Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chceš vědět, co kluci na holkách zbožňují, a kvůli jakým charakteristikám se nám obloukem vyhýbají? Sondovali jsme za tebe.

Jaké holky kluci milují, a jaké nenávidí?

aktualizováno 20.05.2012, 00:00 | 20.05.2012, 00:00 | Krasna.cz/trm

Chceš vědět, co kluci na holkách zbožňují, a kvůli jakým charakteristikám se nám obloukem vyhýbají? Sondovali jsme za tebe.

Myslíš si, že kluci zbožňují jen prsaté, dlouhonohé, blonďaté a okaté holky s roztomilým obličejíčkem? Možná ve svých erotických snech, v životě vedle sebe chtějí mít fajn holku, se kterou jim bude dobře.

 

Jistě, rádi se ohlédnou za holkou, která splňuje jejich představu o ideálu krásy, kdo by ale chtěl trávit čas s bezduchým ramínkem na šaty? Každý skutečně netouží po dokonalé modelce, jsou důležitější charakteristiky, které u svých protějšků chtějí. Ale také nechtějí! Co je pro ně důležité, a co nesnáší?

 

Ideál krásy

 

Představa krásné holky je pro každého z nás naprosto odlišná. Existuje sice nějaký obecný úzus, který vídáme v reklamách a na titulkách módních magazínů, každému klukovi se ale líbí něco jiného. Jeden ocení pihatý nosík, jiný drobnou postavu, další chce mít holku, kterou je za co chytit. Takže se neboj, že zrovna tvé krásy by nikdo neocenil.

 

Přiměřené sebevědomí

 

Kluci nechtějí zakomplexované ukňourané uzlíčky neštěstí, ale ani namyšlené a arogantní typy. Buď prostě něco mezi. Chce to mít zdravé sebevědomí, ale umět být také sebekritická. Nejvíc ocení, když si ze sebe dokážeš udělat legraci.

 

Nevšední zájem

 

Zájmy jsou velmi důležité. Je fajn, když najdete něco, co vás spojuje. Spoustě kluků ale imponuje, když máš zajímavý a pro ně neznámý koníček. Ovšem ne typicky holčičí. Fandění Justinu Bieberovi nebo testování make-upů ho neoslní. Když ale děláš nějaký neobvyklý sport nebo exotický jazyk, bude z tebe úplně paf.

 

 

Přirozený úsměv


Když se zeptáš kluků, co je při prvním setkání upoutalo na jejich dívce, spousta z nich odpoví, že krásný úsměv. To je naše silná zbraň. Takže nebuď zakaboněná a nerozdávej kolem sebe přísné pohledy. Ale nechoď ani do druhého extrému. Když se na něj budeš neustále křečovitě culit, začne pochybovat o tvé inteligenci, nebo v něm vzbudíš dojem, že se mu vysmíváš.
Co kluci nemohou vystát? Dej si pozor, ať nejsi jako jejich noční můry.


Diktátorka


Za všech okolností dokonalá, perfekcionistka, sebekritická – která má ovšem přísné požadavky i na druhé. Kluci si nechtějí nechat velet a podřizovat se, nechtějí se nechat do čehokoli nutit. Nechovej se k němu, jako jeho matka, učitelka nebo šéfová.


Super kámoš


Když má kluk dívku, která je jeho láskou, a kamarádkou zároveň, je to pro něj dvojnásobný dar. Chce v tobě mít ale kámošku, ne kámoše. Pokud se chováš jako mužatka a vysmíváš se růžovým fiflenám, dlouho ho bavit nebudeš. Vulgárním vtipům, vykrkané abecedě nebo fakt nechutnému prdění se kluci smějí, jen když to provozují s kluky. U holky to fakt hezké není.


PŘEČTI SI TAKÉ:

Co štve kluky na holkách
SMSky, které kluci nesnášejí!
Proč kluci opouštějí holky?


Princeznička


Ani opačný extrém je nebaví. Když mají co dělat, aby se k tobě prodrali přes mlhu parfému, nesmí se tě ani dotknout, aby ti nepoškodili účes, make-up a super outfit, tak je to dlouho bavit nebude. Kluci nechtějí dekoraci, které by se nesměli ani dotknout.


Pejskařka


My holky jsme na zvířátka víc ulítlé. Nepřeháněj to ale. Pokud si s tvým klukem vyrazíš na rande, během kterého musíš oňuchat všechny pejsky a kočky, které potkáte, začne se cítit odstrčený.


Kritička


Nevnímej všechno jen negativisticky. Jasně, občas se nevyvede vše na jedničku, ale pokud ti vadí neustále úplně všechno, od chladného počasí, přes prach v ulici, nepohodlné boty, divně se tvářící sousedku apod., tak z tvých nářků za chvíli bude mít bolavou hlavu. Dlouho ho určitě nebude bavit, trávit čas s věčně naštvanou a nespokojenou holkou.


Nevěsta


Je romantické vysnívat si, jak jednou bude vypadat tvůj svatební den, první dům a tři děti, které chceš mít. Tohle fantazírování je ale naše holčičí tajemství. Kluky podobné představy obvykle spíš vyděsí.17 hlasů
Vaše hodnocení