Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dělají kluci přešlapy ve své image? Dělají kluci vůbec někdy nějakou chybu? Takové pochybnosti má každá slečna.

Jaké přešlapy dělají kluci nejčastěji? Chyby, které nesnášíme

Problémy ve vztahu
zdroj: Thinkstockphotos Problémy ve vztahu
aktualizováno 24.08.2016, 16:57 | 24.08.2016, 16:57 | Krasna.cz/trm

Dělají kluci přešlapy ve své image? Dělají kluci vůbec někdy nějakou chybu? Takové pochybnosti má každá slečna.

Přesvědčení o mužské neschopnosti přijmout své chyby a zapracovat na nich trápí snad každou partnerku. Naděje však umírá poslední, a proto není na škodu všechny největší klučičí prohřešky, jak je vnímají holky, shrnout.

 

Stručnost


Kluci se rádi vyjadřují jasně a stručně. Na škodu to určitě není v práci či ve škole, kde je s kolegy či spolužáky rychle a efektivně potřeba vyřešit aktuální pracovní úkol. Jak je to ale ve vztazích? „Vyjet ze zajetých kolejí, aniž by došlo ke katastrofě, je často těžké,“ komentuje stručnost našich poloviček Martina Horáková, odbornice na vztahy ze seznamky Leyter.com. „Rozdíl mezi mužským a ženským stylem komunikace je známý už dlouho a stále se nedokážeme pořádně dohodnout,“ dodává. Aby si kluci s holkama dorozuměli (a to bez hádek), nesmí na komunikaci s nimi rezignovat.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jaké holky kluci milují, a jaké nenávidí?
Můj kluk nesnáší mou kámošku. Co teď?
Jak to vidí kluci?!


Pán tvorstva


Přílišné sebevědomí je kamenem úrazu nejen v partnerských vztazích, ale i v přátelství, práci nebo rodině. Pokud kluk okázale dává najevo svou převahu, odrazuje všechny potenciální partnerky a znechucuje tím i svou současnou. Doby, kdy ženy potřebovaly povolení muže k téměř každému svému kroku, jsou již naštěstí za námi. Stejně jako kluk ocení zdravé sebevědomí u své partnerky, je tomu i naopak. Holky kluky potřebují, ale i kluci potřebují svou dívku.

 


Buranství


Kdo vchází do dveří první? Zaplatí společnou večeři ten, kdo zve? A jaké sako se hodí na ples? „Elegantní gentleman s dokonale padnoucím oblekem je snem každé ženy,“ říká Martina Horáková a pokračuje: „ale přestože ženy chápou, že doba již pokročila, stále od mužů očekávají alespoň minimální znalost etikety. Ta se hodí vždy a všude, protože správné chování nikdy z módy nevyjde.“ A pro začátek alespoň správné odpovědi na předchozí otázky: první vchází muž, aby ochránil ženu před případnou hospodskou rvačkou; útratu platí muž, ale neměl by se urazit, pokud se této iniciativy ujme žena; na ples je vhodné vždy pouze tmavé sako, světlé je určeno pro denní, spíše neformální, příležitosti.

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

10 holčičích zlozvyků, které kluky děsí
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Vadí nám stydlivé holky?
Doma.cz: 6 typů žen, které muži ze srdce nenávidí

Drsné postelové hrátky: Nechceš mě? Tak ti ho ukousnu!

Jak přemluvit cizí slečnu na ulici ke žhavé líbačce? Máme videonávod!

 


Neupravenost


S hlasitým pořváváním, komentováním ceny jídla v restauraci a nabubřelým chováním se pojí i často ne příliš reprezentativní vzhled. Drahé oblečení a luxusní doplňky sice kluka vyšvihnou, ale upravenost v pravém slova smyslu nezaručují. Holky více ocení celkový dojem - sladěné a dobře padnoucí oblečení, které je navíc čisté, nepomačkané a příjemně voní. Když se k tomu dodá slušivý sestřih vlasů, čisté krátce střižené nehty a upravené vousy, blíží se k označení ideální kluk. Ponožky v sandálech, ledvinka a tílko odhalující mužné ochlupení jsou stejně odpudivé jako mladá dívka v babičkovské zástěře a s mastnými vlasy.


Zaručených návodů, jak být pravým gentlemanem, který dívku oslní nejen před začátkem vztahu, ale vyvolá v ní pocit zamilovanosti i po dvaceti letech, je stále velmi málo. „Jednoduchý recept, kterého by se mohli kluci držet, prostě neexistuje. Přestože výše zmíněné rady bezpochyby zafungují, je nutné dodat, že nejvíce holky potěší opravdu upřímný zájem o ně. Zajímejte se, jaký měly den, jak se cítí, plánujte společné volné chvíle a nezapomínejte jim opakovat, že je milujete,“ radí všem klukům a mužům Martina Horáková. Přestože se může zdát, že jsou holky vybíravé a kluci téměř neschopní, ve skutečnosti tomu tak není. Je jen důležité zaměřit se na vzájemnou komunikaci, která ovšem nesmí být monologem jedné strany.3 hlasů
Vaše hodnocení