Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Randíte spolu, záleží vám na sobě, ale stále máš pocit, že z jeho strany to není upřímné? Miluje tě, nebo jsi holkou, která se mu jenom líbí? Chce s tebou být do konce života, nebo se jedná o krátkodobý flirt? Máme pro tebe několik indicií, podle ...

Jak zjistíš, že tě kluk opravdu MILUJE?

Láska
zdroj: Thinkstockphotos Láska
aktualizováno 12.02.2018, 00:21 | 12.02.2018, 00:21 | Krásná.cz

Randíte spolu, záleží vám na sobě, ale stále máš pocit, že z jeho strany to není upřímné? Miluje tě, nebo jsi holkou, která se mu jenom líbí? Chce s tebou být do konce života, nebo se jedná o krátkodobý flirt? Máme pro tebe několik indicií, podle kterých poznáš, co k tobě kluk doopravdy cítí.

Pokud máš pocit, že se v mužském myšlení přestáváš orientovat, pak ti musíme sdělit smutnou pravdu. Je zhola nemožné, abys kluky a jejich přemýšlení vůbec někdy pochopila. Jakmile budeš mít jednou pocit, že jim rozumíš, zase udělají něco, co ti zamotá hlavu. Existuje ale několik náznaků, díky kterým můžeš zjistit, zda tě kluk opravdu miluje.


1. Píše ti

Pokud ti kluk píše sám od sebe, nemusíš dlouho čekat na odpověď a jeho zprávy jsou poměrně dlouhé, pak máš vyhráno! Z jeho zpráv určitě sama vycítíš, zda mu na tobě záleží. V nejideálnějším případě ti čas od času zavolá a zajímá se i o to, jak se máš ty. Za naprostý důkaz lásky považujeme případy, kdy se ti kluk svěří se svými starostmi.

 


2. Představí tě rodičům

Chce tě sám od sebe představit svým rodičům? Ano? Gratulujeme! Je vidět, že se za tebe vůbec nestydí a ví, že si s jeho rodiči budeš skvěle rozumět. Navíc i on odhalí další část svého soukromí, takže se ničeho neboj a rozhodně se s jeho rodiči brzy seznam. Uvidíš, že se váš vztah prohloubí a nebylo by od věci, kdybys podobný krok udělala i ty.


3. Plánuje
Kluci nepatří mezi nejlepší organizátory a plánovače. Možná sis sama všimla, že jejich život je chaotický a často ani nevědí, co je čeká za týden, natož za měsíc. Vše se ale může změnit, když se zamilují. V ten moment začnou plánovat společné výlety, dovolené či to, jak se bude jmenovat vaše dítě. Zkus ho v plánování podpořit a vymyslete si společné plány na léto.

 


4. Hezky se k tobě chová

A nemyslíme tím pouze to, že ti otevře dveře nebo ti pomůže do kabátu. Spíše máme na mysli hezké chování před jeho kámošema nebo i ve vypjatých situacích. Kluk by se k tobě nikdy neměl chovat vulgárně, arogantně nebo by tě neměl jakýmkoliv způsobem ponížit. Hezké a slušné chování je základ, který by měl mít snad každý kluk na této planetě.


5. Detaily

Detaily tvoří celek. Všímej si proto drobností, které tvůj kluk dělá. Ať už ti koupí květinu, nebo ti přinese tvou oblíbenou čokoládu, to všechno jsou věci, které by dělat nemusel, ale kvůli tobě je rád dělá. Nezapomeň mu dát najevo, že si těchto drobností velmi považuješ. Tvůj přítel bude nadšený z toho, že jsi ho pochválila.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Existuje osudová láska?
TEST: Je to opravdu láska?
"Láska je štěstí. Kdo dokáže milovat, je šťastný." Přečti si ty NEJLEPŠÍ CITÁTY O LÁSCE

 

6. Láskyplný pohled
Z očí lze vyčíst mnoho emocí. Jednou z nich je i láska. Nebudeme ti dlouze popisovat, jak takový zamilovaný pohled vypadá. Věříme, že sama dokážeš vycítit, zda v jeho očích hoří plameny lásky a touhy.0 hlasů
Vaše hodnocení