Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jak mu dát najevo, že je pro tebe ten nej, když nechceš pořád dokola omílat větu miluji tě? Existují i další komplimenty, které polechtají jeho ego.

Jak správně zalichotit svému miláčkovi

Zamilovaný pár
zdroj: Thinkstockphotos Zamilovaný pár
aktualizováno 13.01.2017, 00:16 | 13.01.2017, 00:16 | Krasna.cz/trm

Jak mu dát najevo, že je pro tebe ten nej, když nechceš pořád dokola omílat větu "miluji tě"? Existují i další komplimenty, které polechtají jeho ego.

"Miláčku tobě to sluší, nezhubla jsi?" "V těhle džínách máš fakt sexy zadeček." "Z tvých polibků se mi vždycky úplně zamotá hlava." Že takové pochvaly bys mohla poslouchat pořád? Kluci to mají úplně stejně. Aby věděl, že je ti s ním dobře, nezapomínej ho chválit. Ale zas to nepřeháněj. Komplimenty jsou kořením vztahu, bez nich je to nuda, když je jich ale moc, je to nesnesitelné.

 

Máš krásné oči
Nebo úsměv, vlasy, super postavu... Kluci řeší vzhled stejně jako my, takže lichotkou na jeho zevnějšek mu pěkně zvedneš sebevědomí. Navíc bude rád, že se líbí právě tobě, protože ty jsi přece jeho nejmilejší a na tvém názoru mu záleží.

 

Cítím se s tebou báječně
Jestli je to mezi vámi opravdu láska, poznáš podle toho, že si spolu sednete, že k sobě ladíte. Je jedno, co zrovna děláte, důležité je, jestli je vám při tom fajn. Pokud to cítíš, přiznej mu to. Zní to možná trochu nekonkrétně, ale toho druhého to zahřeje u srdce.

 

Obdivuji tě za to, cos dokázal
Zvládl tvůj kluk šílenou písemku, našel si skvělou brigádu, zařídil pro vás parádní hory? Určitě ho to stálo spoustu úsilí a uslyší rád, když to někdo ocení. Mnohem lepší pocit než z jedničky nebo vydělaných peněz bude mít z tvé poklony.

 

Díky tobě jsem vážně moc šťastná
On se určitě všemožně snaží, aby sis s ním připadala příjemně a abys ve chvílích, kdy jste spolu, zapomněla na svoje problémy a mindráky. Když mu ukážeš, že tohle fakt funguje a že na tebe má přímo blahodárný vliv, bude se tetelit blahem.

 

 

To pro mě ještě nikdy nikdo neudělal
Zachoval se jako pravý gentleman? Sám ti uvařil romantickou večeři (i když doteď zvládl sotva ohřát párky)? Koupil ti nádherný dárek, přesně podle tvého vkusu? Ukaž mu, že si ho za to vážíš a že tohle pro tebe nikdy žádný kluk neudělal. I když to pro tebe dělal z lásky, určitě ho to stálo dost úsilí (třeba právě s vymýšlením dárku) a jistě čeká, že ho za to pochválíš.


PŘEČTI SI TAKÉ:

Poznej, že je do tebe blázen!

Co se holkám nejvíc líbí na klucích?

Co se klukům nejvíc líbí na holkách?

 

Bez tebe bych byla ztracená
Kluci mají pocit, že my holky jsme prostě "jenom" holky a na něco nestačíme. Neznamená to, že by ses od něj měla nechat ponižovat. Když ale jako správný muž objedná v lepší restauraci večeři, opraví ti zavirovaný počítač nebo se kvůli tobě málem porve v baru, aby uhájil tvou čest, ukaž mu, že se ti jako silný muž líbí. Jeho chlapácké ego po tom doslova touží.

 

Tví kámoši jsou tak bezva
Parta kamarádů, to je pro kluka skoro svátost. Je pro něj samozřejmě důležité, aby sis s nimi sedla, aby jsi je měla ráda a oni tebe. Pokud nejsou jeho kámoši s prominutím vymaštění lidoopi a připadají ti docela fajn, neboj se mu to přiznat. Když oceníš smysl pro humor jeho kamarádů, stoupneš u něj v ceně.

 

To triko je boží, to's vybíral sám?
Že kluci neřeší, co na sebe? Omyl. I oni stojí každé ráno před zrcadlem a zkoumají, jak jim věci sluší. Líbí se ti, co má tvůj drahý na sobě? Oceň jeho vkus a styl. Jasně, že vzhled je trochu povrchní záležitost, ale bude rád, že je pro tebe přitažlivý.


Věřím, že to dokážeš!
Čeká ho složitý úkol? Podpoř ho svou důvěrou. Jeho nejspíš trápí obavy a nejistota, když mu ale ukážeš, že ty mu na sto procent věříš, protože je tak skvělý, že nemůže zklamat, začne si věřit i on sám.

 

Těmi správnými komplimenty si nejen udržíš svého drahého, ale můžeš nějakého kluka i ulovit, když jsi zrovna sólo. Který ozkoušíš? ;-)15 hlasů
Vaše hodnocení