Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jsi zamilovaná až po uši a on je zadaný! To je hrůza, říkáš si, to se prostě muselo stát zrovna tobě. Přebrat někomu kluka není moc hezké, ale co dělat když si nemůžeš pomoct!

Jak sbalit zadaného kluka?

trojúhelník
zdroj: Thinkstockphotos trojúhelník
aktualizováno 14.06.2015, 00:25 | 14.06.2015, 00:25 | krasna.cz/roh

Jsi zamilovaná až po uši a on je zadaný! To je hrůza, říkáš si, to se prostě muselo stát zrovna tobě. Přebrat někomu kluka není moc hezké, ale co dělat když si nemůžeš pomoct!

Pokud je objekt tvého zájmu zaháčkovaný v jiném vztahu a pokud mu na jeho slečně záleží a má ji rad, potom pravděpodobně můžeš dělat cokoli, třeba se stavět na hlavu, ale tohohle kluka prostě nedostaneš. Zbývá ti jen tiše doufat, že jim to za nějakou dobu přestane klapat a pak můžeš zkusit využít příležitosti.

 

Pokud ovšem vidíš, že z jeho strany zájem je, znamená to nejspíš, že jim to ve vztahu nějak pokulhává. Rozhodně si ale nechceš poštvat proti sobě kámošky, protože přebíráš jiným holkám kluky. Copak bys to pak třeba nechtěla zkusit i na ty jejich? Přesto, že už mají problémy, tak svést to na to, žes jí ho odloudila, je mnohem snazší. Svalit vinu na jiného a nepřiznat si tu svou je pohodlnější.I když s ním chceš hrozně být, nejdřív si musí vyřešit a v nejlepším případě samozřejmě ukončit svůj předešlý vztah.

 

To je ta jednodušší varianta, ovšem v případě, že se rozhodneš někomu na férovku kluka přebrat, tak musíš počítat s tím, že to s sebou nese nějaké důsledky. Minimálně tě bude k smrti nenávidět ta, které ho přebereš, pokud se ti to tedy podaří. Jestliže je to v partě kamarádů, pak si zaděláváš na to, že s tebou nebude mluvit nakonec nikdo.

 

 

Pokud jsi si vědoma toho, že děláš něco nemorálního a promyslela jsi následky svých činů dopředu, tak se do toho můžeš vrhnout. Začni třeba tím, že se budeš snažit s ním trávit pokud možno co nejvíc času, nepromarni žádnou příležitost k tomu aby ses s ním viděla. Musíš být přirozená, vtipkuj, snaž se z něho vytáhnout nějaké informace o něm, co má rád, jaké má koníčky. Mluv s ním o čemkoli jen ne o jeho holce a taky se snaž nezatěžovat ho tvými problémy. Pokud na něj zapůsobíš, máš vyhráno. Budeš se muset obrnit trpělivostí a být pro něj ta super kámoška, až mu nakonec dojde, že je mu s tebou líp než s ní.

 

 

Pokud se ti to povede, je také na pováženou, jestli se to takhle nepodaří zase nějaké jiné a že nakonec skončíš poražena vlastními zbraněmi. Výčitky svědomí jsou taky pěkná potvůrka a jestli nejsi úplná potvora, tak se určitě dostaví. Zkus se vžít do její role!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Líbej mě, ale správně! Rady pro ZAČÁTEČNÍKY

On-line seznamování má svá pravidla

Tyhle věci z tebe lehkou holku (ne)dělají!

 

V každém případě se přebírání kluků nedoporučuje a nikdy to není hezký a většinou to nepřinese nic dobrého!
 5 hlasů
Vaše hodnocení