Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nevyšel ti vztah, chtěla bys ho nejraději zpátky? Nejdříve si rozmysli, proč jste se vůbec rozešli. Chceš ho zpátky jenom proto, že se nemůžeš smířit s tím, že tě nechce? Nebo proto, že se ti líbí mít přítele? Nebo ho opravdu miluješ?

Jak získat zpět svého ex!

Nešťastná láska
zdroj: Thinkstockphotos Nešťastná láska
aktualizováno 31.07.2013, 00:00 | 31.07.2013, 00:00 | krasna.cz/roh

Nevyšel ti vztah, chtěla bys ho nejraději zpátky? Nejdříve si rozmysli, proč jste se vůbec rozešli. Chceš ho zpátky jenom proto, že se nemůžeš smířit s tím, že tě nechce? Nebo proto, že se ti líbí mít přítele? Nebo ho opravdu miluješ?

Pokud jeden z vás nebo oba dva toho druhého podvedli, nebo jste byli k sobě zlí, přehnaně majetničtí nebo žárliví, pak bych si být tebou hodně dobře promyslela, jestli do takového vztahu vůbec chceš zpátky. Pokud máš tohle všechno dávno promyšlené a opravdu ho chceš zpátky, potom pokračuj podle následujících kroků.

 

Buď tou holkou do které se zamiloval
Přitahovala jsi ho, protože se s tebou cítil dobře a naplňovala jsi jeho emocionální potřeby. Jak ses změnila? Zkus se zamyslet a opravit všechny chyby a zlozvyky, pokud na nějaké vůbec přijdeš. V jeho přítomnosti buď pozitivně naladěná, usměvavá a veselá. Zůstaň pozitivní aby ses mohla cítit ty sama dobře, abys vyzařovala pozitivní energii, kvůli které se budou všichni kolem tebe cítit skvěle. Ukaž mu, že nejsi zaseknutá v minulosti, že jdeš dál, máš své koníčky, nosíš jiné oblečení než normálně, chodíš do posilovny. To ho určitě donutí podívat se na tebe úplně z jiného úhlu.

 

 

Připrav si svou řeč
První věc, kterou svému bývalému řekneš, jsou hrozně důležitá. Pokud totiž plácneš něco špatně, tak se můžeš rozloučit s tím, že dostaneš druhou šanci. Nesmíš před ním brečet a žadonit, to ho jenom naštve a jestliže měl nějaké pochybnosti o tom, zda udělal dobře, tímhle je úplně rozprášíš. Musíš věřit, že i přesto, že se s tebou rozešel on, někde v hloubi duše pro tebe má pořád slabost.

 

Využij minulosti jako svou výhodu
Pokud ses mu líbila v nějakém oblečení, vezmi si ho znovu. Poděl se s ním v ten správný okamžik o společnou vzpomínku na okamžik, kdy vám bylo spolu dobře. Pokud se s ním budeš někde scházet, vyber místo, na které máte oba pozitivní vzpomínky.

 

 

Pozorně poslouchej co říká
Je možné, že během vyprávění používá určité specifické slovo, které dost často opakuje. Použij ho taky. Jeho podvědomí mu pak řekne, že máte něco společného.

 

Zjisti jestli mu na tobě pořád záleží
Než začneš něco podnikat abys ho dostala zpátky, musíš se přesvědčit, že mu na tobě pořád záleží. Pokud zjistíš, že ne, je to docela průšvih, protože pokud bys ho zoufale chtěla nazpět, musela bys najít způsob, jak ho přesvědčit, aby opět mu opět záležet začalo a to není nic jednoduchého. Pokud totiž zjistíš, že mu na tobě pořád záleží, je to ten nejdůležitější znak toho, že to ještě pořád můžete dát dohromady. Neměla by ses o nic pokoušet, pokud se neujistíš, že z jeho strany je alespoň sebemenší záblesk zájmu.


ČTĚTE TAKÉ:

VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ O FOŤÁK: Pošli fotku i ty, další kolo začíná

Místa, kde zaručeně potkáš svou letní lásku!

Pomoc! Nesnáším jeho kamarády!

 

Nezávazně se ho zeptej, jestli třeba nepůjde s partou na minigolf, nebo někam na zmrzlinu..
Vyber něco, co kamarádi, ale i klidně lidi na prvním rande můžou dělat. Pokud s vámi půjde, tak se snaž, aby všechno bylo v klidu, bav se, směj se, hlavně se nepokoušej řešit nic vážného a užívej si jeho přítomnosti. Pro některé kluky je totiž TEN rozhovor, hrozně zastrašující, pokud o tom ovšem začne mluvit sám od sebe, nech ho mluvit a snaž se situaci pokud možno zlehčit.

 

 

Naznač mu žes na něj hodně myslela
Pokud třeba budeš na nějakém místě, kde jste byli jednou spolu a zažili tam něco romantického, napiš mu třeba textovku, že jsi právě na tom místě a nemůžeš jinak než myslet na něj a zajímalo by tě, jak se vlastně má. Je to taková nezávazná zpráva, která může navazovat na lehkou konverzaci, která pro něj nebude nijak nepříjemná.

 

Řekni mu, že by sis s ním chtěla popovídat
Vyjádři mu svou lítost nad tím, jak to mezi vámi dvěma dopadlo a zeptej se, jestli by si třeba o tom nechtěl popovídat teď, když už máte oba trochu víc nadhled nad situací.

 

Dbej na svůj vzhled, pokud ses v poslední době na to trošku vykašlala
Namaluj si třeba nehtíky, dej si pěkně vanu a vyber si nějaký slušivý obleček.

 

 

Vykašli se na to jak tě lidé vnímají
Na tom totiž vůbec nezáleží. Je skoro nemožné být sama sebou, pokud se pořád rozhlížíš a ptáš se sama sebe: „Myslí si o mě, že jsem vtipná?“ „Nemyslí si o mě, že jsem tlustá?“ „Nebudou si o mě říkat, že jsem hloupá?“ Těchhle všech strachů a nejistot se zbav, jsi jen ty a pokud tě někdo nemá rád, takovou jaká jsi, tak nestojí za tvůj čas. Uvolni se a nech to prostě plynout.

 

Nezoufej, pokud to nevyjde
Někdy je lepší jít dál než lámat věci přes koleno. Pokud váš vztah skončil kvůli chybám, které jsi dělala ty a mrzí tě to a chceš to napravit a ještě ke všemu tenhle kluk za to stojí, tak jdi do toho. Někdy ale člověk vidí jen ta pozitiva, která vztah měl a vytlačí to, co bylo špatně. To se ale rázem objeví, pokud se dáte zase dohromady. Slepované nádobí je mnohem křehčí a stává se, že častěji zase praská, stejně tak je to se vztahy.

 4 hlasů
Vaše hodnocení