbec někdy vrátí. Dojde ti, že na tom nejsi zas tak špatně a že tvoje láska se ti zas brzy vrátí.

 

Pomohli ti naše rady? Doufáme, že ano! Léto přeci není o tom trápit se kvůli lásce, která nám na nějaký čas odjela. Možná ti to teď nebude dávat smysl, ale odloučení je někdy potřeba a vztah ještě posílí! Oba zjistíte, jak vám na druhém záleží a jak si chybíte a po návratu bude váš vztah jen kvést!0 hlasů
Vaše hodnocení