Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Určitě moc dobře víš, že princ nemusí mít modrou krev. Vždyť královským šarmem a kouzlem může oplývat třeba i Jarda z nejzapadlejší české vesnice. Důležité ale je, abys takového prince dostatečně okouzlila a stala se v jeho očích tou pravou! Jedin...

Jak se v jeho očích stát tou PRAVOU? Zbraně, které posloužily i Meghan Markle

Meghan Markleová přichází na svatbu - 4
zdroj: TV Nova Meghan Markleová přichází na svatbu - 4
aktualizováno 21.05.2018, 00:00 | 21.05.2018, 00:00 | Krásná.cz

Určitě moc dobře víš, že princ nemusí mít modrou krev. Vždyť královským šarmem a kouzlem může oplývat třeba i Jarda z nejzapadlejší české vesnice. Důležité ale je, abys takového prince dostatečně okouzlila a stala se v jeho očích tou pravou! Jedině tak se k tobě bude chovat jako k princezně.

Vyzkoušej na svého potencionálního prince tyto triky a uvidíš, že ti jenom těžko odolá.


1. Úsměv

Možná se ti to zdá jako maličkost, ale pravdou zůstává, že úsměv dělá s lidmi opravdové divy. Zkus se na svého vyvoleného krásně usmívat. Důležité ale je, aby ses nesmála jako kobyla. Naopak se snaž o decentní úsměv, během kterého na chvilku ukážeš své bělostné zuby. Zároveň se snaž o dlouhý pohled z očí do očí, kterému jenom málokterý princ dokáže odolat. Suma sumárum využij svých ženských zbraní a dokaž, že jsi žena činu.

 


2. Oslov ho

Jasně, všechny bychom si přály, aby nás kluk uháněl, psal nám básničky a nosil každý den jednu růži před vchodové dveře. Musíme se ale smířit s tím, že žijeme v 21. století, které mužům ubralo na romantickém cítění a naopak jim přidalo na svalech. Vzhledem k tomu, že většina kluků tráví 24/7 v posilovně nebo u počítačové hry, je důležité, abys vzala otěže osudu do svých rukou, a vyvoleného chlapce sama oslovila. Kluci zbožňují samostatné a nezávislé ženy, které se ničeho nebojí. 


3. Chovej se jako princezna
Nechceme po tobě, abys znala dvorní etiketu, ale zároveň mysli na to, že kluci mají rádi, když se chováme jako ženy. Zapomeň na sprostá slova, vulgární výlevy, drsné kérky nebo třeba hlasité říhnutí. Naopak se snaž zapracovat na své jemné stránce, pro kterou by mnoho mužů vraždilo. Ukaž svému princi, že jsi citlivá a zranitelná duše, která zároveň zná svou cenu.

 


4. Zaostřeno na drobnosti

Troufáme si tvrdit, že kluci naprosto zbožňují, když jim děláme drobné radosti. Zkus se nad tím zamyslet, a udělej pro svého milého něco, čím ho naprosto fascinuješ. Co mu takhle vyžehlit košili na zítřejší zkoušku do školy? Nebo si na něj vzpomeň v obchodě, a kup mu jeho oblíbené pivo. Možností je opravdu nespočet, a pokud svému milému uděláš radost, pak ti ji brzy udělá i on.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Jsi připravena na SVATBU?
Co hvězdy prozradily o KRÁLOVSKÉ SVATBĚ aneb Jaké datum je pro veselku ideální?
Tajemství krásy Meghan Markle: Na jakou kosmetiku nedá dopustit?


5. Nespěchej na něj

Ano, Meghan s Harrym to vzali poněkud hopem, ale ty nemáš kam spěchat. Nenaléhej na svého prince se zásnubami, nepřemlouvej ho do společného bydlení nebo dovolené. Všechny tyto věci mohou počkat a je opravdu důležité, aby se kluk necítil lapen. Naopak buď v těchto záležitostech nezávislá a nemajetnická. Věříme, že tato taktika brzy přinese ovoce a tvůj miláček ti snese modré z nebe. Chce to jenom čas.1 hlasů
Vaše hodnocení