Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Možná se vám už stalo, že jste potkaly okouzlujícího kluka, se kterým jste se pravidelně stýkaly, ale něco se vám na jeho přístupu k vám nezdálo. Přečtěte si, jaké je typické chování mužů, kterým jde jen o sex a vyhněte se zklamání!

Jak včas poznat, že mu jde jen o to jedno? Sledujte tyto signály!

Trapas v posteli
zdroj: Thinkstockphotos Trapas v posteli
aktualizováno 10.09.2018, 09:59 | 10.09.2018, 09:59 | Krásná.cz

Možná se vám už stalo, že jste potkaly okouzlujícího kluka, se kterým jste se pravidelně stýkaly, ale něco se vám na jeho přístupu k vám nezdálo. Přečtěte si, jaké je typické chování mužů, kterým jde jen o sex a vyhněte se zklamání!

Pokud toužíte po vážném vztahu a narazíte na týpka, který se zajímá jen o to, jak se vám dostat pod sukni, vezměte nohy na ramena! Je jen malá šance, že se situace změní. Pokud u svého nového objevu vysledujete několik podezřelých signálů najednou, začněte jednat a ušetřete si slzy.

 

Kdy a kde se scházíte?


Schůzky směřuje hlavně k sobě domů pod záminkou filmu nebo večeře. Pokud na to přistoupíte, vrhne se na vás a to zatím ani nevíte, jak se jmenuje hlavní hrdinka onoho filmu. Nevzal vás ještě do kina ani do divadla a o tom, že by vás představil svým kamarádům, se nezmiňuje. Když navrhnete změnu programu, vymlouvá se a trvá na svém. Pokud nebydlí sám, snaží se vecpat k vám domů nebo vás vezme na víkendový výlet někam do hotelu. Když nocuje u vás, ráno nebo dokonce ještě ten večer vystřelí domů a zatímco si natahuje kalhoty, vypráví o tom, jak má moc práce a co všechno musí stihnout. Ranní mazlení nepřipadá v úvahu.

 


O čem si povídáte?


Oblíbené téma ke konverzaci je jasné. Rád se baví o tom, jak vám ta sukně sluší a jak by bylo super ji z vás strhat. Ozve se, jen když má zájem naplánovat další schůzku a ve zprávách je velmi stručný. Nezajímá se o vaši rodinu a kamarády a diskuzím o budoucnosti se vyhýbá jako čert kříži. Často vám volá pozdě večer, a že na vás myslí vám dá vědět leda tak po návratu z party. Zamyslete se. Co o něm vlastně víte? Řekl vám někdy, jaké jídlo má rád, co dělá jeho máma a jak se jmenuje jeho nejlepší kamarád? Ne?! Zkuste se zeptat. Pokud z konverzace nenápadně vybruslí, pravděpodobně s tímhle klukem jen ztrácíte čas. Je ovšem možné, že rád mluví o své minulosti. Slyšely jste už o jeho bývalce? Pokud ano, dejte si pozor, abyste neplnila roli tzv. převozníka.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Ghosting, benching nebo lemming? Co jsou novodobé trendy v randění?

Pět fází randění + Největší úskalí každé z nich

8 KROKŮ, jak se správně rozejít

 

Jak reagovat?


V prvé řadě si přiznejte pravdu a nemalujte si růžové zámky. Nezbývá vám než vyložit karty na stůl. Nečekejte zbytečně na vhodnou chvíli a zeptejte se na rovinu co nejdříve. Vysvětlete mu v klidu a s elegancí, že nemáte zájem o funkci "kamarádky s výhodami" a vyčkejte na jeho stanovisko. Jestli mu opravdu šlo jen o to jedno, je pravděpodobné, že to s vámi ukončí. V takovém případě nemusíte být smutné. Radujte se, že jste si vše vysvětlili včas. Jestli se domluvíte, že tomu dáte ještě šanci, rozhodně trvejte na schůzce mimo postel a zkuste vašemu vztahu dát trochu jiný směr.0 hlasů
Vaše hodnocení