Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

I když to tak většinou bývá, někdy sex na jednu noc nemusí skončit tak, že už se nikdy neuvidíte. Všechno záleží hlavně na vás a na tom, jak svůj nový objev zpracujete.

Jak udělat ze sexu na jednu noc vztah? Hlavně netlačte na pilu!

sex na jednu noc
zdroj: Getty Images sex na jednu noc
aktualizováno 17.09.2019, 00:00 | 17.09.2019, 00:00 | Krásná.cz

I když to tak většinou bývá, někdy sex na jednu noc nemusí skončit tak, že už se nikdy neuvidíte. Všechno záleží hlavně na vás a na tom, jak svůj nový objev zpracujete.

Občas na to skočíte moc rychle a pak přemýšlíte, že kdybyste postupovaly jinak, tak by váš jednoroční románek mohl přerůst v něco víc. Teď už je ale pozdě, říkáte si ráno po prohýřené noci. Přitom nic nemusí být ztraceno, naopak to může být právě začátek něčeho nového. Jak postupovat, když se nesmíříte jen s hezkou vzpomínkou a rády byste ho ještě alespoň jednou viděly?


Kontakt si vezměte ještě před sexem


V ideálním případě si můžete vzít kontakt vy, ale ještě předtím, než spolu skončíte v posteli. Řekněte si mu o číslo na začátku večera a vysvětlete to tím, že je to pro případ, kdyby se vám třeba na večírku někde ztratil.


Pokud se však ráno probudíte vedle neznámého kluka, snažte se působit nenuceně a netahejte z něj mermomocí osobní informace. Dost možná bude chtít hned po probuzení odejít. To si ale neberte nijak osobně, také si to potřebuje srovnat v hlavě a možná mu po probdělé noci není dobře. Prohoďte pár slov, a když budete mít pocit, že si chce povídat, klidně mu nabídněte kávu, čaj nebo něco k snídani. Otázku, jestli by si na vás mohl vzít kontakt, ale nechte na něm. Jinak by mohl získat pocit, že si myslíte, že už jste pár.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Dokážete si užít sex na jednu noc?
Erekce vždy neznamená, že máte mít sex tady a teď! Kdy se na to vykašlat?
Složitý partner: Miluje vás nebo vás jen využívá?


Jestli se k tomu však nemá a pořád si na vás nevzal číslo, ale stejně se vám zdá být příjemně naladěný, třeba ho to jen nenapadlo. Napište mu kontakt na vás na malý papír a vložte mu ho nenápadně do kapsy u bundy nebo do batohu. Určitě ho to mile překvapí, až doma papírek s vaším číslem najde a hned bude mít důvod, aby vám napsal. A pokud vám nenapíše, alespoň si můžete myslet, že vaše číslo jednoduše nenašel.


Dejte najevo, že v posteli neskončíte s každým


Kluci se bojí navazovat vztahy s dívkami, se kterými došlo rychle k sexu. Domnívají se totiž, že to tyto divošky takhle dělají s každým druhým klukem a žádného by nebraly vážně. Jestli proto chcete, aby váš objev začal o možném vztahu s vámi třeba jen uvažovat, musíte mu ukázat, že byl výjimka a určitě se nenecháte svést každým.


Zkuste to formou lichotky, řekněte mu, čím na vás zapůsobil a že byste do sebe nikdy neřekly, jak moc se odvážete. Také se ho můžete rovnou zeptat, jestli to takhle dělá s každou dívkou. Díky tomu alespoň zjistíte, jestli jste podlehly sukničkáři nebo upřímnému klukovi, který si v noci nemohl pomoct a musel vás zkrátka mít. S prvním typem kluka byste chodit určitě nechtěly a raději ho nechte jít, ve druhém případě už se s tím ale dá nějak pracovat.

 

doprošování
(Foto: Getty Images)


Probuďte v něm zvědavost


Jestli chcete, aby vás kluk po sexu na jednu noc začal brát vážně, musíte mu připadat něčím zajímavé. Ukažte mu, proč by vás měl určitě kontaktovat. Třeba máte v něčem stejnou zálibu jako on nebo se zabýváte něčím neobvyklým. V každém případě ale zůstaňte samy sebou a nepřetvařujte se, získal by z toho pocit, že si na něco hrajete a nedokážete být upřímné. A to určitě není dobrý předpoklad pro vztah!


Nevyvolejte v něm pocit, že k vám teď má nějaké závazky


Pokud za sebou máte sex na jednu noc, nechte váš objev v pozici dobyvatele. Nechte ho, aby vám zavolal on sám a samy ho kontaktujte nejdřív za tři dny. Klidně nadhoďte, že byste si ten příjemný večer klidně zopakovaly, iniciativu ale nechte na něm a na druhou stranu nebuďte ani dojem, že vám jde jen o to jedno.


NÁŠ TIP: Na to, jak se ze sexu na jednu noc postupně vyvinul vážný vztah, se můžete podívat ve filmu Něco jako láska ve středu 18. září od 20:00 na Nova Cinema. V hlavní roli potkáte sympatického Ashtona Kutchera, který jako mladý Oliver potkal v letadle Emily a během letu s ní prožil románek. Už při prvním pohledu jim ale bylo jasné, že jsou oba dva úplně jiní. Oliverovi se Emily líbila, ta jejich setkání ale brala jen jako příjemné zpestření při cestě. Později se ale náhodou opět několikrát potkají, vždycky ve zcela nevhodnou chvíli. Stávají se z nich však díky tomu přátelé, kteří po pár letech zjišťují, že by jim to možná mohlo klapnout.

 


 0 hlasů
Vaše hodnocení