Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Co máš v sexu ráda a jaká jsi jako milenka? Odhal svůj typ.

Jaký erotický typ jsi?

Dívka
zdroj: Thinkstockphotos Dívka
aktualizováno 30.12.2018, 00:00 | 30.12.2018, 00:00 | Krasna.cz/trm

Co máš v sexu ráda a jaká jsi jako milenka? Odhal svůj typ.

Kdo je praotcem všech teorií a věd o sexu a erotice? Psychoanalytik Sigmud Freud! Dokonce vytvořil šest sexuálních typů, které o nás prozrazují, co máme v posteli rádi, i co můžeme druhým nabídnout. Zjisti, do jaké škatulky patříš ty.

 

Jsi typ erotický, nutkavý, narcistický, nebo snad jeden ze smíšených? To bys o sobě měla dokázat zjistit, i když jsi třeba ještě vůbec neměla sex! Podle Freuda se totiž naše sexualita utváří, ještě když jsme batolata. Po stránce sexu, lásky a erotických vztahů jsi tedy už teď rozhodně vyhraněná a zaškatulkovaná. Tedy alespoň podle Freuda. Dokážeš se najít?


Erotický typ


Do tohoto typu spadáš, pokud je pro tebe milostný život tou nejdůležitější věcí v životě. Chceš být milována a rozdávat lásku. Toužíš po tom, že najdeš svou osudovou lásku, daruješ jí svůj život a na oplátku čekáš totéž od něj. Věříš v celoživotní pouto a nehynoucí lásku i erotický žár. Bojíš se, že bys svou lásku mohla ztratit, a tak se stáváš na svém partnerovi doslova závislá.


Jaká jsi? Starostlivá, pozorná, vnímavá. Na druhou stranu ale také majetnická, žárlivá, svého partnera utlačuješ a umíš být pěkně dotěrná. Ve svých citech jsi trochu naivní, zamilováváš se bezhlavě a nerozvážně.


Ty a sex? Miluješ mazlení, milostné předehry a dohry. Dokážeš se nekonečně dlouho líbat, užíváš si orální sex – aktivně i pasivně.


Nutkavý typ


Neřídíš se tolik pudy, jako spíše svým svědomím a tím, co se má. Je pro tebe zásadní tvá výchova, morálka a získaná pravidla. Dokážeš si upřít potěšení, pokud máš pocit, že to, co děláte, není správné. Nechceš, aby ti někdo ublížil, a tak nedáváš moc najevo své city.


Jaká jsi? Zbytečně kritická. Máš potřebu se neustále kontrolovat a podceňovat, před partnerem se nedokážeš uvolnit a přemýšlíš, zda se mu líbíš a jestli ho tvé tělo fyzicky přitahuje.


Ty a sex? V posteli jsi poněkud konzervativní, nerada experimentuješ. Toužíš po vášnivých a slastných prožitcích, ale stydíš se to vyslovit nahlas a navézt partnera k tomu, co by ti udělalo dobře.

 

 

Narcistický typ


Tobě sebevědomí rozhodně nechybí. Máš se ráda, ráda si dopřáváš a necháváš se rozmazlovat. Jsi sebejistá, ve vztahu mnohdy dominantní, dokážeš zaujmout. Ve vztahu i v posteli potřebuješ mít navrch.


Jaká jsi? Ženská a sexy. Ráda zdůrazňuješ své přednosti, zaměřuješ pozornost kluků na své křivky, dráždíš je a svádíš, i když o ně doopravdy nestojíš. Svůdné oblékání miluješ, stejně jako vyzývavost a odvážný flirt. Chceš, aby z tebe byli kluci paf a abys je měla v hrsti.


Ty a sex? Víš, co chceš, a jdeš si tvrdě za tím. Tvůj orgasmus je pro tebe tisíckrát důležitější než ten jeho. Pokud nejsi v posteli spokojená, klidně zničíš jinak fungující vztah.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Máš bratra či sestru? Prozradí to, jaká budeš partnerka i milenka!
Nejpalčivější otázky o sexu, na které se stydíš zeptat!
TEST: Jsi v posteli divoška?

 

Můžeš být i na pomezí dvou typů:


Eroticko-nutkavý typ


Posloucháš své nitro, řídíš se emocemi, nejsi ale tak vrtkavá a zůstáváš věrná svým hodnotám a názorům.


Eroticko-narcistický typ


Je trochu rozpolcený. Chceš v lásce i sexu brát i dávat. Toužíš po volnosti a svobodě, neumíš se podřídit, zároveň jsi ale na svém partnerovi závislá, neumíš si život bez něj představit. Je ti vlastní velká rozpolcenost.


Narcisticko-nutkavý typ


Jsi sebevědomá a víš, co chceš, používáš ale víc rozum než pudy, proto dokážeš dojít kompromisu a předejít problémům ve vztahu. Jsi vůdčí typ, zároveň ale umíš být pozorná.9 hlasů
Vaše hodnocení