Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Léto ještě zdaleka neklepe na dveře, a tak zatím nebyla ta správná motivaci hubnout do plavek. Ven na koupaliště se opalovat nechodíte, a spíš než v bikinách trávíte čas zachumlané. V zimě navíc všichni mají větší chuť k jídlu a také víc mlsají. P...

Jak při sexu zamaskovat kila navíc?

Mazlení
zdroj: Thinkstockphotos Mazlení
aktualizováno 17.02.2019, 21:38 | 17.02.2019, 21:38 | Krásná.cz

Léto ještě zdaleka neklepe na dveře, a tak zatím nebyla ta správná motivaci hubnout do plavek. Ven na koupaliště se opalovat nechodíte, a spíš než v bikinách trávíte čas zachumlané. V zimě navíc všichni mají větší chuť k jídlu a také víc mlsají. Problém ve své sebedůvěře možná zaznamenáte až ve chvíli, když se máte svléknout a pomilovat s partnerem.

Pneumatika, kterou jste ještě nestihly řešit, vás při sexu trápit nemusí. Rozhodně by vám neměla bránit v požitku. Existují polohy, ve kterých se nebudete muset příliš soustředit na zatahování „zimního břicha“, uvolníte se a také odvážete.


Využijte záda


Větší bříško šikovně schováte za záda. Vyzkoušejte starou dobrou polohu, které se říká lžička. Lehněte si na bok a nechte partnera, aby vás obstaral zády k vám. V této poloze budete spíš než nějaká kila navíc vnímat vzájemnou blízkost. Nechte partnera, aby si vás chytil přes prsa místo přes břicho, a hned se budete cítit líp.


Pokud vás netrápí boky nebo celulitida, užijete si také polohu na pejska. Váš přítel bude vzadu víc vnímat to, jak jste hezky prohnuté v zádech, než břicho, které se nedokáže ubránit gravitaci.

 

ČTĚTE TAKÉ:

6 zlepšováků pro váš sex
Jsi připravená na PRVNÍ SEX? Tohle ti napoví
Nejsvůdnější poloha? Víme, která to je


U zad ještě chvíli zůstaneme. Máte rády polohu na koníčka, ale s pár kily navíc se jí spíš vyhýbáte? Nemusíte. Stačí, když si na koníčka sednete zády k partnerovi. Vyzkoušíte něco nového a na tu trošku tuku navíc na břiše, která vás tak trápí, můžete vy i partner zapomenout. Co oči nevidí, to srdce nebolí.


V sedě, v kleče


Tuto fintu můžete využít i v případě, že se rozhodnete vyměnit postel za židli. Usaďte pěkně svého milého a zády si přisedněte. Když budete zády, tak vůbec nemusíte zůstat divně strnulé, abyste si udržely vypnuté bříško.


Po návratu do postele se zkuste milovat v poloze lotos. To znamená, že si váš kluk klekne a vy si na něj obkročmo sednete. Spíš než na tělo si tak budete hledět do obličeje a do očí.

 


Jako baletka


Nikde nebude nic přečnívat, když se pomilujete ve stoje. Opřete se zády, stoupněte si na špičky nebo si klidně vezměte podpatky. Váš partner tak bude mít výhled spíš na vaše prodloužené nohy, než aby se zabýval něčím jiným.


Zahrajte si na role


A vůbec nemusí zůstat jen u podpatků, klidně si vezměte sexy obleček a zahrajte si na letušku nebo doktorku. Sex si tím zpestříte a pod oblečení leccos schováte.


Nikdy však nezapomeňte na to, že nějaká přebytečná kila jsou to poslední, na co váš miláček při sexu myslí. Jde hlavně o vaše sebevědomí a váš pocit, abyste se dokázaly uvolnit. Až pak si totiž skutečně dokážete sex užít. Pokud se samozřejmě zbytečnými myšlenkami na to, jestli někde nemáte něco navíc, netrápíte, tak je to jedině dobře.1 hlasů
Vaše hodnocení