Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Seznamování přes internet a různé mobilní aplikace je v kurzu. Je rychlé, snadno dostupné, odpovídá tepu doby. Víc než při jiných příležitostech při něm ale hraje roli to, jak vypadáte.

Jak uspět na seznamce? Profilovka musí splnit tyhle znaky

Dívka
zdroj: Getty Images Dívka
aktualizováno 08.09.2019, 00:00 | 08.09.2019, 00:00 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Seznamování přes internet a různé mobilní aplikace je v kurzu. Je rychlé, snadno dostupné, odpovídá tepu doby. Víc než při jiných příležitostech při něm ale hraje roli to, jak vypadáte.

Nejde o to, zda jste štíhlá, vysoká a dokonalá. Klidně můžete mít šedomyší barvu vlasů, rovnátka nebo pár kilo navíc. Jde spíše o to, co z vaší profilové fotky vyzařuje. Nic si nenamlouvejme, v aplikacích, kdy o zaujetí protějšku rozhoduje jediná fotka a pár vteřin rozhodování, je důležité zaujmout na první dobrou.

 

Nepitvořte se


První dojem byste neměli promarnit rozmazanou, nevkusnou či nepřirozenou profilovou fotografií. „Rozhodně byste se měli vyvarovat používání filtrů, protože lidé chtějí vidět vaše pravé já,“ uvedl pro DailyMail základ úspěšné profilovky David Vermeulen, majitel holandské seznamky.

 

"Lidi hodně odrazují sluneční brýle, našpulené rty, či rádoby umělecké snímky v zrcadle,“ přidává odborník další nešvary, které potenciálnímu protějšku brání, vidět doopravdy váš obličej naplno. Obecně nedoporučuje také selfie a u mužů fotky bez trička.


ČTĚTE TAKÉ:

Čtenářky vypráví: Poznali jsme se na internetu - a vyšlo to
10 typů kluků na seznamce
Jsou internetové seznamky pro zoufalce?

 

Co zaboduje nejvíc?

 

Profilová fotka
(Foto: Getty Images)


Muže umí oslovit zejména:


* rozpuštěné kudrnaté vlasy
* široký úsměv


Ženy zase přitahuje:
* upravené strniště
* fotografie bez brýlí a kšiltovek


Buďte sama sebou


Z průzkumu, do kterého se zapojilo více než tisíc respondentů, vyplývá, že přibližně 41 procent dotázaných se bojí, že fotografie se nebude shodovat s realitou. Nepřehánějte to proto s filtry a vyumělkováním, myslete ale také na aktuálnost svých snímků.


Máte-li možnost nahrát víc než jednu fotku, udělejte to. Fotografie v galerii by měly doplňovat profil a ukázat, kým opravdu jste. Nebojte se tedy v obrázcích naznačit, co máte rádi a podělte se o záběry vašich koníčků.1 hlasů
Vaše hodnocení