Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Začaly jste chodit s klukem, o kterém si myslíte, že je perfektní? Jenže zároveň si říkáte, proč si vybral zrovna vás a že se s vámi určitě stejně každou chvíli rozejde? Tohle musí přestat! Nechte vaše sebevědomí stoupnout, jinak by tenhle vztah o...

Jak se zbavit pocitu, že chodíte s klukem, na kterého nemáte?

doprošování se
zdroj: Getty Images doprošování se
aktualizováno 09.07.2019, 00:00 | 09.07.2019, 00:00 | Krásná.cz

Začaly jste chodit s klukem, o kterém si myslíte, že je perfektní? Jenže zároveň si říkáte, proč si vybral zrovna vás a že se s vámi určitě stejně každou chvíli rozejde? Tohle musí přestat! Nechte vaše sebevědomí stoupnout, jinak by tenhle vztah opravdu mohl skončit, ale vaší vinou.

To, že vám váš kluk přijde až moc dokonalý, může do vašeho vztahu přinést mnoho problémů. Od toho, že se budete neustále ponižiovat, což rozhodně není sexy, až po to, že se z vás stanou totální žárlivky. Udělejte tyhle kroky k tomu, abyste se začaly podceňovat a vašeho kluka přestaly nadhodnocovat.


Najděte jeho slabiny


Váš kluk je také lidská bytost a je sice super, že na něm vidíte jen to dobré, zároveň však také bude mít nějaké chyby jako každý jiný. Když je poznáte, tak ho hned uvidíte mnohem reálněji. Možná, že když se na něj podíváte z jiného úhlu pohledu, uvidíte, že vlastně až tak skvělý není, za to vy jste mnohem lepší. Klidně se zeptejte kamarádek, jak ho vnímají ony!


Přestaňte k němu vzhlížet


Je pravda, že spoustě kluků zalichotí, když je uvidíte jen z té dobré stránky. Z dlouhodobého hlediska to ale vůbec není dobré, protože se takhle brzy začnou nudit. Sem tam vašeho kluka pochvalte, nelichoťte mu ale neustále, protože byste si z něj mohly tímto způsobem vychovat přehnaně sebevědomého kluka se sklony k aroganci.

 

ČTĚTE TAKÉ:

6 důkazů nevěry! Zjisti, jak vážně to s tebou bere
Naučte se obrátit žárlivost ve svůj prospěch!
Žárlivý partner? 5 tipů, jak ho zchladit


Zeptejte se ho, co se mu na vás líbí


Tápete po tom, proč váš kluk sbalil zrovna vás a ne vaši kámošku, o které si myslíte, že je hezčí? Klidně se ho zeptejte na věci, které na vaší osobnosti oceňuje. Zeptejte se ho přímo, ale dostatečně sebevědomě, ne jako žádná ustrašená dívka. Uvidíte, jak vám hned stoupne ego, až vám to poví!


Nechte ho, aby vám dokázal, že jste pro něj jediná


Vždycky když vám vás kluk něco pochválí, tak máte tendenci to hned shodit? Říkáte před ním otázky typ "jsem tlustá" nebo "přijde ti, že se neoblékám dost sexy"? Okamžitě tohle přestaňte říkat nahlas! Takové věci můžete probírat s vašimi kamarádkami, váš kluk by však neměl vidět, že o sobě pochybujete. Vůbec to totiž nepůsobí přitažlivě! Navíc když si začnete říkat, že jste hezké, tak tím samy sebe přesvědčíte a vaše sebevědomí se tímhle způsobem samo zvýší.

 

žárlivost
(Foto: Getty Images)


Nežárlete


Také si ve vztahu k vašemu klukovi zakažte jakékoliv žárlení. Neměly byste mu hned začít důvěřovat, když bude chtít přespat u kamarádky, zakažte si však myšlenky, že musí chtít každou jinou dívku, která kolem něj projde, protože vy mu určitě nestačíte.


Náš tip: Na to, jak si jedna žena sebepodceňováním a žárlivostí málem zničila vztah, se podívejte ve filmu Bridget Jonesová: S rozumem v koncích ve středu 10. července od 15:40 na Nova Cinema. Bridget chodí s Markem Darcym, časem si však začne myslet, že pro něj není dost dobrá a bojí se, že Mark touží po své nové asistentce. Raději se s ním tak rozejde. Jak ji poté Mark přesvědčí, že se nemá čeho bát a považuje ji za tu pravou?

 

bridget jonesová
(Foto: Archiv distribuční společnosti)0 hlasů
Vaše hodnocení